Bułgarska – poza meczami + video (2:26 min.)

Stadion Lecha Poznań podczas spotkań Kolejorza tętni życiem i za sprawą fanatycznych kibiców Bułgarska zawsze ma niepowtarzalną moc. Poza meczami to jednak ciche, spokojne miejsce dobre np. do przemyśleń, refleksji czy odpoczynku.

> Party Poker <


Podczas meczów Kolejorza rzeczywiście można narzekać na akustykę, bowiem doping roznosi się gdzieś po stadionie i słychać echo. Winę za to ponosi przede wszystkim IV trybuna, która jest niższa od pozostałych. Natomiast poza meczami Bułgarska to bardzo wytłumione miejsce, a cichy dźwięk rzuca się w ucho od razu po samym wejściu na płytę.

Dźwięk w środku stadionu jest specyficzny, bo praktycznie nie słychać tego, co dzieje się poza obiektem, a więc na otaczających stadion ulicach. Wytłumienie jest na tyle spore, że uchem można co najwyżej usłyszeć głośno poruszające się ulicą Bułgarską samochody. Akustyka poza meczami robi wrażenie i postanowiliśmy pokazać, jak wygląda Bułgarska poza meczami.

Poniżej znajduje się niespełna trzyminutowy filmik. Przy ściszonych głośnikach można usłyszeć niewiele, ale gdy zrobicie nieco głośniej, to bardzo dobrze da się usłyszeć wytłumienie panujące we wnętrzu stadionu przy ul. Bułgarskiej. Tym samym cisza i spokój, to dwa słowa, które najlepiej opisują obiekt Lecha Poznań poza meczami Kolejorza.

Bułgarska – poza meczami (cisza, spokój i wytłumiony dzwięk):

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com


4 komentarze

 1. kriss pisze:

  narescie ładna murawa

 2. WoodooOoo pisze:

  Te lawki rezerwowych do gowna. W ogole strasznie niskie sa

 3. daffi pisze:

  lawki zostaly po euro, dla pilkarzy lepiej, bo dzieci z sektora dzieciego nie prosza ich o autografy

 4. kibol pisze:

  Narozniki (rusztowanie) zakryc jakas niebieska plandeka wstyd, ze nikt jeszcze nie wpadl na to