Od 6 lipca karnety na rundę jesienną

Już piątek, 6 lipca rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Lecha Poznań w rundzie jesiennej sezonu 2012/2013, natomiast do 3 sierpnia posiadacze karnetów „Wiosna 2012″ mogą nabyć karnet na to samo miejsce, które zajmowali w poprzedniej rundzie.

> Party Poker < Karnety na trzeci poziom I, II i III trybuny nie będą sprzedawane, a pojedynczy karnet będzie obejmował siedem meczów ligowych oraz spotkanie w ramach 1/4 Pucharu Polski. Ponadto kupno karnetu na rundę jesienną pozwoli korzystać z darmowych przejazdów MPK dwie godziny przed meczem i trzy godziny po. Dodatkowo da m.in. możliwość zaproszenia osoby nie posiadającej Karty Kibica na mecz z Pogonią Szczecin za złotówkę czy pierwszeństwo zakupu biletów na mecze w Lidze Europy w niższej cenie. Tymczasem najmłodsi kibice Kolejorza, czyli tacy, którzy nie ukończyli 5 lat wchodzą na mecz z opiekunem za darmo, ale muszą zająć to samo miejsce. Warto również zaznaczyć, że pojedyncze bilety na hitowe mecze z Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław mają być droższe, zatem warto kupić karnet, aby zapewnić sobie oglądanie spotkań na Bułgarskiej ze stałego miejsca oraz w stałej cenie. * - Zniżka dla młodzieży uczącej się od 13 do 26 roku życia. Legitymacja studencka musi być ważna w momencie zakupu biletu. ** - Zniżka dla dzieci do 13 roku życia, kobiet i seniorów powyżej 65 roku życia. Wejściówki na I i II poziom II trybuny sprzedawane są tylko osobom powyżej 13 roku życia. *** - Z Karnetów rodzinnych może korzystać opiekun wraz z maksymalnie dwójką dzieci do 13 roku życia, które też będą miały miejsca siedzące. Strefa A:
Normalny: 270 zł
Szkolny*: -15%
Ulgowy**: -50%
Rodzinny***: –

Strefa B:
Normalny: 210 zł
Szkolny*: -15%
Ulgowy**: -50%
Rodzinny***: 210 + 7 + 7 zł

Strefa C:
Normalny: 150 zł
Szkolny*: -15%
Ulgowy**: -50%
Rodzinny***: –

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

14 komentarzy

 1. MAK pisze:

  Nie jest tak źle z tymi cenami.

 2. Franky pisze:

  Ceny sa odpowiednie i na pewno warto kupic karnet. Ja kupuje.

 3. piotrek pisze:

  Ceny jak najbardzoiej ok każdy cos dla siebie znajdzie i każdy jeszcze jakies zniżki sobie pewnie naliczy:)wkoncu to nie 3 czy 4 liga zeby były po 5 zł bilety czy 50 karnety:P a i na plus pierwszenstwo zakupu na LE darmowe przejazdy i bilet za 1zł co napewno wiele osób wykorzysta i może czesc z tych osob zawita na Bułgarska na stałe:)Do zobaczenia w czwartek

 4. tomek27 pisze:

  Niech sobie wsadza te karnety,gdzIe TRANSFERY!?

 5. Ukassiu pisze:

  Ceny niezłe, mam nadzieje, ze Lech bedzie dobrze grał w pucharach co w połaczeniu z tanimi biletami i myślę powiększeniu potencjalnych kibiców dzięki Euro da nam rekord sprzedaży karnetów.

 6. paweł pisze:

  a do kiedy bedzie mozna kupowac karnety?

 7. ArekCesar pisze:

  Najlepiej do pierwszego meczu w lidze lub nawet ewentualnego meczu w 2 rundzie LE w Poznaniu, bo właściciele karnetów być może będą mogli liczyć na zniżki.

 8. kibicc pisze:

  moze i nie sa za wysokie ceny ale kogo mam y tam ogladac za te 200 zł ??? slusarskiego? jak gosc bedzie w skladzie to powinni dopłacac do biletu! a GDZIE TE TRANSFERY?????????

 9. kibicc pisze:

  sprzedaż karnetów zależy od transferów,a to wygląda bardzo kiepściutko

 10. Dawid pisze:

  znów odzywają się kibice sukcesu… jak chcecie transferów to wynocha do wisły… tam robią masę transferów teoretycznie na poziomie ale nic z tego jakoś nie wynika… i nie nazywajcie się nigdy kibicami Lecha bo tylko ubliżacie temu klubowi…

 11. ss pisze:

  A bilety po ile ?

 12. tomek27 pisze:

  Dawid
  Siedz cicho ,jak lubisz dawac sie dymac to Twoja sprawa ,czy ja Cie namawiam zebys nei kupowal karnetu? Mowie ,ze ja nie kupie i tyle i nie chodzi o cene ,bo moge dac nawet nie te 270,a 370 ale jak bede widzial,ze przeklada sie to na poziom sportowy ,a nei na Slusarza w ataku ,Mozdzenia na prawej obronie i juniorow w srodku pola

 13. Tomek 27 to dlugoletni fanatyk pisze:

  Jesli chodzisz na mecze by obejrzec poziom ligi angielskiej zapraszam przed canal plus ! jeszcze troche do angli nam brakuje przykro mi :)

 14. tomek27 pisze:

  Ogladam co tydzien ,jak rowniez hiszpanska,wloska ,bundeslige i LM,ogladam tez czasem lige austryjacka na ZDF i wystarczy ,zeby nasze druzyny maile ten poziom .Jak Tobie wystarczy kopanie sie po czole naszych gwiazd pokroju Slusarza ,to twoja sprawa