Wierzą w przezwyciężenie kryzysu i dalszą grę

Lech Poznań w momencie wylosowania Zhetysu Tałdykorgan wiedział, że nie trafił dobrze, ale wcale nie pod względem siły sportowej przeciwnika tylko dalekiej podróży do miasta rywala.

> Party Poker <


Zhetysu Tałdykorgan jest co prawda wicemistrzem Kazachstanu, ale tego sukcesu w 2012 roku już na pewno nie powtórzy. Gracze ze wschodu są dopiero na przedostatnim miejscu w tabeli, ale jak mówi obecny trener tej drużyny, jest w Tałdykorganie po to, aby było lepiej. – „Zhetysu grał słabo po wywalczeniu wicemistrzostwa, więc dlatego zmienili trenera, a jestem dumny, że pracuje w Kazachstanie. Chcę co nieco tutaj zmienić i wierzę, iż uda mi się to osiągnąć.” – powiedział Slobodan Krcmarević wierzący w poprawę wyników Zhetysu.

Tymczasem po przyjściu Serba do kazachskiego zespołu Zhetysu rzeczywiście zaczął grać nieco lepiej, ponieważ w końcu przestał regularnie i wysoko przegrywać, a w dodatku awansował nawet do kolejnej rundy Pucharu Kazachstanu. – „Po moim przyjściu zaczęliśmy osiągać trochę lepsze rezultaty niż wcześniej. W piłce nożnej potrzeba jednak czasu, zatem musimy jeszcze poczekać na przyjście formy.” – podkreślił 47-letni szkoleniowiec Zhetysu Tałdykorgan.

Natomiast obecna sytuacja w której znaleźli się Kazachowie nie sprzyja specjalnie temu, aby drużyna ta grała dalej w Lidze Europy. Zespół najwyraźniej męczą dalekie podróże, a w dodatku w dwóch ostatnich spotkaniach Zhetysu znów stracił siedem goli. Nie oznacza to jednak wcale, że jutro Kazachowie położą się na boisku i oddadzą awans ekipie Kolejorza. – „Będę bardzo szczęśliwy, jeśli awansujemy dalej i będziemy zmagać się z kolejnymi podróżami. Chcemy grać w pucharach jak najdłużej.” – przyznał na koniec Krmarević.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com


12 komentarzy

 1. mól pisze:

  Oczywiście, że dalej będą grać w…lidze!!!
  Coś jest na rzeczy z transferami?

 2. Przem1259 pisze:

  Na soccer-live jest już link do transmisji jutrzejszego meczu.

 3. KKSLECH.com pisze:

  Przypominamy, że temat transferowy jest 4 newsy niżej.

 4. Kosi pisze:

  Samolot zniknął z radarów…

 5. Lechita pisze:

  Maja sklad to sie utrzymaja. Do konca roku jeszcze duzo kolejek zostalo.

 6. KKS pisze:

  Nie ma samolotu!!!!!!!!!!!!!!!!!

 7. GornaS pisze:

  Dlaczego na tej stronie z lotami nie może znaleźć lotu YAP2231? Czyżby już wylądowali?

 8. GornaS pisze:

  dobra już wiem 😉

 9. Gizmo pisze:

  $GornaS jak znalazłeś log ja go niestety nei widze

 10. GornaS pisze:

  ja też nie ale w innych tematach piszą że nieraz samoloty znikają z radarów, więc teraz albo tak się stało albo już po prostu wylądowali 😉

 11. GornaS pisze:

  Już jest samolot na radarach. Prawie wylądowali

 12. 4o pisze:

  Zhetysu powinien się martwić o utrzymanie w lidze. Sądze, że puszczą rezerwy na mecz z Nami, oby tylko niesprawili Nam jakiejś niemiłej niespodzianki.