Lech wylądował w Ałmacie

Tuż przed godziną 13:45 czasu polskiego, czyli 18:00 czasu kazachskiego, wyczarterowany samolot polskich linii lotniczych OLT Express marki Airbus A319 wylądował na międzynarodowym lotnisku w Ałmacie.

> Party Poker <


Kolejorz z poznańskiej Ławicy wyleciał do stolicy Kazachstanu tuż po godzinie 8:00, zatem jego lot trwał niespełna sześć godzin. Wyczarterowana maszyna najpierw poleciała na Warszawę, później na Brest i Brańsk, by przed rosyjską Samarą odbić na południowy-wschód i wkroczyć na terytorium Kazachstanu, skąd udać się na Aktobe, a na końcu obrać już kurs na Ałmaty.

Warto dodać, że Lech Poznań po wylądowaniu pojedzie teraz autokarem prawie 270 kilometrów na północny-wschód nieopodal granicy z Chinami. To właśnie tam leży Tałdykorgan, gdzie jutro o godzinie 14:00 czasu polskiego (18:00 lokalnego), podopieczni Mariusza Rumaka zmierzą się w rewanżowym meczu II rundy kwal. LE z tamtejszym Zhetysu.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

12 komentarzy

 1. Piotr pisze:

  Oby podróż autokarem przebiegła bezpiecznie. Nie mam specjalnego zaufania do tego rodzaju transportu w tych rejonach świata.

 2. Bartas10 pisze:

  Ważne , że cali i zdrowi !!! HEJ KOLEJORZ !!

 3. Bartas10 pisze:

  Pytanie do Redakcji. Jaka prognoza jest spodziewana jutro na mecz w Kazachstanie ? Chodzi i szczególnie o pogode , żeby Nasi czasami tam nie poopadali z sił bo to różnie… : /

 4. Bartas10 pisze:

  o temparture * Przepraszam za pomyłke…

 5. darkoski pisze:

  jak na Airbus A319 to bardzo szybki lot ponad 1000 km/h, mnie tez martwi ten autokar

 6. aa pisze:

  Bartas10 a nie mozesz poszukac sobie w internecie? Trudno wpisac „Taldykorgan weather”?

 7. Pyra pisze:

  nierozumiem dlaczego moderator zamknal temat transferowy??

  przeciez ludzie pisali tam na temat. dodatkowo robili to w miejscu do tego wskazanym (temat o Saidim) po co ktos zamykal ten temat? to jest bez sensu!! ludzie czekaja na transfery i chca o tym pisac. Podobno isnieje wolnosc slowa, dodatkowo to wszystko jest pisane na teamt!!

 8. KKSLECH.com pisze:

  Macie z powrotem otwarty tylko nie ekscytujcie się tak każdą plotką.

 9. zibi pisze:

  Dzięki o Panie za pozwolenie kontynuowania tematu transferów! Pozwól jednak ludziom ekscytować sie tym czym chcą . To taka uwaga na marginesie.

 10. szakal2300 pisze:

  Darren Maatsen przeszedł testy medyczne w Lechu Poznań.

 11. avlans pisze:

  prawy obrońca – Kebba Ceesay – prawdopodobnie w Lechu !!! – http://www.expressen.se/sport/fotboll/allsvenskan/efter-sex-sasonger—ceesay-vill-lamna-dif/

 12. hyena pisze:

  pyknac jutro chociaz jedna bramke i idziemy dalej!!!!