Klub przedstawił ofertę dla biznesu 2012/2013

KKS Lech Poznań SA od obecnego sezonu wprowadził nową ofertę dla biznesu, która obejmuje m.in. organizację konferencji i eventów, program hospitality, powierzchnie marketingowe czy członkostwo w Lech Bussines Club.

> Party Poker <


Agnieszka Próchniewicz (kierownik działu Hospitality) „Za pomocą programu chcemy docierać głównie do firm z Poznania oraz z Wielkopolski. Chcemy organizować cykl spotkań z przedstawicielami biznesu i zainaugurujemy to już we wrześniu. Koncentrujemy się na walorach stadionu i chcemy, aby firmy miały wkład w życie klubu i byśmy razem odnosili sukcesy sportowe. Do grona naszych partnerów zalicza się już kilkanaście firm, ale nadal chcemy powiększać listę ze sponsorami.”

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawiono także ceny za poszczególne reklamy na stadionie. Więcej na ten temat wkrótce. Dodatkowo wyliczono, że ekwiwalent reklamowy Lecha Poznań jest warty aż 17,9 mln złotych. Dziś zdradzono również wiele innych liczb, które przedstawimy w najbliższym czasie.

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski


4 komentarze

 1. C pisze:

  A co ze sponsorem?

 2. kendzipl pisze:

  mnie też to Ciekawi… Dobrze że już adresu do czasomierza nie ma na koszulkach :p ja bym w tym roku na jakąś dużą firmę nie liczył … Bieda jest w kraju i na świecie ale jakby troszkę zeszli z wymagań to może by znaleźli jakiegoś chętnego. Wiadomo że nie będzie nas w tym roku w europie więc atuty nam ubywają . A wydaje mi się że skoro w klubie kasy nie ma to każda gotówką by się przydała nawet jakby ktoś dawał 80 % tego co by rutek chciał dostawca od sponsora .

 3. qwerty pisze:

  Oj musi być źle skoro Rutek zakłada LBCC II

 4. 4o pisze:

  I co z tego Lech ma? Na około zyski, a pasa zaciskamy że Hej.