Oldboje Lecha wystąpią w Suchym Lesie

W sobotę, 16 czerwca odbędą się coroczne Dni Gminy Suchy Las. W tym roku jedną z atrakcji imprezy będzie pokazowy występ Oldbojów Lecha Poznań.

> Party Poker < Tegoroczne Dni Gminy Suchy Las będą trwały od 16 aż do 21 czerwca. Mimo to, główne obchody odbędą się w sobotę, a na ten dzień organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Jedną z nich jest pokazowy mecz Oldbojów Lecha Poznań z Reprezentacją Gminy Suchy Las. To spotkanie zostanie rozegrane o godzinie 18:00 przy Szkole Podstawowej mieszczącej się przy ul. Szkolnej 15 w Suchym Lesie, a zespół, który zwycięży zgarnie pamiątkowy puchar ufundowany przez Wójta Gminy. Tym samym sobotni pojedynek będzie idealną okazją do zdobycia autografów od dawnych gwiazd Kolejorza. Tymczasem także w sobotę, 16 czerwca Polska zagra we Wrocławiu z Czechami. Organizatorzy Dni Suchego Lasu planują pokazać to spotkanie na żywo na telebimie, który stanie nieopodal hali GOS. Początek transmisji o godzinie 20:20, a meczu Polaków na Euro o 20:45. Źródło: inf. własna Autor: Marcin Hamasiak

3 komentarze

  1. Poldi pisze:

    Mirek wpadnie to se troche popije :P

  2. Bodzio pisze:

    Może niech koordynator od wszystkiego w klubie Piciu Rutkowski wyśle tam jakiegoś obserwatora ze swojej słynnej siatki scautingu.Może tam kogoś wypaczy będzie tanio i Piciu bedzie miał transfer z głowy,zwoła konferencje i będzie Piciu opowiadał jak to Lokomotywa mknie do EUŁOPY jak on to mawia…-)

  3. qwez pisze:

    peter sam moze zagrac. Jesienia w PP i wiosna gral