Nowa umowa ze starym sponsorem (akt.)

Dziś po godzinie 13:00 w siedzibie klubu doszło do podpisania nowej umowy sponsorskiej. Na jej mocy firma Sokołów produkująca wędliny nadal będzie sponsorem klubu KKS Lech Poznań.

> Party Poker <


Nowa umowa z firmą Sokołów będzie obowiązywała do końca sezonu 2012/2013. Kibice na wyroby Sokołowa będą mogli natknąć się m.in. w punktach gastronomicznych podczas meczów Lecha Poznań. Dodatkowo w trakcie dzisiejszej konferencji wiceprezes Kolejorza wręczył przedstawicielowi Sokołowa koszulkę z jego nazwiskiem, a ten odwdzięczył się proporczykiem.

Arkadiusz Kasprzak (wiceprezes Lecha):„Już po raz piąty podpisujemy umowę z firmą Sokołów. Jesteśmy z nią od 2007 roku i jest to współpraca długofalowa. Sokołów należy do najważniejszych sponsorów klubu KKS Lech Poznań. Kibice identyfikują się z produktami firmy Sokołów i to nas cieszy. Mamy też nadzieję, że będziemy wzmacniać pozycję Sokołowa w Wielkopolsce.”

Mieczysław Walkowiak (firma Sokołów):„Firma Sokołów jest liderem i chce robić wspólne działania Lecha. Doceniamy klubowy profesjonalizm i wierzymy, że ten klub stać, aby zdobywać najwyższa trofea. Stadion jest pojemny i chcemy, żeby na każdym meczu był komplet.”

Po czwartkowej konferencji prasowej przedstawiciele mediów zostali zaproszeni na mały poczęstunek. Podobnie jak w poprzednim sezonie firma Sokołów nadal będzie sponsorem głównym Lecha Poznań, a więc w piramidzie sponsorów zajmuje drugie miejsce.


Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

14 komentarzy

 1. bydgoszczanin pisze:

  Konferencje ciagle o sponsorach ale ciagle tych samych:):) no coz innych nie potrafia znalesc ….ale dobre choc to…

 2. ArekCesar pisze:

  Ważne, że ta strona ma sponsorów, którzy tak ładnie się prezentują w każdym artykule.

 3. ArekCesar – Haha. Lepiej w ogóle nie poruszać tego tematu. My z własnej kasy ładujemy w tą witrynę w okolicach 2000 zł, natomiast instytucje, które chcą nam niby pomóc ośmieszają się bardziej ofertami, a inni nie wywiązują się z płacenia na czas. Jest słabo, ale jakoś dajemy radę.

 4. Pawelos pisze:

  Wiadomo coś kiedy poznamy sponsora generalnego?

 5. Versoo pisze:

  Pewnie krótko przed sezonem ligowym

 6. ArekCesar pisze:

  Za taką promocję Lecha Poznań i wielość artykułów o nim powinniście mieć wsparcie od klubu i dotację co miesiąc.

 7. simo pisze:

  na oficjalną jako generalny „powrócił” S.Oliver:D

 8. simo pisze:

  i w tym momencie został skasowany:/

 9. qwez pisze:

  chyba ci sie cos przewidzialo

 10. Lechita pisze:

  S.oliverowi skonczyla sie umowa, a sama firma wycofuje sie z Polski dlatego to niemozliwe

 11. simo pisze:

  zgadza sie – ale na stronie było dzisiaj, żałuje tylko, że nie zrobiłem screena ekranu.

 12. Greg pisze:

  Na stronie jest napisane że Sokołów to sponsor główny czy to oznacza generalny? chyba inaczej nie można tego rozumieć ;/

 13. arek pisze:

  Sponsor generalny to nie jest sponsor glowny. W obecnej chwili Sokolow bedzie dawal najwiecej kasy ale to jest kropla w morzu potrzeb. Potrzebny jest generalny, ktory morze wylozyc okolo 3 mln na rok.

 14. kks janek pisze:

  Z niecierpliwością czekam na sponsora generalnego.