Lifting Kaponiery przed Euro + FOTO

Za dokładnie tydzień w Polsce i na Ukrainie rozpoczną się piłkarskie Mistrzostwa Europy. Tymczasem w mieście trwają intensywne prace, aby Euro 2012 wypadło w Poznaniu jak najlepiej.

> Party Poker < W pierwotnych planach Rondo Kaponiera, a więc miejsce przez które dziennie przechodzi tysiące poznaniaków miało być przebudowane przed Mistrzostwami Europy. Niestety ta inwestycja nie rozpoczęła się, zatem rondo postanowiono trochę odświeżyć. Pod Kaponierą ozdobiono ściany biało-czerwonymi reklamami Coca-Coli, a zatem jednego z głównych sponsorów Euro 2012. Reklamy są czysto futbolowe oraz w dwóch językach. Ponadto znajduje się na nich logo piłkarskich Mistrzostw Europy, jak i nazwa naszego miasta. Niestety całkiem nieźle wyglądające reklamy nie zamaskują ohydnego zapachu, który wydobywa się spod ronda. Dodatkowo jak dotąd niewiele zrobiono z sufitem oraz posadzką. Ta kilka lat temu była pokryta specjalną nawierzchnią, która przypominała piłkarską trawę. Na razie jej jednak nie ma. Lifting Kaponiery przed Euro 2012:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

13 komentarzy

 1. Versoo pisze:

  moze byc, lepsze to niz te obskurne sciany

 2. 07 pisze:

  Jak dla mnie ”wies tanczy i spiewa”. Koko, koko, Smuda w dresie i szpetny lifting Kaponiery. Mój apel – Ludzie przestanmy sié kompromitowac….

 3. Emiliano1991 pisze:

  Ten zielony dywan jeszcze pewnie rozloza. Jeszcze pare dni zostalo

 4. Rahu pisze:

  to jest namalowane czy przeklejone na sciane?

 5. Pyra pisze:

  o co Ci chodzi? ja tez chodze w dresie i mam w dupie innych. gdzie ty tu widzisz kompromitacje? moze barwy narodowe sa dla Ciebie kompromitacja?

 6. zajac pisze:

  http://kamera2012.eu/poznan2/ wreszcie wokol murawy ulozona jest „wykladzina” mam nadzieje ze po euro tez takie cos poloza bo wyglada 1000 x lepiej niez kostka

 7. KKS pisze:

  FUCK EURO

 8. pastuch pisze:

  Pyra – Ty dresie Polski!

 9. KibicLecha pisze:

  Fuck UEFA

 10. WoodooOoo pisze:

  rahu – to kartony przyklejone

 11. 4o pisze:

  Ładnie nawet pomalowali tą murawę na stadionie…

 12. luk pisze:

  Ładnie. Niektórzy mają chyba problem ze sobą

 13. Anfil pisze:

  Wyznawcy Tego Karla z Warszawy maja problem Euro to będzie sukces a jak wam sie w tym kraju nie podoba to granice są pootwierane wypad !!!!!!