Wypowiedzi trenerów po meczu:

Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Marcina Brosza oraz opiekuna gospodarzy, Mariusza Rumaka na pomeczowej konferencji prasowej po spotkaniu 7. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2012/2013, KKS Lech Poznań – Piast Gliwice.

> Party Poker <


Marcin Brosz (trener Piasta):„Wiedzieliśmy, że jeśli chcemy uzyskać tutaj korzystny wynik, to musimy zdobyć bramkę. Chcieliśmy ją szczególnie strzelić w pierwszej połowie, ale się nie udało. Pod koniec meczu za mocno się otworzyliśmy i zostaliśmy za to skarceni. Do końca walczyliśmy o honorową bramkę i to nas zgrubiło. Takie mecze jednak uczą i po nich można wyciągnąć najwięcej wniosków. Na pewno nie jest sztuką wszystkich krytykować.”

Mariusz Rumak (trener Lecha):„W pierwszej połowie radziliśmy sobie z pressingiem przeciwnika i mieliśmy swoje sytuacje, które miał też Piast. W drugiej połowie bramka otworzyła mecz, a dziś o wyniku zadecydowało zaangażowanie i mentalność. Myślę, że ten mecz zrekompensuje poznaniakom te dwa ostatnie mecze, a nam da spokój przed przerwą na kadrę.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


4 komentarze

 1. El Companero pisze:

  Fantastyczna druga połowa w wykonaniu Lecha ale trzeba pogratulować Piastowi, bo gdyby nie jego otwarta gra do końca, Lech nie miałby takich świetnych kontr. Inne kluby murowałyby bramkę a dzis przeciwnik walczył do końca. Oby teraz podtrzymać formę w kolejnych meczyach.

 2. Zinek pisze:

  Brawo kolejorz najlepszy mecz w tym sezonie świetny tonev po wejściu na boisko !

 3. darkoski pisze:

  Teraz pokazać, że dobre mecze nie zdarzają się Lechowi co 5 kolejek.

 4. Jarecki pisze:

  Pewnie wielu powie że jestem malkontentem !!!
  Jasne że się bardzo cieszę i mecz w naszym wykonaniu był bardzo przyzwoity ale proszę tylko o jedno !! Nie wpadajmy w hurra optymizm i miejmy dalej jak najwięcej pokory !! I dotyczy to nie tylko nas kibiców ale szczególnie trenera i piłkarzy !
  Cieszę się jak cholera z takiego meczu i wyniku ale zaraz ciśnie mi się pytanie, DLACZEGO takiedo zaangażowania nie było w meczach z Pogonią, Lechią ???
  Oby to było przełamanie !!!
  Nie mniej bardzo gratuluję :-)))