Rumak i Ubiparip przed meczem z Jagiellonią

Jutro o 18:00 Lech Poznań zagra z Jagiellonią Białystok, a dziś po godzinie 15:00 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Mariusza Rumaka oraz napastnika, Vojo Ubiparipa. Oto co powiedzieli przed zbliżającym się spotkaniem.


Mariusz Rumak (trener Lecha):„Oprócz Kebby wszyscy są zdrowi i gotowi do gry, w tym także Mateusz Możdżeń, który ciężko trenuje i bardzo dobrze pracuje. Kiedy nie mógł grać ćwiczył więcej aniżeli inni zawodnicy. O przygotowanie fizyczne tego piłkarza w ogóle się nie martwię.”

„Podejrzewamy, jak Jaga może zagrać, ale nie mamy pojęcia w jakim wyjdzie składzie, bo Hajto często rotuje. To jednak goście mają się dostosować do nas, a nie my do nich. My gramy przecież u siebie i chcemy wygrać to spotkanie.”

„Hajto będzie miał trudne zadanie w Poznaniu, choć ja nie śledzę jego wypowiedzi w mediach. Słowa, które wypowiedział na pewno nas jednak nie zdekoncentrują. Ocena Hajty na temat Murawskiego z pewnością nie jest sprawiedliwa, bo on nie widzi, jak Muraś trenuje.”

Vojo Ubiparip (napastnik Lecha):„W Lubinie strzeliłem bramkę, ale to nie oznacza, że będę grał w kolejnym meczu. Trener o tym zdecyduje i ma z kogo wybierać. Każdy piłkarz chce jednak grać, a bramka z Zagłębiem dodała mi pewności siebie. My przede wszystkim musimy teraz zwrócić uwagę na Jagę. Ta jeszcze na wyjazdach nie przegrała i w dodatku traci mało bramek. My musimy więc zagrać swoją piłkę i po prostu wygrać.”

„Jagiellonia na pewno będzie bardzo dobrym przeciwnikiem i będzie ciężko. My chcemy zrobić wszystko, by wygrać. Mam nadzieję, że nasza obrona zagra dobrze i nie pozwoli, by goście zdobyli bramkę. Jaga ma dobrych piłkarzy, ale my chcemy ruszyć na nich od początku meczu i chcemy jak najszybciej strzelić jej gola.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


komentarzy 6

 1. fanlech pisze:

  na Rumaku do europy!

 2. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

  a masz cos do Rumaka? nie podoba ci sie to nara. trzeba mu dac szanse a nie aby narzekać. Życzę chłopakom powodzenia w meczu z Jagą i oczywiście zwycięstwa.

 3. Franky pisze:

  Tyle komplementow jak od Lecha Jaga chyba jeszcze nie dostala…

 4. 07 pisze:

  hajto juz zmotywowal pilkarzy ….Lecha. 2-0 Murawski, Vojo.

 5. cez pisze:

  jak tak jak na fotce na blipie to daleko z motywacja jaga nie zajedzie

 6. 4o pisze:

  Chciałbym aby znów strzelił coś Vojo. Szkoda byłoby gdyby był to zawodnik, który może istnieć tylko na treningu.
  Wiadomo jaka może być frekwencja?