Jasmin Burić: „Szkoda, że nie ma lidera”

25-letni bramkarz Kolejorza, Jasmin Burić w 9. minucie spotkania z Pogonią popełnił fatalny błąd po którym goście zdobyli gola. Ta bramka jeszcze długo będzie wspominała, bo zaważyła na braku wygranej w niedzielnym spotkaniu.

> Party Poker <

„Dziś zabrakło nam trochę szczęścia, a w dodatku straciliśmy bramkę po moim błędzie. Źle oceniłem tą piłkę i niestety wpadło. Bardzo nam szkoda, że nie zostaliśmy dziś liderem, bo była na to szansa.” – powiedział niepocieszony po niedzielnym remisie Jasmin Burić.

Tymczasem mimo straty punktów lechitom nie można odmówić zaangażowania i walki o wygraną do końca. Pod koniec meczu z beniaminkiem atakowali już wszyscy, jednak nawet to nie przyniosło poznaniakom drugiego trafienia, które najprawdopodobniej okazałoby się zwycięskie i przede wszystkim dało awans aż o dwie lokaty.

Rozczarowanie jest tym większe, że pod koniec spotkania Kolejorz grał z przewagą jednego zawodnika. – „Pod koniec wszyscy poszliśmy do przodu, ponieważ robiliśmy wszystko, by strzelić tą drugą bramkę. Wierzyliśmy, że po czerwonej kartce dla Ediego będziemy mieli okazje i w końcu się uda.” – podkreślił Bośniak.

25-letni golkiper Lecha Poznań oznajmił również, że stratę gola w pełni bierze na siebie i nie chce się w ogóle usprawiedliwiać. – „Strata gola to moja wina, ale wynik 1:1 nie jest aż taki zły. Obrona popełniała dziś się błędy, lecz ten mój był największy. To ja popełniłem błąd i przez to straciliśmy punkty.” – powiedział na koniec Burić.