7! Największy nieoficjalny serwis Lecha – KKSLECH.com ma 7 lat!

W miniony czwartek, a więc w dniu meczu Lecha Poznań z Khazarem Lankaran największy nieoficjalny serwis Kolejorza, czyli www.KKSLECH.com obchodził siódme urodziny! Wówczas nie chcieliśmy zaśmiecać strony głównej informacją o tej pięknej rocznicy, ale sobota wieczór, to dobry czas, aby Was o tym poinformować.

> Party Poker <


>> Dowiedz się więcej o serwisie KKSLECH.com i poznaj jego historię

Oficjalnie mamy więc zaszczyt zakomunikować, że największy nieoficjalny serwis Lecha Poznań i zarazem jedyna profesjonalna witryna prowadzona przez wieloletnich kibiców ma już siedem lat! KKSLECH.com jest obecnie bezkonkurencyjnym nieoficjalnym serwisem klubu KKS Lech Poznań, który skupia tysiące internatów. Dzięki wspólnej i wytężonej pracy KKSLECH.com jest najlepszą nieoficjalną witryną poświęconą Kolejorzowi i redagowaną przez kibiców, bowiem w Poznaniu nie posiada dosłownie żadnej konkurencji.

Dzięki sporej renomie na terenie całego kraju i wysokiej rozpoznawalności marki poza granicami Polski nie będziemy dokładnie opisywać wszystkich elementów, które cechują serwis KKSLECH.com, gdyż te można znaleźć w odpowiednim dziale, a w dodatku kibice Kolejorza dobrze znają wszystkie zalety witryny. KKSLECH.com to internetowy serwis rozwijający się z każdym rokiem w błyskawicznym tempie. Świadczą o tym nie tylko statystyki, ale także wiele innych, często unikalnych elementów. Przede wszystkim jesteśmy jedynym nieoficjalnym polskim serwisem kibicowskim niemającym złego nawyku „kopiuj + wklej”. Na łamach tej witryny poruszamy wiele tematów, w tym również tych trudnych, a jednocześnie tylko z własnych wiadomości opisujemy wszystko to, co dzieje się wokół Lecha i to nie tylko pierwszego zespołu.

Publikujemy tutaj artykuły z tematami, których żaden kibic nigdy nigdzie nie znajdzie, a inny dziennikarz nie wpadnie na pomysł, aby zająć się daną sprawą. Ponadto fotografujemy wszystko to, co dotyczy Lecha Poznań i dzięki temu często posiadamy zdjęcia, jakich nikt nie ma. Każdego dnia dostarczamy użytkownikom co najmniej pięć unikalnych wiadomości, a szczególny nacisk kładziemy na sprawy sportowe oraz na występy Lecha Poznań w europejskich pucharach, którym zwłaszcza w ostatnich tygodniach poświęcamy ogromną ilość newsów. Pomysłowość, profesjonalizm, szybkość i niezależność to główne cechy, które charakteryzują serwis KKSLECH.com.

KKSLECH.com słynie z wielu unikalnych rzeczy, ale jedna z nich robi prawdziwą furorę w internecie. Jako jedyni w kraju prowadzimy przedmeczowe raporty NA ŻYWO! które okazały się zresztą prawdziwym hitem nie tylko dla fanów Lecha Poznań, ale także dla sympatyków drużyn rywalizujących w danym dniu z Kolejorzem. Na dowód tego przedmeczowy raport NA ŻYWO! z Bydgoszczy, który zaczęliśmy tuż po godzinie 16:00 (spotkanie rozpoczęło się o 18:30), w ciągu 2,5 godzin czytało łącznie 35000 osób, co jest zresztą prawdziwym rekordem. Tak duże zainteresowanie było dla nas zatem wielkim, pozytywnym kopem oraz przede wszystkim natchnieniem do tego, aby od sezonu 2011/2012 jeszcze bardziej udoskonalić nasze przedmeczowe raporty NA ŻYWO! prosto ze stadionu.

Serwis KKSLECH.com to jednak nie tylko same wiadomości na stronie głównej. W swoich zbiorach posiadamy setki zdjęć z domowych meczów, konferencji, stadionu czy z innych wydarzeń związanych z Lechem Poznań. Kanał w serwisie YouTube, na którym umieściliśmy już 91 klipów video odwiedziło ponad 65000 ludzi, natomiast nasze, często unikalne filmy obejrzano jak dotąd 2550654 razy. KKSLECH.com cechuje się jednak nie tylko profesjonalizmem, szybkością, dokładnością i aktualnością. KKSLECH.com jest drugim po forum Wiary Lecha ulubionym miejscem spotkań wielkopolskich kibiców. Tylko od czerwca 2010 roku nasi użytkownicy i kibice Kolejorza oddali na łamach serwisu KKSLECH.com 102810 komentarzy (stan na godzinę 20:55), a to sprawia, że również pod tym względem jesteśmy w ścisłej czołówce nieoficjalnych klubowych witryn polskich klubów.

Będąc już przy statystykach tuż po naszych siódmych urodzinach możemy zdradzić, że od 26 lipca 2005 roku serwis KKSLECH.com zaliczył ponad 10000000 odsłon z czego 9522765 (stan na godzinę 20:55) od 27 czerwca 2010 roku. W historii tej witryny najwięcej kibiców piłkarskich skorzystało z informacji serwisu KKSLECH.com w piątek, 5 listopada 2010 (ponad 70000), ale także w dniach 2-4 listopada 2010 (łącznie prawie 150000 odsłon).

Dodatkowo wysoką statystykę oscylującą w granicach 50000 odsłon i więcej zarejestrowaliśmy w dniu finału Pucharu Polski z Legią Warszawa, który odbył się 3 maja 2011 roku oraz 5 lipca 2012 przy okazji boju z Zhetysu. Tymczasem ponad 40000 odsłon lub w tych granicach zanotowaliśmy w dniach: 30 czerwca 2010, 27 sierpnia 2010, 1 października 2010 roku oraz kilka razy w lipcu tego roku, co świadczy o dużym zainteresowaniem losami klubu oraz renomie serwisu KKSLECH.com.

Największym mankamentem serwisu jest brak materiałów z większości wyjazdowych spotkań, ale w tym wypadku mają na to wpływ finanse. Korzystając z dzisiejszej chwili pragniemy jednak podziękować wszystkim użytkownikom serwisu i to zarówno tym udzielającym się w komentarzach jak i nie za liczne i codzienne odwiedzanie serwisu KKSLECH.com. Witryna jest tworzona w profesjonalny sposób przez kibiców, dla kibiców i rozwija się dzięki Wam. Bez Was by jej nie było, a serwis KKSLECH.com nie byłby najlepszy. Wy korzystając z tej witryny również możecie czuć się wyróżnieni, bo jesteście przecież najlepszymi użytkownikami na największej nieoficjalnej witrynie klubu.

Natomiast my bogatsi o siedmioletnie doświadczenie z wielkim optymizmem patrzymy w przyszłość. Jednocześnie wykorzystując dzisiejszą chwilę pragniemy złożyć podziękowania wszystkim osobom, które przez tych siedem minionych lat w różnym stopniu dołożyły swoją „cegiełkę” w rozwój serwisu KKSLECH.com. Chcemy też podziękować wszystkim kibicom Lecha za zaufanie, jakim nas darzą i pozostaje nam zaprosić całą rzeszę sympatyków Kolejorza do codziennego odwiedzania serwisu oraz wyrażania swoich opinii na różne tematy w komentarzach!

Wykorzystując okazję informujemy, iż serwis KKSLECH.com najlepiej przegląda się w rozdzielczości 1024×768 i w przeglądarkach Google Chrome, Firefox oraz Opera. Korzystanie z serwisu za pomocą Internet Explorer może być kłopotliwe oraz powodować nieodpowiednie wyświetlanie treści, czcionek i innych elementów graficznych. Jednocześnie radzimy wszystkim na bieżąco aktualizować wtyczki w przeglądarkach, bowiem bez nich mogą występować problemy z wyświetlaniem Blipa. Ten jest dla nas bardzo istotnym elementem informacji, bowiem za jego sprawą przekazujemy wiadomości czy zdjęcia, które mogą nie być publikowane w newsach. Blip pełni u nas rolę Facebooka, który jest popularny, ale którego KKSLECH.com nie ma i mieć nie będzie.

Mały wyciąg ze statystyk KKSLECH.com:

Ogólna liczba odsłon od 26.07.2005: 10147112
Liczba odsłon od 27.06.2010-28.07.2012: 9242765
Rekordowa liczba odsłon: ponad 70000 (5.11.2010)
Największe liczby odsłon prócz rekordu:
55244 – 05.07.2012
50000 – 2.11.2010, 3.11.2010, 4.11.2010, 3.05.2011, 12.07.2012
ponad 40000 – 30.06.2010, 27.08.2010, 1.10.2010, 05.07.2012, 19.07.2012, 26.07.2012

>> Dowiedz się więcej o serwisie KKSLECH.com i poznaj jego historię


62 komentarze

 1. Piter pisze:

  Sto lat ;)

 2. Bartas10 pisze:

  Sto lat !!! I żebyśmy w przyszłym roku świętowali MP a w tym roku awans do fazy grupowej LE i jak może się uda a to moje marzenie awansować chociaż do 1/4 LE *.*

 3. Dawid pisze:

  sto lat i dalszej konsekwencji w podawaniu tylko sprawdzonych i pewnych informacji :) no i dalszego rozwoju :)

 4. mateuszkks pisze:

  Sto lat dla najlepszego serwisu o Lechu prowadzonego przez prawdziwych kibicow ! Obyscie nadal nas zachwycali ciekawymi tematami,profesjonalnymi analizami i zdjeciami z meczy :). Jestem tutaj od nie dawna ale od kad tutaj trafilem jestem tutaj codziennie po wiele razy :). Dziekuje Wam :)

 5. slawek pisze:

  sto lat to za mało :-) do zobaczenia na kibolskim szlaku

 6. Pavvelinho pisze:

  Tak trzymać.

 7. prawdziwylechita pisze:

  Zdarza mi sie przechodzic kolo miejsc dla mediow opiszcie sie to wpadne przybic pione:)

 8. Anonim pisze:

  Sto Lat dla najczęściej odwiedzanej strony w moim komputerze!

 9. KKSLECH.com pisze:

  Jeszcze tak poza newsem. Powyższy tekst nie oznacza, że serwis jest full cacy i wszystko jest w porządku. Dobrze wiemy co jest źle, czego jeszcze nie ma i co trzeba poprawić. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że KKSLECH.com to przede wszystkim nie gigant graficzny pod względem layouta. W tym wypadku ważna jest jednak dla nas przejrzystość i to, aby każdy z Was wszystko szybko mógł znaleźć.

  prawdziwylechita – to nie będzie trudne. Drugi rząd mediów bliżej IV. Znak rozpoznawczy – meczowy komputer znany z latania w powietrzu i emocjonujących spotkań -> https://kkslech.com/laptopmeczowy.jpg

 10. Adrian pisze:

  Najlepszego dla najlepszej strony o Lechu na jaką kiedykolwiek trafiłem! Tu jest wszystko i jeszcze więcej, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a nie „tylko więcej” jak w Fakcie i na WP ;)

 11. Kosi pisze:

  Ten laptop to genialny wynalazek :) widac, ze bierze tez udzial w ustawkach

 12. prawdziwylechita pisze:

  chlopaki siedze w it i acer w kkslech.com to problem nr1:) ale widzialem tam jakis przylysiawych i mlodych, swoja droga moznaby cos wspolnie wejsc w jakis product placement wam by dalo srodki na wejscie dzialanie srodki a mi wieksza rozpoznawalnosc:) małej firmy:)

 13. Kosi pisze:

  aha i oczywiscie 10000 lat dla redakcji!

 14. MAK pisze:

  To jest najlepszy serwis o Kolejorzu, robicie naprawdę świetną robotę, dziękuje Wam. STO LAT!!!

 15. koninianin pisze:

  sto lat i powodzenia w dalszej działalności serwisu!!

 16. Pavvelinho pisze:

  KKSLech.com

  Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że KKSLECH.com to przede wszystkim nie gigant graficzny pod względem layouta”]

  Graficznie wszystko jest bez zarzutu (jak dla mnie) ale jest jedna rzecz która mnie irytuje (i chyba nie tylko mnie bo nie tylko ja mam ten problem) to często znikające komentarze po ich dodaniu.

  Adrian

  Ja w sumie trafiłem przez przypadek (szukałem jakiś informacji o Lechu) i zostałem tutaj po dzień dzisiejszy.

 17. Greg pisze:

  Gratki oby tak dalej ;)

 18. arek pisze:

  Wspanialy serwis, jestem tu po kilkadziesiat razy w ciagu dnia. Brakuje mi tylko linka do forum Lecha, choc wiem, ze pewnie z nimi jakos specjalnie nie wspolpracujecie.. Sto Lat i wiecej.

 19. ss pisze:

  Najlepsi !!! Sto lat !!!

 20. KKSLECH.com pisze:

  Pavvelinho – To wina systemu, który sam blokuje komentarze i wtedy trzeba poczekać aż ktoś z moderatorów go przywróci. W dzień nie trwa to dłużej niż kilkanaście minut. Czasem nie widać też od razu komentarzy przez cechowanie. Wtedy trzeba przejść na stronę główną i z powrotem do newsa.

 21. ziemba pisze:

  100 lat :))

 22. kks janek pisze:

  Oby tak dalej, dzięki za wszystkie te newsy, raporty przed meczowe, bez tej strony byłoby nudno, i każdy z nas mniej wiedziałby o naszym Kolejorzu! ;)

 23. Pavvelinho pisze:

  KKSLech.com

  Ok. Spoko.

  A czy nie można zmienić w tym systemie ustawień tak aby dodawanie komentarzy było bardziej usprawnione? O ile można ingerować w ustawieniach tego systemu.

 24. prawdziwylechita pisze:

  Aras wejdz na szymanowski mail) and let me know what do you think, regards

 25. KKSLECH.com pisze:

  Pavvelinho – System blokuje nieodpowiednie słowa. Niestety w nich są także odpowiednie będące też blokowane…

 26. Pavvelinho pisze:

  Rozumiem ale jak dla mnie jest to co najmniej dziwny system.

 27. KKSLECH.com pisze:

  prawdziwylechita – „ale widzialem tam jakis przylysiawych i mlodych”. To na pewno nie nas. Nikt nie jest łysy, w dodatku cały sztab redakcji itp. itd. wraz z niedawno przyjętymi moderatorami jest w przedziale wiekowym 22 – 40 parę lat. My jesteśmy przecież z Lechem znacznie dłużej niż te 7 lat i dzięki wspomnieniom i naszym zbiorom powstaje wiele artykułów z historią klubu. Dużo uwagi przywiązujemy do dawnych czasów.
  PS. w sprawie maila ktoś się jutro do Ciebie odezwie.

 28. tyle mam do powiedzenia pisze:

  Zakłamana i neiobiektywna strona.

 29. macari pisze:

  Cenię Was za przekazywaną prawdę.Pozdrawiam serdecznie.

 30. jero12 pisze:

  Wszystkiego dobrego, sukcesów, wytrwałości, cierpliwości (dla nas-też)). Dzięki za to, co było, powodzenia. Pozdrawiam

 31. JMBfan(koniecz koszmaru) pisze:

  Bez watpienia najlepszy serwis o Lechu Poznań. Najbardziej to ja lubię Szymanowskiego.
  Ludzie odwiedzający te witrynę są na poziomie i zawsze maja coś ciekawego do powiedzenia. Zdarzają sie oczywiście trole, ale tego nie da sie wyeliminować w 100%.
  100lat i samych radosnych artykułów.

 32. LoK pisze:

  I znowu wszystkiemu winien jest SYSTEM… czyli ONI. I znow trzeba bedzie go zmienic.
  Pewnie wiec niedlugo ktos przeskoczy plot na Bulgarskiej, a policja znow zabezpieczy by akcja prowokatora sie udala ;)

 33. strzala pisze:

  BRAWO

 34. 07 pisze:

  Zyczę dalszego rozwoju servisu. Dobra robota chlopaki – Arek, Marcin!!! Bezapelacyjnie najlepszy servis Lecha Poznan.

 35. ArekCesar pisze:

  Jeszcze raz wszystkiego najlepszego. Pamiętam do dziś jak podczas wizyty na innej stronce o Lechu, ktoś podał Wasz link. Sprawdziłem, wszedłem i jużnie wychodzę. A adresu tamtej strony już nie pamiętam. Powodzenia i dalszego rozwoju.

  Czy admini wybierają się do Szwecji?

 36. 4o pisze:

  Wszystkiego dobrego życzę Redakcji KKSLECH.COM
  Fajnie, że jest możliwość napisania własnego artykułu, felietonu. Jest ich niedużo w Redakcyjnej poczcie, specjalnym dziale- pokazuje to, że niełatwo jest coś samemu stworzyć ( tymbardziej, że Redaktorzy tej witryny nie kopiują plotek i tego rodzaju wiadomości ). Dlatego dziękuję Wam za każdy artykuł, za udostępnianie nam komentarzy i informacji o naszym ukochanym Lechu.

  Chciałbym też podziękować reszcie kibiców za to, że są, udzielają się, informują i co najważniejsze wspierają to stronę dokładając cegiełkę każdego dnia. To my tworzymy ten specyficzny klimat strony, dlatego szanujmy się nawzajem, piszmy poprawnie komentarze unikając wulgaryzmów, ponieważ chcemy szanować Redakcje i podnosić status tej strony. Pomimo, że jest to serwis nieoficjalny, ja już dawno uznałem go wg. mnie jako oficjalnie najlepszy :-)
  Przeglądarka na telefonie się u mnie nie wyłącza przez cały dzień.
  Staram się bardzo udzielać w komentarzach co sprawia mi radość, że mogę przedstawić moje wraźenia, emocje i odczucia. Lubie też dodawać coś od siebie.

  Na koniec chciałbym poprosić Redakcję, o możliwość stworzenia tematu typu Hyde-Park, by tam moźna było się wypowiadać na dowolne rzeczy.
  Nie oczekuję poprawy grafiki, gdyż jest wystarczająca.
  Przydałby się temat, gdzie kibice Lecha mogliby podawać swoje pomysły jak usprawnić i ulepszyć stronę.
  DZIĘKUJĘ i Pozdrawiam

 37. Boro pisze:

  Sto lat! Dlaczego jesteście najlepsi? Bo zawsze jako pierwsi przekazujecie pewne informacje. Pozdrawiam

 38. marti pisze:

  100 lat Portalowi i Redakcji :D

 39. Nowy pisze:

  100 lat!!, najlepsza strona o naszym LECHU oby tak dalej

 40. Flis pisze:

  Nie ma sie co dziwic, ze jestescie najlepsi. Na jednej nieoficjalnej stronie robionej dla nikogo z ktorej zrezygnowalem jakis czas ale wchodze czasem sie posmiac znalazlem niedawno cos takiego:

  RoG; 2012-07-26 12:20:43
  Dziś prosimy o wyrozumiałość – wakacyjne wojaże części adminów zbiegły się z natłokiem pracy zawodowej pozostałych. Do końca tygodnia informacji może być mniej i mogą pojawiać się z opóźnieniem.

  Dziwie sie jeszcze, ze osobom z innych stron chce sie jeszcze w ogole cos prowadzic…

 41. zimeKKS pisze:

  100 lat!! super stronka uwielbiam ją :D

 42. KKSLECH.com pisze:

  Flis – … o Boże. Właśnie tacy ludzie tylko zaniżają poziom i kompromitują klub. My osobiście nie mamy nic wspólnego z takimi osobami. „Z natłokiem pracy zawodowej” – … jak ktoś nie ma czasu, to niech sobie da spokój i najlepiej podczepi domenę pod oficjalną. U nas coś takiego jest nie do pomyślenia. Aż głowa boli od tego. Ci ludzie to traktują jako zabawę, a to nie piaskownica…

 43. Lechu12 pisze:

  100 lat KKSLECH.com Dziękuję za sprawdzone informacje oraz możliwość bycia z LECHEM POZNAŃ.

 44. Pszczółka pisze:

  wszystkiego naj naj od Pszczółki.Pozdrowienia dla całej Redakcji i życzenia wspaniałych chwil razem z Kolejorzem.

 45. 1922 pisze:

  Moje gratulacje!!! Tak 3mać!!!

 46. Mouze pisze:

  Najbardziej profesjonalny serwis o Lechu(nawet bardziej od oficjalnej!). Nigdy nie piszecie plotek,zawsze własne,sprawdzone informacje.Oby tak dalej.100lat!!!

 47. pedro pisze:

  100lat i sukcesów naszego Lecha

 48. maro pisze:

  100 lat!!!Pozdrowienia z Kalisza!

 49. JAcuśL pisze:

  KKSLech. To ty jesteś cham, prostak i prymityw

 50. KoL pisze:

  @JAcusL: nie poddawaj sie emocjom i spojrz na to z dystansu. Sprawiasz wrazenie nieobiektywnego i nie obraz sie: troche nieuprzejmego.
  Zreszta, nawet gdyby tak sie stalo jak chcesz , to Lech odrodzi niczym hydra i bedzie mial 2 glowy, a zle zyczenia zwykle spadaja na samego siebie.

 51. Wiaduktor pisze:

  Wszystkiego najlepszego. Fajną macie datę powstania :) zbiega się z urodzinami mojej siostry, więc łatwiej będzie zapamiętać. Na stronę zawitałem z polecenia i tak jak znakomita większość, już tutaj zostałem. Mimo iż ostatnio mam coraz mniej czasu na aktywny udział w życiu witryny, to i tak za pomocą telefonu śledzę dość systematycznie, to co dzieje się tutaj. Niestety mój system w telefonie pozwala mi wyświetlać kkslech.com tylko za pośrednictwem formatowania google, a te nie umożliwia mi dodawania komentarzy :/.

 52. pyra fan kks z breslau pisze:

  nie moge bez WAS zyc i normalnie funkcjonowac to jak NARKOTYK POZDRO

 53. baczi_kks pisze:

  maro z tego żydowskiego kalisza? gdzie wszyscy tam widzewowi kibicujecie;D?

 54. damt610 pisze:

  Kolego baczi_kks, akurat kibole z Kalisza oficjalnie jeżdżą na wyjazdy i naprawdę jest ich spora grupa. Jeszcze większa jeździ na Bułgarską :)

 55. Kolejorz1922 pisze:

  Gratulacje ! Najlepszy serwis Lecha !

 56. maro pisze:

  @ baczi_kks.
  Bez urazy. Nie wiem kto jest lepszym kibicem ja ,który mieszkam w Kalisz i od 25 lat chodzę w szaliku Lecha, czy Ty, który kibicujesz wśród swoich. Na szczęście nie Ty decydujesz kto ma kibicować Lechowi. Pozdrawiam

 57. JMBfan(koniecz koszmaru) pisze:

  Chłopaki z redakcji. A nie dałoby sie pomyśleć o wersji mobilnej waszej strony?

 58. maro pisze:

  @ baczi_kks.
  Bez urazy. Nie wiem kto jest lepszym kibicem ja ,który mieszkam w Kaliszu i od 25 lat chodzę w szaliku Lecha, czy Ty, który kibicujesz wśród swoich. Na szczęście nie Ty decydujesz kto ma kibicować Lechowi. Pozdrawiam!

 59. KKSLECH.com pisze:

  JMBfan – Nie mamy pieniędzy. Trzeba pamiętać, że wiele rzeczy, których tutaj nie ma jest spowodowanych tylko przez brak finansów.

 60. kk pisze:

  Najlepsza strona o Lechu, powodzenia!

 61. pyrlson pisze:

  Pozdro dla najwiekszego nieoficjalnego serwisu za info i relacje z meczy dla wszystkich fanatykow Kolejorza w szczegolnosci tych ktorzy sa rozsiani po calej Polsce naprawde nie maja lekko ale sa z nami w naszej niebiesko bialej rodzinie.

 62. pyrlson pisze:

  :) no to najlepszego z okazji osemeczki