Rumak i Trałka przed meczem z Podbeskidziem

W poniedziałek o 18:30 Lech Poznań zagra na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a dziś po godzinie 13:00 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja prasowa z udziałem trenera Kolejorza, Mariusza Rumaka oraz pomocnika, Łukasza Trałki. Oto co powiedzieli przed zbliżającym się spotkaniem.


Mariusz Rumak (trener Lecha):„Analiza meczu została wykonana i zadania taktyczne też już są pod ten mecz. Zobaczyłem w drużynie Podbeskidzie kilka ciekawych zagrań i automatyzmów, które jednak nie przyniosły punktów. Musimy być uważni i uważać, by nie stracić bramki. Nawet przy naszym prowadzeniu Podbeskidzie może odpowiedzieć golem.”

„Dziś mieliśmy ciężki trening w którym udział wziął już Łukasz Trałka. Marcin Kamiński także dochodzi do zdrowia i do meczu weźmie udział w dwóch jednostkach treningowych. Nie wykluczam jednak, że usiądzie na ławce, bo każdy z zawodników trenuje po to, aby grać.”

Łukasz Trałka (pomocnik Lecha): „Miałem ostatnio problemy ze stawem skokowym, lecz mam nadzieje, że do poniedziałku wszystko będzie dobrze. Każdy z nas wie, na co stać Podbeskidzie, ale jeśli my zrealizujemy założenia i zagramy tak jak chcemy, to na pewno przywieziemy trzy punkty. To jest dla nas najważniejsze.”

„Podbeskidzie gra o utrzymanie, ale nie ma to żadnego znaczenia. Obie drużyny będą chciały zagrać dobre spotkanie, choć to my musimy wygrać ten mecz. Nie ma to znaczenia, jak zagra Podbeskidzie. Wszystko zależy od nas i tak do tego podchodzę.”

„Na pewno gra się dużo lepiej w Poznaniu niż w Bielsku-białej, gdzie jest mało kibiców. Boisko tam będzie jednak takie same, a na otoczke meczu nic nie poradzimy. Nas interesują w poniedziałek tylko trzy punkty.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


5 komentarzy

 1. torreador pisze:

  „Na pewno gra się dużo lepiej w Poznaniu niż w Bielsku-białej…”- po wynikach jakoś tego nie widać:)

 2. a-nonim pisze:

  Dacie rade tylko w Lechu trzeba biegać walczyć i się strać…

 3. inoroz pisze:

  mógł zabrac Luisa, która ma dzisiaj urodziny.

 4. Tadeo pisze:

  Niema co za dużo gadać,innej opcji jak tylko zwycięstwo nie dopuszczamy i przestancie wreszcie pieprzyć o założeniach taktycznych,bo do tej pory było z nimi na bakier.

 5. Jarecki pisze:

  Już się boję tego meczu , jak pomyslę o Twoich kombinacjach w składzie panie Rumak !
  Znów nas zaskoczysz składem z którego nie daj Boże znów nic nie wyjdzie !!
  Raz stawiasz na Możdżenia, póxniej grzeje ławę, to znów wciskasz nam Drewniaka, to znów sadzasz go na ławce, teraz Twoim pupilem jest niedoświadczony Linetty i w nwjważniejszym meczu sezonu trzymasz go cały mecz choć dzieciak się spalił.
  Ibuparipa i Slusarza na siłe trzymasz na boisku a nie dajesz szansy Reisowi który na meczach z Leglą zęby zjadł !! Twierdzę że gdyby Reiss dostał te wszystkie podania co Ślusarz to mecz byłby wygrany !! Chyba nikt nie jest w stanie zorientować się o co Tobie w tym wszystkich chodzi Panie Rumak !
  Ogarnij sie człowieku i ustal wreszcie jeden skład , i niech chłopaki grają, a swoje eksperymenty zostaw na przerwę zimową !!