Klub wraz z Akademią Reissa + FOTO

Dziś po godzinie 14:00 w jednej z poznańskich restauracji przy ul. Dolna Wilda doszło do oficjalnego podpisania umowy pomiędzy klubem KKS Lech Poznań oraz Akademią Piłkarską Piotra Reissa.

> Party Poker < Na mocy tego porozumienia niebawem będzie dochodziło do wymiany wiedzy pomiędzy trenerami obu szkółek, a także do przechodzenia zawodników i rywalizacji zespołów we wspólnych ligach. Współpraca dotyczy wszystkich kategorii wiekowych, a więc dzieci od 3 do 16 lat. Akademia Piotra Reissa będzie wyłącznym partnerem klubu w Poznaniu w zakresie szkolenia dzieci w przedziale wiekowym od 3 do 6 lat. Umowa pomiędzy klubem, a Akademią będzie obowiązywać od 1 lipca 2012 roku. Obie szkółki będą również promowały w przyszłości sport wśród dzieci i zachęcały ich do uprawiania futbolu. Kilkanaście zdjęć z dzisiejszego spotkania:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

15 komentarzy

 1. sedd pisze:

  Rutkowski podpisuje, ale nie to co trzeba. Gdzie sa wzmocnienia?

 2. damt610 pisze:

  wzmocnieniem byłoby zastąpienie Piotra Rutkowskiego Reissem :)

 3. 4o pisze:

  Reiss powinien też zająć się scoutingiem.
  Witamy Piotra!

 4. radas pisze:

  Reiss niech lepiej da sobie spokój i nie jątrzy przeciwko klubowi na weszło i gdzie sie da.
  Człowiek który ma Lecha w sercu.

 5. Nietoperz pisze:

  Pytanko do adminów, Matecki i Piechowicz (ostatnie zdjęcie) pracują u P. Reissa?

 6. Sebek:D pisze:

  Mam pytanie co z CHrapkiem?? jest już wyleczony

 7. Nietoperz pisze:

  Sorry, to jednak nie Piechowicz, ale pytanie o Mateckiego pozostaje otwarte.

 8. 07 pisze:

  Nareszcie dobry ruch Kolejorza. Akademia bez duzego klubu nie miala sensu. A Lech wzbogacil sie o bardzo wazny osrodek szkoleniowy kandydatów na pilkarzy.

 9. KKSLECH.com pisze:

  Nietoperz – tak, pracuje.

 10. LechSA pisze:

  no to juz widze za 4,5 lata bedziemy mieli takich napastnikow ze ja…szkoda ze tylko do lat 11..

 11. Pavvelinho pisze:

  Jakby Reiss podpisał roczny kontrakt z Lechem to założę się że byłby bardzo wartościowym wzmocnieniem Kolejorza w następnym sezonie.

 12. Tadzik22 pisze:

  Slusarski Mozdzen i Drygas moze Drewniak Szymek beda siła napedowa Lecha w nowym sezonie…Jak zapewnia Piotr Rutkowski wracamy do EUŁOPY !!!

 13. asdf pisze:

  I bardzo dobrze, może 2 lata jak pociągniemy na młodych to wyginą kibice z mentalnośćią 5 latka.
  Czyli mama kup mi komputer, mam kup mi tamto, nie potrafiących zrozumieć jak może brakować pieniędzy.

 14. Robee77 pisze:

  Trudno inaczej ,jak pozytywnie oceniać tego typu współpracę. Szansa do młodych futbolistów na rozwój i szansa dla klubu na wyłowienie talentów z całej Wielkopolski.

  W całej tej strategi Lecha , często to powtarzam brak klubu fili na poziomie 1 ligi żeby ogrywać juniorów. W klubie takim na pierwszym miejscu powinien być rozwój zawodnika kosztem nawet osiąganych wyników. Najzdolniejsi zasilają Lecha co rundę.
  Taki Patryk Wolski nasz talent fizycznie bardzo ustępuję obrońcom, jako napastnik powinien toczyć boje z nimi. Grając te parę minut w ekstraklasie wydaje mi się że osłabia drużynę, powinien się ogrywać w niższej lidze. Jak okrzepnie przyjdzie czas na ekstraklasę. Inaczej sprawy maja się piłkarzy którzy bazują na technice i szybkości. Szymon Drewniak np jest gotowy.

 15. wielkikks pisze:

  „Reiss niech nie jątrzy przeciwko klubowi na weszło” bardzo słuszna uwaga.

  Tam przyjaciół i kolegów nie powinien szukać bo panowie redaktorzy spod znaku „L” już pokazali kilka razy że barwy klubowe przesłaniają oczy i mącą umysł.