Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Opiekuna gości, Yunisa Huseynova oraz szkoleniowca gospodarzy, Mariusza Rumaka na pomeczowej konferencji prasowej po rewanżowym spotkaniu II rundy kwal. LE, KKS Lech Poznań – FC Khazar Lankaran.

> Party Poker <


Yunis Huseynov (trener Khazaru):„Gra była dziś bardzo dobra, ale przegraliśmy, choć dobrze przygotowaliśmy się do tego meczu. Szczęście bardziej sprzyjało drużynie Lecha i wydaje mi się, że zagraliśmy lepiej niż gospodarze. Życzę teraz Lechowi powodzenia w dalszym etapie.”

Mariusz Rumak (trener Lecha):„Mecz dedykuję Maćkowi Opali i to zwycięstwo jest dla niego. Skoro Khazar uważa, że był lepszy, to niech gra dalej, ale… w swojej lidze. uważam, że mieliśmy dziś większa kontrolę niż w pierwszym spotkaniu. Szkoda, że padła tylko jedna bramka, ale za to piękna. Chwała chłopakom za to, co zrobili.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com


13 komentarzy

 1. Adrian pisze:

  na szczęście tylko mu sie tak wydaje ;D

 2. Dominez pisze:

  Khazar był lepszy?! Hahaha! Poza strzałami z 30- 40 metrów nie pokazał nic! Hej Kolejorz!

 3. KKS SZYMON pisze:

  Brawo Kolejorz za wygrana szkoda ze tak nisko ale c… z tym lepiej wygrywac po 1-0 niz przegrywac po 0-1. I brawo dla trenera za fantastyczna wypowiedz pieknie zgasil slowami trenera Khazaru.

 4. KKS SZYMON pisze:

  Brawo Kolejorz , brawo Rumak za piekne zgaszenie slowami trenera Khazaru.

 5. kks janek pisze:

  Nie zależnie od wyniki i wydarzeń na boisku oni będą gadali, że byli lepsi.

 6. pyra fan kks z breslau pisze:

  tylko KKS

 7. Drogbo pisze:

  no po pierwszym spotkaniu widać że zostały wyciągnięte wnioski…. Kolejorz oby tak dalej

 8. El Companero pisze:

  czyli jednak nacisk postawiony na gre obronną przynosi skutki, Rumak doskonale sobie radzi w takiej taktyce. Tracimy malo bramek, strzelamy niewiele ale za to wygrywamy tą jedną bramką. A liczą się zwycięstwa.

 9. pedro pisze:

  Ten azerski trener jest zabawny i… ślepy albo pomylił się i myślał ze jego drużyna gra na niebiesko-biało.

 10. MAK pisze:

  albo broni się przed wzrokiem właściciela klubu.

 11. arek pisze:

  Lech zdecydowanie byl lepszy i trener taka wypowiedzia odznaczyl sie duza arogancja i pycha. Zycze mu szybkiego zwolnienia.

 12. wielkikks pisze:

  „albo broni się przed wzrokiem właściciela klubu” najbardziej prawdopodobny scenariusz 🙂 a my jesteśmy już na szczycie czarnej listy 🙂

 13. 4o pisze:

  Na miejscu trenera Khazaru martwiłbym się o posadę, bo stołek sie mocno chwieje ( taka poznańska gościnność piłkarzy Lecha 🙂 ).