Biała Gwiazda mocno zbladła. Kolejorz znów zwycięski!

W meczu 10. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2012/2013, Lech Poznań pokonał na wyjeździe krakowską Wisłę 1:0 (1:0). Kolejorz zagrał podobnie jak tydzień temu Jagiellonia Białystok na Bułgarskiej i ta gra przyniosła doskonały efekt. Wielkopolanie wywalczyli zatem niezwykle cenne trzy punkty dzięki którym wciąż są w czołówce ligowej tabeli i gonią lidera.

4 min. – Mecz rozpoczął się z dużym spokojem w wykonaniu obu drużyn, jednak w 4. minucie podał/strzelił? na bramkę Lecha Melikson.
8 min. – Na dwudziestym metrze piłkę dostał Boguski. Napastnik Wisły obrócił się z piłka, ale uderzył niecelnie.
13 min. – Rzut rożny wykonywał Lech. Piłka została wybita, lecz trafiła do Toneva. Ten huknął z daleka, jednak niecelnie.
15 min. – Pierwszy kwadrans meczu był wyrównany bez wskazania na którąkolwiek z drużyn.

18 min. – Piłkę ładnie odzyskał Trałka. Podał do środka, lecz futbolówkę wybili wiślacy.
24 min. – Na prawej stronie piłkę odzyskał tym razem Możdżeń. Pomocnik Lecha podał do środka, ale bardzo źle.
25 min. – Wrzutka Jaliensa z prawej strony nie została przez nikogo zamknięta. Była to dobra akcja Wisły.
28 min. – Pierwszy błąd obrony i od razu mógł mieć konsekwencje. Sam na sam znalazł się Melikson, jednak kapitalnie obronił Burić.

35 min. – Po faulu Arboledy z wolnego uderzył Melikson. Piłka trafiła w mur i wyszła na rzut rożny. Z niego też nie było zagrożenia.
36 min. – Kapitalna kontra Lecha! Kolejorz znów przejął piłkę w środku, która trafiła do Trałki. Ten podał do Drewniaka, a młody pomocnik mimo, że miał na plecach obrońcę, strzałem lewą nogą wyprowadził Lecha na prowadzenie!
45 min. – Po golu Kolejorz nieco się cofnął, natomiast Wisła nie radziła sobie w pomocy. W końcu na przebój poszedł Sobolewski, ale jego strzał był zły.
45 min. – Z daleka uderzył Garguła. Obok słupka.
45+2 min. – Dośrodkowanie Garguły z wolnego dobrze wybił na rzut rożny Burić. Po chwili znów Melikson i znów górą Bośniak.

49 min. – Z powietrza uderzył Wilk. Piłka została zablokowana, a potem wylądowała w rękawicach Buricia.
56 min. – Za akcją do końca poszedł Tonev. Wywalczył piłkę, która trafiła do Drewniaka. Ten uderzył celnie, ale złapał ją Pareiko.
57 min. – Szybka odpowiedź Wisły. Lekki strzał Wilka obronił Burić.

62 min. – Niczym napastnik w polu karnym zachował się Jaliens. Ograł dwóch lechitów i podał do Wilka. Ten zespół akcję.
65 min. – Kontra Lecha. Lewą stroną popędził Tonev, ale najpierw jego dośrodkowanie wybili obrońcy, a po chwili strzał poleciał w trybuny.
69 min. – Błąd Linetty w środku i kontra Wisły. Strzał Sikorskiego obok słupka.
73 min. – Zakotłowało się pod bramką Lecha. Na siebie wpadło jednak dwóch wiślaków i piłka przeleciała nad poprzeczką.

76 min. – Dobrze z piłką obrócił się Bereszyński. Pobiegł w kierunku bramki, jednak zamiast w piłkę trafił… w nogi obrońcy Wisły.
80 min. – Z kontrą wyszedł Lech. Na końcu Ceesay zamiast jednak podać w pole karne oddał bezsensu strzał.
82 min. – Tu mógł być remis. Akcja lewą stroną, dwa strzały i gola nie ma… raz piłka trafiła w poprzeczkę.
83 min. – Uderzenie Wilka kapitalnie obronił Burić.
86 min. – Kontra Lecha. Dośrodkowanie Henriqueza było niestety za mocne.
89 min. – W końcówce Wisła mocno napiera. Znów mocno uderzył Wilk i znów strzał został zablokowany.
90 min. – Jeszcze gra z przodu Lech. Strzał z 15 metra, piłka obiła się o nogę i wyszła na rzut rożny.
90+1 min. – Ładna akcja Linetty. Trałka uderzył jednak bardzo niecelnie.
90+3 min. – W pole karne zapędził się Pareiko. Podał głową, ale szybszy był Burić.
90+6 min. – Ostatecznie Kolejorz dowiózł trzy punkty do końca i pozostał w czołówce tabeli.

TS Wisła Kraków – KKS Lech Poznań 0:1 (0:1)

Bramki: 36.Drewniak

Żółte kartki: Głowacki, Czekaj, Jaliens – Trałka, Drewniak, Tonev

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

Widzów: 17000

TS Wisła: Pareiko – Jaliens, Głowacki (22.Frederiksen), Czekaj, Bunoza – Melikson, Sobolewski (67.Sikorski), Wilk, Garguła, Iliev (55.Genkov) – Boguski.

Rezerwowi: Miśkiewicz, Chavez, Frederiksen, Chrapek, Quioto, Sikorski, Genkov.

KKS Lech: Burić – Ceesay, Kamiński, Arboleda, Henriquez – Murawski, Drewniak (60.Linetty), Trałka – Możdżeń, Bereszyński (78.Djurdjević), Tonev (70.Ubiparip).

Rezerwowi: Kotorowski, Djurdjević, Wołąkiewicz, Kędziora, Linetty, Reiss, Ubiparip.

Kapitanowie: Sobolewski – Murawski

Trenerzy: Tomasz Kulawik – Mariusz Rumak

Pogoda: +5°C, pochmurno

145 komentarzy

1. Przem1259 pisze:

Rumak jak tego nie wygrasz wracasz na piechotę!

2. fan pisze:

Kolejorz, strzelcie k*rw*m gola!

3. 4o pisze:

Już wystarczająco dużo punktów straciliśmy w tej rundzie. Dziś czas na budujące zwycięstwo.

4. babol pisze:

Lech jeżeli zagra równo i z pełnym zaangażowaniem przez cały mecz to wygra spotkanie. Polonia, która w 3 kolejce właśnie grała z Wisłą pokazała równą grę przez 90 minut oraz zaangażowanie, tak powinno się postępować z Wiślakami w obecnej rundzie. Pressing, pełne zaangażowanie oraz równa gra zespołu to sposób na prawie wszystkie ekipy Ekstraklasy, ale na pewno najlepsza recepta na wygranie meczu w Krakowie.

5. Bryndol pisze:

Oj będzie ciężko bo strasznie słaba ta nasza ławka ale trzymam kciuki! KOLEJORZ!!!

6. Tytan pisze:

Wierze!

7. luis praca pisze:

Buric – Kebba, Maniek, Kamyk, Luis, tarło, Muraś, Drewniak, Możdżen, Tonev, Bereś.

Dziś mamy młoda ekipę. To co chciał Rutek i Rumak wybiega dziś na boisko od początku.

8. Luks pisze:

Jak nie ma tylu to musi LInetty zagrac! a nie wpusci mozdzenia co nawet nie wie co dzrobic z poila i bedzie uciekac na boki i tracic głupio pily i sie nbie pokazywac do gry!

9. 4o pisze:

Jeśli zagramy takim składem jak pisze luis, to średnia wieku wyniesie dokładnie 25 lat.

10. Dymas89 pisze:

Zamiast Drewnika jako ofensywnego pomocnika postawił bym na Linettego ale również liczę na dobry występ tego pierwszego bo to nasza przyszłość.

11. mario pisze:

Dziś na pewno nie wygramy a to w skutek polityki Rutka i naszego trenera niestety który miesza w składzie jakby to była sałatka warzywna,a na poważnie dostaniemy lanie i to powinien byc koniec Rumaka!!!bo za duzo już straciliśmy punktów!!!

12. piotrek pisze:

Mario z tym składem to my tych punktów mamy wiecej niz sie wiekszośc spodziewała a nie ze zaduzo stracilismy ich i taka jest prawda niestety a dzis kazdy punkt z gts-u bedzie dobry

13. Carte pisze:

ahhh…. coraz ciężej mi zaprzeczać że kibice piłkarscy to idioci zwłaszcza gdy czytam komentarze takiego mario czy Przem1259… chociaż przeczuwam że jak wygramy mistrza to nagle Rumak i Lech będą super a wszyscy od początku w tą drużynę wierzyli

14. mario pisze:

Koleś idiotą to ty jesteś trzeba realnie patrzeć ,my na tą chwile nie mamy ani swojego stylu ani składu!!

15. mario pisze:

Piotr z Jagą dać d.. to najgorsze co mogło nam się przytrafić,a co do punktów to przecież o coś w końcu walczymy pozdrawiam:)

16. KubaCMG pisze:

uważnie w obronie i konsekwentnie w ataku, by wykorzystac slabosci Wisły…Licze na Toneva i Możdżenia

17. Tytan pisze:

Kebba i Mozdzen. Bedzie 2:0. Czuje to w kosciach.

18. slavus pisze:

piotrek -> w pełni się z Tobą zgadzam. Trzeba by wrócić do komentarzy na dzień przed meczem z Ruchem. Wtedy znawcy byli pewni, że Lech będzie z trudem ratował utrzymanie. Tymczasem 2-3 zwycięstwa i już się mówiło, że gramy o mistrza. Potem porażka z Jagą i znowu jesteśmy najgorsi, Rumak się do niczego nie nadaje itd. Skład jest, jaki jest. Na puchary trochę za słaby. Oby do wiosny z jak najmniejszymi stratami

19. Krzychu pisze:

co to za trans za bramką?
    Coś o grobie tylko widziałem.

20. 07 pisze:

Arbitrem jest Marciniak, więc kilka żółtek wpadnie ,nie zdziwie się jak ktoś dostanie czerwo. Jeśli młodzi mają za jakiś czas stanowić o sile Lecha to dziś mają doskonałą okazję na pokazanie swoich umiejętnoiśći. Rywal jest idealny. Ten mecz pokarze gdzie gdzie jesteśmy.

21. rysiu pisze:

Musicie wygrać 2.0

22. KubaCMG pisze:

rysiu napewno Cie usłyszeli 🙂

23. Przemo pisze:

Zastanawiam sie czemu graja w granatowych strojach, mysle ze spokojnie moznaby w niebieskich chyba ze sa jakies specjalne przepisy.

24. Marcin pisze:

Jeśli dzisiaj Bereszyński dzisiaj strzeli gola, to ze szczęścia zaleję pałkę.

25. Mourinho pisze:

Cisniecie Bartkowi…a przypomnijcie sobie jakie były najazdy na Kaminskiego kiedyś i co? Już nie pamiętacie…najlepszy obrońca Lecha w tamtym sezonie.

26. Marcin pisze:

Nikt mu nie ciśnie, zywczjanie znamy jego ”możliwości”

27. Mourinho pisze:

Umiejętności Kamyka też „podobno” znaliście

28. Anonim pisze:

Gramy w 9 Drewniak i Bereszyński tragedia.

29. woo pisze:

Tonew to jest jednak nieporozumienie. Ten koleś nie potrafi nawet na 3 metry podać. Bezmózg i jeździec bez głowy.

30. miodek pisze:

Nie da się tej naszej młodej ekstraklasy oglądać. Jakby to 'nieporozumienie’ Tonev nie strzelało to byśmy mieli 0 strzałów.

31. KubaCMG pisze:

szymek !

32. Tytan pisze:

Jesssstttt

33. Marcin pisze:

Wow. Drewniak przyjął ”prawie jak Lewandowski” w golu z Realem:)

34. kks ps pisze:

i co Anonim …zamknij sie jesli nie wiesz nic o naszych pilkarzach

35. Bryndol pisze:

DREWNIAK HAHAHA!!!

36. Dżi had pisze:

Głowacki tak odgryzał się przed meczem że pokaże Bereszyńskiemu kto rządzi a tu x2 ośmieszony, żółta + powalił go „młokos” i sobie krzywde zrobił 😀

37. 4o pisze:

W końcu. Nie możemy teraz przegrać.

38. tomasz1973 pisze:

po przerwie Ubip za Możdżenia ,a około 60 min,Linety za Drewniaka,problemem jest atak,bo Bereś nie za bardzo ,inna sprawa,że nie dostaje prawie żadnej dokładnej piłki.

39. Przemo pisze:

Bereś szybko biega to można zagrywać do niego prostopadłe piłki, tylko żeby sam na sam wykorzystał

40. Tytan pisze:

Jakos sobie Beres radzi. Walczy gosc!

41. arek pisze:

Na razie jedni i drudzy graja padline. Wisla jest tak slaba, ze szok, szczegolnie w napadzie, a nasi nie potrafia 3 podan wymienic. Wynik jest wciaz otwarty.

42. 4o pisze:

Uważam, że jeśli Drewniak nie zostanie zmieniony wcześniej to zdąży złapać drugą żółtą. Jeśli padnie 2. bramka, a Drewniak będzie trochę niewidoczny to może zobaczymy Karola.

46. Bryndol pisze:

Nie możemy wypuścić zwycięstwa z rąk! Do boju Kolejorz!

50. michuKSZO pisze:

czemu kiboli Lecha nie ma w sektorze gości dziś ?

51. woo pisze:

Dobrze, że wygrywamy, ale…tego k…. nie da się oglądać!

52. Marcin pisze:

Jak to wygramy to do Częstochowy na pielgzymkę w podzięce powinniśmy się wybrać jak najszybciej.

53. Tomekks pisze:

wisła nie wydała zgody na przyjazd kibiców

54. kibic pisze:

Tak słabego Lecha to dawno nie widziałem. A moze nigdy nie widzialem. Chwala za to ze prowadza, ale ogolnie dramat. Gra ofensywna na tle słabiutkiej Wisły wyglada dramatycznie. No ale skoro Mozdzen z Bereszynskim ma ciagnac „wozek” to czego tu wymagac???!!!!! Dobrze ze w obronie super graja! – DZIEKI Arboledzie!

55. Marcin pisze:

To będą dwie interwencje tej kolejki Burica. Ten gościu zawsze miał potencjał, ale niesamowicie leniwy i imprezowy z Niego człowiek….

58. lowrider pisze:

hahahha Szymon 2 celne strzały i 1 gol!! KOLEJORZ!!!

59. woo pisze:

Żenujący występ. W ogóle mnie nie cieszą takie zwycięstwa. Możdżeń, Drewniak, Tonew, Bereszyński, Ubiparip – ci kolesie to straszni przeciętniacy.

60. fan pisze:

Ufffff… matko, co za emocje. Wspaniałe uczucie kiedy się wygrywa na boiskach Legii i Wisły w jednym roku, ostatnio tak było 4 lata temu.

61. Łysy pisze:

Dzisiaj Kolejorz zagrał jak BATE!!!Gra tragedia, ale ważne 3 punkty jadą do Poznania!!!

62. arek pisze:

Styl jak z Belchatowem, szczescie i swietny Jasiu, no jeszcze Linetty, widac, ze bedzie z niego pilkarz. Bereszynski juz chyba na dobre potwierdzil, ze na ta lige jest za slaby.

63. janek u pisze:

Dzisiaj Lech jak Bate 😉 ale najwazniejsze trzy punkty!

64. crusade pisze:

Burić piłkarz meczu !

65. tomasz1973 pisze:

Burić dzisiaj klasa światowa.Arboleda-ściana nie do przejścia,nawet Kamiński po za jednym błędem też dobrze.
    Niestety wszystkich których wymieniłem to zawodnicy bloku defensywnego,a z przodu….lepiej nie pisać.
    Chwała za 3pkt,dziś to jest najważniejsze,oceniać będziemy jak ochłoniemy!

66. Red pisze:

No dobrze wygraliśmy. Ale nasza gra jest dramatyczna. Dzisiaj znowu mieliśmy furę szczęścia. Zaraz ktoś napisze: „Nie ważne jaki styl, ważne 3 pkt”. Poczekajmy jednak na mecz z wymagającym przeciwnikiem, bo Wisła na pewno takim nie była.

67. Remek pisze:

Jeeeest ! Tak dalej ! No nie zly ten Linetty !

68. Bartas10 pisze:

Ważne 3 punkty i to się liczy 🙂 Wiadomo styl swoją drogą nie był piękny no,ale lepiej wygrać grając brzydko niż przegrać grając bardzo ładnie.

69. maciek pisze:

CUD nad wisłą… Kilka lat temu z takim składem i grą było by 5:0 dla wisły,no ale to ich problem 🙂 3pkt w garści i gitara:)

70. qerkusist@ pisze:

Milicja – Burić 0-1 (!!!)

71. kendzipl pisze:

ha mecz dokładnie jak ten z jagą :p tylko że dziś to my pierwsi strzeliliśmy bramkę a wisła nie potrafiła przejść naszej obrony… Jak takimi meczami mamy reklamować ekstaklasę to lepiej żeby tego nie puszczali w europie

72. Tytan pisze:

Co Ty gadasz Arek. Beres walczyl, wysiskal, wymeczyl i takie tam 🙂 3 punkciory yessss. Obrona byla super!

73. paweł pisze:

MANU ZAGRAŁ GENIALNIE

74. Mouze pisze:

Udało nam się wygrać,to niby najważniejsze ale w dalszej perspektywie nie chce oglądać Lecha który strzela bramkę i muruje się niczym Jagiellonia Białystok.Chociaż przed meczem wiele komentarzy tutaj wróżyło nam porażkę w rozmiarach 3:0.Tak jak pisałem przed meczem WIsla jest obecnie bardzo słaba, i dlatego żałuje ze się zamurowaliśmy bo mogliśmy spokojnie ich ograć wyżej.Karol Linetty -mega plus,jak miał piłkę to wiedział co z nią zrobić,w przeciwieństwie np. do Drewniaka czy Możdżenia.Mam nadzieje ze w końcu zacznie być traktowany poważnie przez Rumaka,bo mimo wieku na dzień dzisiejszy jest mocnym kandydatem do pierwszego składu.

75. Bryndol pisze:

Drewniak dzięki za bramkę! Bereś piękna heroiczna walka! Burić man of the match, to on nam to wybronil! Reszta? Zwycięzców się nie sądzi. KOLEJORZ!!!

76. fan pisze:

Żałosna bezładna kopanina, ale ważne 3 punkty.

77. wielkikks pisze:

Brawo za zwycięstwo. Brawo Rumak za ustawienie taktyczne. MOŻNA ?!?!? No jednak można, mecz jak w Lubinie czyli pełne zaangażowanie i walka całej drużyny, mądre ustawienie taktyczne i 3 pkt jadą do Poznania. Dziekuję do widzenia.

Jak nie będą wszyscy zapierda.. to się nie bedzie wygrywać nawet z Podbeskidziem. PROSTE !

78. arek pisze:

Tytan, ale co z tego wynika? NIC. Jest szybki i tyle. Powtorka z Pogonia, jest sam na sam i nie trafia w pilke. On jest napastnikiem i nie strzela bramek.

79. El Companero pisze:

teraz podtrzynać dobrą passę i pokonać Widzew a później Legię 🙂

80. mateuszkks pisze:

Drewniak w koncu zamknal wszystkim buzie ,co to tylko pamietaja jego filmik. Linetty-przyszlosc Lecha oby tylko Rumak dawal mu systematycznie szanse na gre. Ogolnie po defensywie ze strony Lecha wygrywamy mecz.Jedno mnie tylko na maksa intryguje- dlaczego Wolskiego nawet w 18 meczowej nie bylo ? Ma jakas kontuzje czy cokolwiek ? Bo jezeli nie to jedziemy praktycznie bez napastnika. Rumak widzi w Vojo skrzydlowego a w Reksiu OP… Po co nam az 3 defensywnych zawodnikow ? Niech popracuja jeszcze troche na treningach i 6 punktow w kolejnych dwoch meczaach jest mozliwe :).
    TYLKO LECH <3

81. kibol pisze:

szacun dla Beresia za walke, Manu super, Jasiu man of the match 😉

82. Anfil pisze:

Aż strach pomyśleć jak Rumakowi Rutkowski dokupil by 3-4 wartościowych graczy trener na lata a liga już by była pozamiatana nie pozostaje nic innego jak pomarzyć i czekać na choć 2 zawodników pozdrawiam panowie

83. paweł pisze:

bramkarz plus defensywa super.w ofensywie miernie bardzo.ale weekend będzie piękny.

84. Drogbo pisze:

17 tyś widzów ja nie wiem gdzie oni sie pochowali na tym stadionie… końcówka była piękna. linetty na prawdę nieźle sie pokazał

85. Tytan pisze:

Popieram Arek, wedlug mnie jest mlody ale pokazuje „pazury” czyz nie? Jest tam przyszlosc i to niedaleka .

86. luis pisze:

Tonev do ME za takie podejście. Plus Linetty za brak tremy i branie gry na siebie.Drewniak powinien się uczyć.

87. Mouze pisze:

„Aż strach pomyśleć jak Rumakowi Rutkowski dokupił by 3-4 wartościowych graczy trener na lata a liga już by była pozamiatana nie pozostaje nic innego jak pomarzyć i czekać na choć 2 zawodników”Ludzie, jeszcze 2 dni temu wróżyliście Lechowi 3 porażki i rychłe zwolnienie Rumaka.Ogarnijcie się,tak jak pisałem po zwycięstwie idziemy na mistrza a po porażce mamy beznadziejny skład i wylądujemy w środku tabeli.Widać w tej kwestii nic się nie zmienia.

88. roby pisze:

zdecydowany plus Linetty będzie z niego grajek dobrej klasy, szacun za 3 pkt z Krakowa ale poziom slabiutenki… dobrze,się zaczął weekend 🙂

89. slavus pisze:

Z takim a nie innym składem mamy naprawdę dużo punktów i takiego Lecha chcę widzieć – po prostu zwycięskiego. Nie stać nas teraz na taką grę, o której marzymy. Nie mamy rozgrywającego, w ataku bieda aż piszczy, a po 10 kolejkach mamy 20 punktów

90. paweł pisze:

dobre zmiany Rumaka.Tonew,Bereszynski i Drewniak w odpowiednim momencie zeszli.tu brawo

91. Bobek90 pisze:

Jak w w nastepnych dwoch okienkach nie wzmocnimy sie 3-4 SOLIDNYMI graczami, to w pucharach znow bedzie oklep.
    No sorry, ale na 10 meczow w tak SLABEJ lidze my mamy 6-7 spotkan gdzie na nasza gre patrzec sie nie dalo. A to jedna akcja na mecz (Belchatow) a to potrzebna asysta rywala (Wisla) zeby zagrozic bramce oponenta, a to…
    Gramy slabo. Nie oszukujmy sie, z taka gra to mozna rywalizowac w 2 rundzie el. LE z azerami, a nie walczyc o fazy grupowe.

W tym momencie jestesmy zespolem na poziomie Slaska Lenczyka (pomijajac ostatnie miesiace), lub Ruchu z poprzedniego sezonu. W lidze wygrywamy, ale w pucharach bedzie wpiernicz murowan od czechow czy szwedow… o ile sie nie wzmocnimy. Solidnie… I nie pilkarzami klasy Cessaya, bo to nie poziom na europe. Co drugie jego dosrodkowanie/strzal leci na dach. Porazka!

Pozytywnie natomiast wypadl Linetty. Nie zeby cos wielkiego pokazal, ale widac w nim potencjal. Napewno ma wiekszy talent od Mozdzenia, Drewniaka, czy Kaminskiego.

92. paweł pisze:

SLAVUS mądrze napisane…

93. Wiaduktor pisze:

@Mouze tak jak ja, jesteś na tym portalu już bardzo długo. Zawsze banda ćwoków się znajdzie, która dumna jest z zespołu tylko po zwycięstwach, ale tego nie zmienimy.

Nie wiem który z was pisze bzdury o fatalnym Beresiu, ale powiem żeś głupi jak but. Napastnik w Lechu nie jest od strzelania bramek. Jak obserwujesz mecze Kolejorza, to zauważyłeś pewnie, iż nasz napastnik jest przez większą część czasu sam jeden na czwórkę obrońców. W takiej sytuacji najwięksi napastnicy nie daliby sobie rady, a pamiętaj że Bartek jest młodym zawodnikiem. Bereś pokazał dzisiaj spore umiejętności. Głowacki nie radził sobie z nim, a i inni piłkarze Skisłej mieli z nim problemy. Nieustępliwy, zadziorny, odważny, silny i szybki. Przed nim dużo pracy, ale jeśli będzie dalej ciężko pracował, to będzie mocno wyróżniającym się piłkarzem.

94. 07 pisze:

Dla mnie cichym bohaterem, a na pewno pozytywnym jest Bereszyński. Mimo, że nie strzelił bramki walczył z przodu wszędzie. Młody Drewniak w poza bramką w I połowie nie istniał. Nareszcie dobre zawody zagrał Muraś. Tego od niego oczekujemy. Burić najprawdopodobniej zostanie bramkarzem tej kolejki – nareszcie wybronił Nam mecz. Cieszy dobry debiut Linettego – na 15- 20 minut może wchodzić jeśli prowadzimy…. I to już koniec tych plusów, bo mecz wygraliśmy ze 100% skutecznośćią co mówi wszystko o oddanych strzałach na bramkę….. czyli zrobiliśmy to samo co Jagiellonia w Poznaniu. Sporo jeszcze pracy przed Kolejorzem na treningach, ale ważne, że zbieramy punkty.
    Ps. Snajper z prawdziwego zdarzenia pilnie poszukiwany!!!

95. pyra fan kks z breslau pisze:

jutro ide do ARBAJTU I mam w plecaku szal kolejorrza i pomacham im troche

96. Alcatraz pisze:

Cieszę się ze zwycięstwa!
    Krótko tylko powiem ,że zagraliśmy tak samo jak Jagiellonia u nas.
    Brakowało mi chcicy aby z naszych kontr wcisnąć drugą bramkę, zamiast tego graliśmy na czas, na zwolnienia akcji.
    Dziś mieliśmy walczący kręgosłup Bereszyński-Trałka-Arboleda-Burić, według mnie cała czwórka zasłużyła na miano piłkarza meczu. Niezły debiut Karola Linetty. Gratulacje dla Drewniaka za pierwszego gola! Pozostali też dobrze zagrali.

97. gawlik pisze:

zdecydowanie tylko mozdzen byl za dlugo na boisku , kit ze stylem , zagralismy jak jaga tydzien temu , hej Lech!!!!!

98. b pisze:

lech jak BATE, zero umiejętności a kupa szczęścia

99. Ferion pisze:

Dzisiaj zagraliśmy totalny antyfootball. Akcje były rwane i dużo przypadkowości. Taka gra wystarczyła na słaba dziś Wisłę, ale czy wystarczy na Widzew i Legię zobaczymy. Poza tym jesli nie tracimy pierwsi bramki ta taktyka się sprawdza. Gorzej jak pierwsi tracimy gola wtedy wszystko się sypie. Najlepszym graczem Buric. Druga połowa to walka o przetrwanie. Cieszyć może że dziś pograli młodzi gracze.