Specjalne billboardy przypominają o Euro + FOTO

Od kilkunastu dni głównie w centrum Poznania, choć nie tylko można natknąć się na specjalne bannery reklamowe o tematyce Mistrzostw Europy. Kolorowe billboardy mają na celu przypominać poznaniakom o zbliżającym się turnieju.

> Party Poker < Bannery, które wiszą przede wszystkim na barierkach zawierają rysunki stadionów, a także logo Mistrzostw Europy. Usytuowana jest na nich również nazwa naszego miasta. Ponadto na reklamach nie brakuje też napisu witającego, ale ten jest tylko po polsku i po angielsku. Tymczasem kibice, którzy przyjadą niebawem do stolicy Wielkopolski oraz mieszkańcy Poznania o Euro mogą sobie przypominać nie tylko dzięki dobrze widocznym bannerom w centrum miasta. Reklam nie brakuje również przy stadionie, na lotnisku, na dworcu kolejowym czy wokół innych często odwiedzanych miejsc. Ponadto na niektórych słupach przylegających do ulic zawieszone są niewielkie flagi. Dodatkowo niektóre billboardy promują również kampanię "Respect", której inicjatorem jest UEFA. Respect został utworzony po to, aby walczyć m.in. ze wszelkim rodzajem dyskryminacji i to także w czasie Euro 2012. Reklamy Euro 2012 w centrum miasta:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

12 komentarzy

 1. Karoloss pisze:

  Pies je osrał. Ciekawe ile UEFA placi miastu za te Respect

 2. poky pisze:

  fuck euro

 3. qba pisze:

  w porównaniu do innych miast gospodarzy to Poznań wypada blado jeśli chodzi o banery, billboardy informujące o tym, że tu się odbywa taka impreza jak EURO 2012.

 4. arek pisze:

  I dobrze bo nie ma sie czym podniecac. Ciekawe czy miasto czyli my placimy za te reklamy.

 5. Kolejorz pisze:

  A murawa na stadionie jest nawet dobra zobaczymy jak zagrają pierwszy mecz na Euro co będzie się działo z murawą !!

 6. RRRR pisze:

  Dobrze sie czujecie?

 7. qba pisze:

  arek jak się nie masz czym podniecać to twój problem. Dzięki Bogu jesteś w mniejszości. Niektórzy to mają nieźle narąbane w mózgach. Rozumiem, że Ci którzy tak piszą o tym Euro nadal chcieliby czekać na pociągi na śmierdzącym dworcu i osranych peronach. Nadal zmierzać na stadion przez tą wiejską niegdyś szosę nazywaną ulicą – Bułgarską. Nadal siedzieć na nasypach, zwanych trybunami… itd itd

  smutne

 8. aaa pisze:

  Czlowieku a moze niektorym nie chodzi o inwestycje zwiazane z Euro a o same Euro jako impreze pilkarska i kibicowska. Zmartwie cie bo ja tez jestem w tej twojej „mniejszosci” bo mam gleboko te Euro w… a patrzac na to ze na osiem komentarzy pod tym newsem wlacznie z moim cztery sa negatywne na temat tej imprezy to chyba nie jest to az taka duza „mniejszosc”. Zdziwilbys sie ile ludzi w Polsce sra na to cale euro i do teraz przeklina dzien w ktorym je dostalismy.

 9. uiop pisze:

  FUCK Euro

 10. KibicLecha pisze:

  Tyle zabiegu na trzy mecze hah xD

 11. qba pisze:

  haha no faktycznie. 50% negatywnych komentarzy w tym newsie przekłada się na cała Polskę :)

  zmartwisz mnie ? tacy jak wy latają mi koło nosa :)

 12. Wiaduktor pisze:

  Uspokójcie się. @aaa srając na Euro srasz na te inwestycje, bo one powstały ze względu na Euro a nie na odwrót. @qba faktem jest że dużo ludzi deklaruje niechęć do mistrzostw, ale jak wyjrzy się na ulice to jakimś dziwnym trafem co czwarte auto ma biało-czerwoną flagę na szybie.

  Czy ktoś może mieszka, lub przechodził przy skrzyżowaniu Roosevelta i Poznańskiej? Na wiadukcie ktoś wywiesił szmatę z napisem Poznań-Warszawa wspólna sprawa, a reszty nie doczytałem (wracałem do chaty autem i zobaczyłem główną część kątem oka), więc nie wiem czy mam być zniesmaczony, czy wkór…ony.