Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Asystenta szkoleniowca gości, Slobodana Krcmarevicia oraz opiekuna gospodarzy, Mariusza Rumaka na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu I rundy kwalifikacyjnej Ligi Europy sezonu 2012/2013, KKS Lech Poznań – FK Zhetysu Tałdykorgan.

> Party Poker <


(Asystent trenera Zhetysu):„Chciałbym pogratulować obu zespołom gry w tym spotkaniu. Obie drużyny zagrały dziś dobrze, więc obu należą się gratulacje. Dziękuję.”

Mariusz Rumak (trener Lecha):„Było to bardzo trudne spotkanie, bo jesteśmy w okresie przygotowawczym. Do końca nie byliśmy więc pewni, czy damy radę, a szczególnie było to widać w pierwszej połowie. Po przerwie nasza gra się zmieniła, a sporo pomogło nam wejście Murawskiego, którego obecność na boisku jest bardzo ważna. Trzeba jednak pamiętać, że jest to dwumecz, dlatego nic nie jest rozstrzygnięte. Cieszę się również, że Trałka i Lovrencsics byli dziś wzmocnieniami tego zespołu. Łukasz grałby zresztą dłużej gdyby nie kontuzja.”

Slobodan Krcmarevjć nie został dopuszczony do konferencji prasowej przez UEFA. Zastąpił go jego asystent.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

11 komentarzy

 1. 4o pisze:

  A wiadomo dlaczego nie dopuścili go do konferencji prasowej?

 2. zajac pisze:

  Nie ma jakiejs tam licencji trenera

 3. Wiaduktor pisze:

  o ciekawe co tam Serb nawywijał? 🙂

 4. Dominez pisze:

  Wyzywał sędziego, ale to było jeszcze za czasów trenowania na Cyprze 😉 Od tamtego momentu żadna jego drużyna nie grała w pucharach, a kara dotrwała aż do teraz…

 5. Jarek pisze:

  Byłem, widziałem i gratuluję wyniku, aczkolwiek jeszcze jedna bramka by się przydała przed rewanżem !!
  Druga sprawa to nasz trener – Pan Rumak !!!
  Znów kombinował z składem mądrala !!! Obawiałem się tego i całej rundy która się zacznie ! A teraz po tym meczu potwierdziłem moje obawy i teraz już się nie obawiam a naprawdę BOJĘ o jesień !!! Nie chcę być złym prorokiem ale przy tym trenerze NIC dobrego z tego nie będzie !!!! Jeszcze będziemy pomstować na niego bardziej jak na Bakeiro !!! Jeszcze tak naprawdę nic nie zdziałał a sodówka aż się wylewa !!
  Obym się mylił !!!

 6. Flis pisze:

  Na_bal sie i nie przyszedl

 7. Dawid pisze:

  co do trenera to oglądał mecz z trybun a to był a jeszcze kara za jego wybryki w europejskich pucharach kiedy prowadził jakąś cypryjską drużynę 🙂

 8. Kosi pisze:

  a czy to takie istotne co sie z nim stalo? to zadna roznica kto jest trenerem gosci bo i tak trzebabylo wygrac

 9. Lechita pisze:

  malo rozmowny ten asystent 😀

 10. Emiliano1991 pisze:

  Wynik mu sie nie spodobal

 11. szamoni pisze:

  @Jarek O jakie konbinowanie z skladem Ci chodzi? Wszyscy grali na swoich nominalnych pozycjach oprocz Mozdzenia?