Rumak i Burić przed meczem z Górnikiem

Pojutrze Lech Poznań zagra u siebie z Górnikiem Zabrze, a dziś po godzinie 15:30 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trener Kolejorza, Mariusza Rumaka oraz bramkarza, Jasmina Buricia. Oto co powiedzieli przed zbliżającym się spotkaniem.

> Party Poker <


Mariusz Rumak (trener Lecha):„Górnik ma wiele jakości w każdej formacji. Skrajni obrońcy potrafią grać ofensywnie, a w ataku groźni są Nakoulma oraz Milik. W każdej formacji zabrzanie są silni i przede wszystkim dobrzy pod względem fizycznym. Górnik, to jeden z najgroźniejszych naszych rywali do celu, który sobie wyznaczyliśmy. Zagrał dwa mecze na wyjeździe w których zdobył cztery punkty. Zabrzanie pokazali, że są dobrą i silną ekipą.”

Jasmin Burić (bramkarz Lecha):„Mecz z Górnikiem będzie trudniejszy od tego z Ruchem. Górnik ma dobry atak, ale my musimy patrzeć na siebie. Trzeba zagrać dobrze, w swoim stylu i wygrać to spotkanie. Widziałem obie bramki Milika i na pewno jest to dobry napastnik, lecz do zatrzymania.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com


komentarzy 13

 1. 07 pisze:

  Zbyt wiele kurtuazji. Jazda z Nimi od pierwszej minuty. 9 punktów ma byc po tym meczu!!! – Wykonac!!!!!

 2. Bartas10 pisze:

  Zwycięstwo w niedziele i 25-30 tys na stadion !!! :)

 3. Tifos pisze:

  Redakcjo, trener Rumak skomentował jakoś naszego nowego napadziora? ;)

 4. GornaS pisze:

  46 tys ma byc !!!

 5. Typer pisze:

  kiedy bedzie ogloszona kadra na ten mecz ?

 6. Marco pisze:

  Typer – o 17 wystartowali z treningiem wiec pewnie niedługo po jego zakończeniu.

 7. qwerty pisze:

  Gadki przedmeczowe w stylu Bakero, oby po meczu było 9 pkt.

 8. bartekkk pisze:

  ciekawe czy Reiss chociaż wejdzie na pare minut, byłby niesamowity aplauz na trybunach

 9. lechita65 pisze:

  Co by Rumak nie powiedział to i tak znawcy będą tu po nim jechać.

 10. qwerty pisze:

  Jak wynik będzie do przodu to wejście na murawę Reksia murowane. Ciężkie ma trener Lecha zadanie. Kasy na transfery brak – kupno lub wypożyczenie na poziomie max 200tys. EUR. Część zawodników gra w ME a trenuje z pierwszą drużyną. więc dwa dni wolnego dwa dni rozruchu pomeczowego nawet jak się to częściowo nałoży to i tak są 3 dni plus mecz 4 zostaje tak maks 3 dni na porządny trening.
  W klubie jest tak źle finansowo, że nie będzie nikogo za Kasprzaka i jest np super facet od przygotowania fizycznego ME.

 11. m. borek pisze:

  Kotor lepszy.

 12. pyrkorz pisze:

  TYLKO ZWYCIĘSTWO !!!

 13. aliz5 pisze:

  KOLEJORZ GOLA STRZEL!! bo jest to jedyny promyk przebijający się przez czarne chmury nad Lechem. Sponsora głównego brak, LE brak, napastnika brak, kasa za Euro2012 wstrzymana, proces rzeka trwa. v-ce prezes zwiolniony – jednym słowem KASA, KASA, KASA, gdzie jest KASA i skąd ją wziąć… KOLEJORZ – tylko zwycięstwo!!!