Wicelider wywalczony bez środkowych obrońców

W meczu 13. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2012/2013, Lech Poznań pokonał na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:2 (1:1). Mecz obfitował w wiele emocjonujących zdarzeń w tym m.in. w czerwoną kartkę dla gospodarzy i niewykorzystany rzut karny Ireneusza Jelenia. Kolejorz zagrał dziś fatalnie w środku obrony i podarował Podbeskidziu oba gole.

2 min. – Po dośrodkowaniu Chmiela z wolnego zakotłowało się w polu karnym Lecha, ale piłkę wybił Ceesay.
8 min. – Pierwsza akcja Lecha. Dośrodkowanie Henriqueza i dwa strzały Ubiparipa. Jeden zablokowany, a drugi niecelny.
11 min. – Z prawej strony dośrodkował Nather. Groźną wrzutkę wyłapał Burić.
15 min. – Z ostrego kontra uderzył Gergo, jednak niecelnie. Ogółem w pierwszym kwadransie meczu Lech nie mógł złapać właściwego rytmu gry.

19 min. – Z piłką obrócił się Lovrencsics. Oddał strzał, ale bardzo zły.
24 min. – Futbolówkę na trzecim metrze po rzucie rożnym otrzymał wbiegający w pole karne Bartosz Ślusarski i bez żadnych problemów pokonał Zajaca.
25 min. – Przed szansą znów stanął Ślusarski, ale tym razem lepszy był bramkarz TSP.

34 min. – Jedna z nielicznych akcji Podbeskidzia. Piłka z lewej trafiła na prawą stroną, a potem na środek. Tam miało miejsce duże zamieszanie i piłkę wepchnął do siatki Demjan. W tej sytuacji źle zachowała się obrona i Burić.
39 min. – Kontra Lecha. Z piłką przedzierał się Tonev, jednak jego mocny strzał z lewej nogi był zły.
41 min. – Dobrze do Węgra podał Linetty. Niestety Gergo stojąc na 20 metrze nie opanował futbolówki.
45 min. – Sam na sam z Zajacem wyszedł Lovrencsics. Pietrasiak gonił Węgra i go powalił, więc sędzia wyrzucił obrońcę TSP z boiska.
45 min. – Mocny strzał Toneva i w ostatniej chwili piłkę zablokował jeden z piłkarzy TSP.

51 min. – Kapitalna akcja Lecha i dośrodkowanie Możdżenia. Niestety Ślusarski znów zmarnował bardzo dobrą okazję.
51 min. – Płaski strzał Toneva z lewej nogi obronił Zajac. Bułgar w tej sytuacji za mocno wypuścił sobie piłkę.
53 min. – Znów powinien być gol. Ślusarski na 10 metrze podał na środek do Linettego. Pomocnik Lecha nie trafił w piłkę.
55 min. – Kontra Podbeskidzia. Za późno z bramki wyszedł Burić i niewiele brakowało, aby Demjan zdążył do piłki.
58 min. – Dośrodkowanie Możdżenia z prawej strony i mocny strzał z pierwszej piłki Ślusarskiego blokuje jeden z obrońców.

61 min. – Groźna kontra gospodarzy. Jeleń zagrał z lewej strony na środek, ale jego podanie świetnie przeciął Ivan.
63 min. – Znów kontra Podbeskidzia i niewiele brakowało, aby w sytuacji sam na sam Jeleń zdobył bramkę.
66 min. – Dwa razy mocno uderzył Gergo i oba strzały zostały zablokowane.
69 min. – Kontra tym razem Lecha. Piłka trafiła do Ślusarskiego, a ten technicznym strzałem w krótki róg wyprowadził Lecha na prowadzenie.
70 min. – Minęło kilkadziesiąt sekund i fatalny błąd popełnił Ceesay. Sfaulował jednego z graczy TSP i sędzia odgwizdał zasłużonego karnego. Jedenastkę zmarnował jednak Jeleń. Kapitalnie obronił Burić!
74 min. – Zaraz po wejściu okazję miał Bereszyński, ale zamiast podawać, wolał strzelić i zrobił to źle.

77 min. – Piękna akcja Lecha i jeszcze lepsza dośrodkowanie Możdżenia. W polu karnym dobrze ustawiony był Bereszyński, który ładnym szczupakiem podwyższył prowadzenie Kolejorza. Dla „Beresia” to pierwszy gol w Ekstraklasie.
85 min. – Po paru ładnych minutach w których nie działo się nic ciekawego gola strzeliło Podbeskidzie. Rzut wolny i kompletnie nie kryty był Adamek. Napastnik TSP wzrostem nie grzeszy, ale mimo to, zdobył gola.
90+2 min. – W doliczonym czasie gry Lech zepchnął jeszcze gospodarzy do defensywy i mógł zdobyć gola. Ślusarski podał do Trałki, ale ten stojąc przed bramką fatalnie spudłował.
90+4 min. – Ostatecznie Kolejorz wygrał 3:2, ale Ceesay z Djurdjeviciem więcej nie powinni grać na środku obrony.

TS Podbeskidzie Bielsko-Biała – KKS Lech Poznań 2:3 (1:1)

Bramki: 34.Demjan 85.Adamek – 24 i 69.Ślusarski 77.Bereszyński

Żółte kartki: Byrtek, Chmiel – Możdżeń

Czerwona kartka: 45 min. – Pietrasiak (za faul taktyczny)

Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

Widzów: 2500

TS Podbeskidzie: Zajac – Cieńciała, Byrtek, Pietrasiak, Król – Jeleń (84.Cohen), Piter-Bucko, Nather, Ziajka, Chmiel (80.Pawela) – Demjan (61.Adamek).

Rezerwowi: Bąk, Dancik, Koman, Cohen, Szczęsny, Adamek, Pawela.

KKS Lech: Burić – Możdżeń, Ceesay, Djurdjević, Henriquez – Murawski (84.Drewniak), Linetty (73.Bereszyński), Trałka – Lovrencsics, Ślusarski, Ubiparip (17.Tonev).

Rezerwowi: Kotorowski, Kamiński, Drewniak, Tonev, Bereszyński, Reiss, Wolski.

Kapitanowie: Cieńciała – Murawski

Trenerzy: Marcin Sasal – Mariusz Rumak

Pogoda: +4°C, pochmurno

184 komentarze

1. pe pisze:

to że bramkę zawalił to fakt, więc sam sobie szczekaj, a za obroniony karny WIELKIE dzięki

2. 4o pisze:

To śhę Burić zrehabilitował…

3. wielkikks pisze:

Za to co Kebab odpierd… to kryminał !!! Buric się zrehabilitował. o prostu przywieźcie 3 pkt !!!

8. Jarecki pisze:

No niby zrehabilitował ale Jelonek też strzelił byle jak !!

9. KubaKKS pisze:

Co wy się dziwicie? Obrona eksperyment, to było do przewidzenia co się będzie działo. Brawo kolejny Bartek 🙂

14. kks koło pisze:

dobra teraz ograc slak i korone a tym mecze podbeskidzie grzebierze szanse na utrzymanie na bank leci gks i i gorale

15. wielkikks pisze:

Niech to kończą brać 3 pkt i wracać do domu bo szkoda nerwów.

16. pe pisze:

,,słabego dopingu”?? lol

17. Jarecki pisze:

Świnia trener !!!
    Dlaczego nie da sznsy choć 10 minut Reisowi ????

21. kks koło pisze:

mimo wszystko wynik lepszy niz gra a ze slakiem jak tak zagramy to skoczy sie jak z legia

22. wielkikks pisze:

O BOŻE !

23. tomasz1973 pisze:

Niby strzeliliśmy 3 bramki ale mieliśmy furę szczęścia!

24. woo pisze:

Męczarnie, bardzo słaba gra, nie oszukujmy się. Mieliśmy mnóstwo szczęścia, a do tego pomoc sędziego.

25. Pavvelinho pisze:

Może sam mecz nie był jakiś porywający ale liczą się przede wszystkim trzy punkty na koncie Lecha.

26. MP pisze:

to na śląsk nie starczy a tym bardziej że mają czas do piątku

27. KubaCMG pisze:

mniejsza o styl ! wazne 3 pkt !

28. Ferion pisze:

I pomyśłeć, że z taką grą i składem mamy wicelidera. Żenada i wstyd. Dziś uratował nas sędzia, Jeleń i Ślusarski. Reszta to chaos i zrządzenie losu.

29. ziemba pisze:

Co za horror! Ulżyło mi po ostatnim gwizdku i są ważne 3 pkt

30. babol pisze:

Mecz bez historii… Lech przyjechał do Bielska zdobyć koniecznie 3 punkty i swój cel osiągnął. Jeśli jeszcze ktoś liczył na dobrą grę niech pójdzie do psychologa bo Kolejorz do końca rundy już nic ciekawego nie pokaże i tylko przerwa między rundami może coś zmienić. Podbeskidzie z taką grą oraz charakterem może jeszcze walczyć o utrzymanie, ale muszą grać skuteczniej. Dobry mecz Ślusarskiego od dawien dawna, miał co miał i strzelił, od tego są w końcu napastnicy. W końcu 1 bramka Bereszyńskiego w Ekstraklasie i to od razu ładnej urody. Ogólne wrażenie jest nie najgorsze, środkowi obrońcy w 2 połowie kilka razy się rozjechali, ale nie było najgorzej. Burić dobrze, ale bez porywów + zdecydowanie za obronę karnego. Nagana zdecydowanie za postawę w przewadze jednego zawodnika, trzeba to poprawić.

31. Przem1259 pisze:

Przegralibyśmy – byłoby źle… Wygraliśmy – jest jeszcze gorzej!

32. Pawelos pisze:

Piszecie tak, jakby to Śląsk coś w tym czasie prezentował, no proszę Was, nie róbcie sobie jaj 🙂

33. Mouze pisze:

Ważne 3pkt.Przed meczem bylem pewny ze będziemy tracić bramki,i nie pomyliłem się.Na szczęście udało nam się strzelić o jedna więcej.Co do sędziego,czasem pomaga,czasem przeszkadza.Ale ważne ze zagraliśmy swoje w mamy vice-lidera.Co cieszy to ze drugi mecz z rzędu stwarzamy sobie naprawdę dobre sytuacje bramkowe.Jak przyjdzie napastnik to nasza gra będzie wyglądać naprawdę ciekawie,choć dzisiaj Ślusarski zagrał chyba swój najlepszy mecz w Lechu,i choć częściowo zrehabilitował się za Legia.

34. wielkikks pisze:

INDYWIDUALNE BŁĘDY TRAGIKOMICZNE ! Nie wiem nie czuję się na sile komentować zagrania Buricia, Kebaba przy karnym Jelenia, Djurdevicia, tego mądrego który miał kryć tego który niekryty strzelił drugą bramkę dla Podbeskidzia, strzały Trałki mogące zakończyć mecz z czystych pozycji a ptaki strącające, podania pod nogi piłkarzy Podbeskidzia Ślusarskiego przy kontrach które mogły podwyższyć wynik. Szokujące przeżycia po tym meczu.

Brawo za 3 pkt ale OBUDŹCIE SIĘ jeszcze dwa spotkania do rozegrania !!!

35. kksjanek pisze:

Grając bez środkowych obrońców, bez napastnika bo Ślusarski mimo tych dwóch bramek to nadal „drewno”, nadal mam przed oczami tą sytuację z meczu z Pogonią za pewne mielibyśmy 2 punkty więcej i te sytuacje z meczu z Legią gdyby strzelił na 1-2 to wtedy można byłoby powalczyć choćby o remis w tej chwili bylibyśmy liderem! Jestem zadowolony, grali tragicznie szczególnie, że Podbeskidzie to przedostatni zespół i do tego graliśmy ponad 45 minut w przewadze jednego gracza! No ale są 3 punkty ii to jest najważniejsze!

36. Ferion pisze:

No i pomyśleć że z taką grą i składem. Wstyd i żenada z tim co dziś zaprezentowaliśmy na tle słabego Podbeskidzia. Uratował nas sędzia, Jeleń i Ślusarski. Jeśli Ruma nie widzi problemu w grze w obronie to pownien poprosić o skierowanie do dobrego okulisty.

37. Wowo pisze:

No to teraz porozmawiajmy o ewentualnych transferach
    słyszałem coś o Mikołajczyku.

38. JeRZozwieSZ pisze:

Co nam w Gdansku zabrano dzis nam nam oddano i to z nawiazka. Fakt ze czerwona z dupy ale przy pierwszej bramce dla Bielska chyba tez nie wszystko bylo ok? Oczywiscie zgadzam sie ze Buric dal dupy jednak w drugiej polowie sie zrehabilitowal. To chyba pierwszy karny obroniony przez Bosniaka w Lechu?

39. maciek pisze:

Styl „na dwa UDA” Dziś akurat się UDAŁO… Co by nie mówić ciułamy te punkciki 🙂

40. luis pisze:

Mecz w którym mogliśmy wszystko, a kończymy z 2 straconymi. Kebbay słabiutko i mam nadzieje, że to zmęczenie o którym trener mówi jest przyczyną, bo inaczej będzie katastrofa,, Co do Ivana jak dla mnie zagrał poprawnie, bez większych strat, przy bramce nie On był winien. Linetty cóż w drugiej połowie graliśmy 10 na 10. Jeżeli wystawianie go terza ma być bodźcem do przedłużenie kontraktu, to módlmy się żeby mu nie zaszkodzić. Gość był do zmiany w 55 minucie ( moje zdanie oczywiście)
    Brawo dla Bartka za jaja i chęć rehabilitacji po ostatnim meczu.
    Węgier chyba na Naszą słabą ligę się nadaje, ale tylko na ligę.
    Tonev ma wszystko prócz głowy. Przekonują mnie argumenty, że piłkarze, to bezmyślne chłopy.

41. tom62 pisze:

Mecz wygrany bez środkowych obrońców, ale nie mówcie że nie było tego widać. Ceesay biegał jak we mgle, po obronieniu karnego mało że nie uściskał Burića. Już wole Wołąkiewicza i Kamińskiego na stoperach.Cebba niech sobie gra ofensywnie.

44. Bryndol pisze:

Ależ koszmarne błędy w obronie o rany rety… Całe szczęście, że udało się wygrać bo horror nam piłkarze zgotowali niezły. Rumak ma nad czym myśleć a my cieszmy się ze zwycięstwa!

45. Michu-Miero pisze:

Jedynie co cieszy to 3 pkt i to najważniejsze…KOLEJORZ!!!

46. Czuk20 pisze:

Zobaczycie, Ślusarz będzie królem strzelców w tym roku 😀

47. max pisze:

brawo beres ! 1 bramka ^^

48. Tytan pisze:

Tak szczerze to podziwiam Slusarza. Wiara (rowniez czasami ja) nie niego jedzie najbardziej, a kolej sie nie poddaje! Dobra psyche ma, szacunek! Nie jeden by sie juz dawno poddal.

49. Pyra pisze:

Jasne Śląska Barcelona traci w kilka minut 3 bramy:) więc nie pisz o nich.Nie jestem pierwszy który to proponuje, myślę o wstawieniu Ceesaya na pomocnika.Skoro Rumak potrafił ustawiać Możdżenia (jak dziś) w obronie dlaczego nie dać Ceesayowi pograć w ofensywie zwłaszcza że dziś (znów) zagrał źle.

50. Anonim pisze:

znowu nam coś zaszkodziła gra w przewadze o ile wygraliśmy to całkiem nasza gra się siadła w porównaniu do 1 połowy gdzie jeszcze było całkiem dobrze…. można mówić ze wygraliśmy i sytuacje były ale grając jednego więcej powinniśmy mieć inicjatywe meczu wtedy by to dużo lepiej wyglądało…. no myślę że lepiej powrócić do ustawienia obrony z meczu z legią takie błędy się już nie przytrafią a dzisiaj defensywa była niestety dużo słabsza

51. rawiczfc pisze:

Gra tragedia. I proszę Was – nie lekceważcie Śląska. WKS nie jest silny, ale z taką naszą gra – wprost archaicznym wyprowadzaniem piłki z własnej połówki i graniem ns pograniczu straty w sródku nastawią się po prostu na kontry i rzucanie piłki od Mili do Diaza. Jeśli Lech nie zmieni gry w drugiej linii to ani chybi w piątek skończy sie 0:2.

No i Śląsk jest silny w stałych fragmentach gry. A i nas na srodku mali Ivan i Kebba plus nieumiejący grać na przedpolu Jasmin. Obudźcie się tam wreszcie Panowie!

52. slavus pisze:

mamy 26 pkt po 13 kolejkach! Bez prawdziwego napastnika i playmakera. Czego chcieć więcej? Wolę takie zwycięstwa niż piękne porażki

53. wielkikks pisze:

Znów to znaczy kiedy ostatnio zagrał źle ?

Kebab miał bardzo dobry początek i bardzo słabą końcówkę. Mam odmienne zdanie tak na gorąco o grze Gergo. Moim zdaniem pozytywnie jeżeli chodzi o prowadzenie gry podczas całego spotkania. Natomiast błąd przy karnym dla Podbeskidzia Kebaba to jest kryminał a pierwsza bramka dla TSP to jest ewidentny błąd Burcia. ALe jeszcze by trzeba znaleźc tego który dał dup.. przy drugiej bramce dla Podbeskidzia. Z kolei Gergo moim zdaniem dosyć dobry mecz i chyba najrówniej z całego zespołu. Mimo że szału nie robił wyjątkowo mądrze zagrał i co ważne wywalczył przewagę liczebną. Ślusarskiego trzeba pochwalić bo wzrosła procentow skutecznosć w stosunku do ilości sytuacji 🙂 Ale niewielu się dzisaj ustrzegło się indywidualnych błędów.

54. dziki pisze:

O Boże….. wydarte i wywalczone (z pomocą fuksa i sędziego) trzy punkty z grająca w ”10” potęga z Bielska Białej……tak juz ta runda będzie wyglądała albo się uda albo nie…..gra schematyczna słaba….trener gubiący sie w tym co robi (chce stawiać na szybkie skrzydła a wystawia ślimoka ubiparipa zamiast szybkiego toneva) i ten drewniany ślusarski…Boże skoro od takiego kołka piłka odbiła się siedem razy i wpadła do bramki to ile bramek miąłby snajper z prawdziwego zdarzenia 20???…przyszłość Lecha to: Linetty, Możdżeń, BEreszyński, Tonev czy Gulasz…musimy miec klasyczną ”10” i napastnika z prawdziwego zdarzenia…..zbawieniem może byc uraz ubiparipa – zdecydowanie wolę biegającego szybko z klapami na oczach Toneva…..tu i ówdzie słychac, że jest szansa ściągnięcia Pawłowskiego (tylko kto mu będzie płacił??)…..pozyjemy zobaczymy ważne 3 pkt. o reszcie lepiej zapomnieć…

55. zimeKKS pisze:

cieszy kolejne zwycięstwo na wyjeździe 18/21 pkt to świetny wynik jak byśmy grali u siebie na miare oczekiwań….

56. Alcatraz pisze:

Najważniejsze 3 punkty!!!
    Mecz w naszym wykonaniu nie najgorszy,ale nie jakiś nadzwyczajny. Nasza prowizoryczna obrona była słaba, reszta ok.
    Na minus Burić , w dwóch sytuacjach zachował się jak nowicjusz , z jednej padł 1 gol dla Podbeskidzia, który ich niepotrzebnie obudził. Takie głupkowate zachowania Jasmina ujmują mu klasy. Ale brawo za karnego.
    Nad obroną nie ma się co pastwić bo to był jednorazowy eksperyment.
    Gratulacje dla Bartoszów!!!

57. lukasz pisze:

Cissay zagrał źle bo grał na środku obrony a nie na prawej tak jak zawsze. Obrona eksperyment sezonu. Podbeskidzie nie miało nic do stracenia więc grali na całego . Niepotrzebny linetty chłopak powinien wchodzić na końcówki spotkania. Druga bramka to już chyba efekt tego że za dużo młodzieży w naszych szeregach

58. 07; pisze:

Nie wiem, nie wiem jak można wygrać mecz takimi stoperami. Djuka to nieporozumienie na tej pozycji co tylko potwierdził moją opinię o nim – Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejsc….. Ivan – idealnie do niego pasuje. Osobiscie bardzo go lubię, ale ….. wybaczcie. Bez Arboledy 5 straconych bramek w 2 meczach mówi wszystko o tej formacji włącznie z Buriciem, który przy pierwszej bramce zachował się jak nowicjusz.
    Co to samego meczu to nie będę czepiał się stylu – sam sobie to obiecałem.Slusarz chce chyba zostać królem strzelców i udowodnić szczególnie temu kibicowi, ze nie jest taki najgorszy. Oby ze Sląskiem potwierdził to w Poznaniu.

59. strzala pisze:

LUDZIE wygraliśmy KU…… są trzy punkty ! I tak do końca rundy ! jest słabszy i lepszy dzień trzeba to docenić a nie jak zwykle KU….. krytykować i pierdolić swoje chore komentarze

60. pyra fan kks z breslau pisze:

a ja powiem krotko w piatek zlejemy MALINKI A MALINKI zleja u siebie KURWISZONKA I MAMY LIDERA NA KONIEC RUNDY

61. Hubert pisze:

Ważne trzy punkty (serio bezcenne) bo w tej lidze jak nie wyjdziesz na boisko i nie wygrasz meczu to nie można ich dopisywać (kilka razy sam o tym się przekonałem obstawiając pewne wyniki ) A więc brawo inni tracą punkty a my punktujemy brawo.

62. slavus pisze:

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu lepsza, kilka bardzo fajnych piłek prostopadłych od Linettego i Murasia. Obrona nam się posypała, więc cudów być nie mogło.

63. slawek pisze:

Śląsk w piątek zagra bez Spahicia, Elsnera i Mraza (zawieszony w prawach zawodnika) ,więc podobnie jak Lech obrona osłabiona.

64. KKS pisze:

Brawo za punkty! Ślusarski zaskoczył na plus. Buric zrehabilitował się za wspólny bład z Caasey’em przy stracie drugiej bramki. Najgorszej Caasey i Djuka. W piątek tylko 3 punkty i zwycięstwo nad malinowymi i przełamanie u siebie!!!!

65. tomek27 pisze:

Bylem troche zazenowany w 85 min ,majac jescze 10 min ,gramy z najslbszym zespolem w lidze ,w przewadze od 45min i tak rozpaczliwie gramy na czas,zamiast ich klepac gra w dziada ,juz nei wspomne ,ze strata drugiej bramki to mala kompromitacja.
    Brawo Bartek!

66. max pisze:

Ślusarski idzie po króla strzelców ^^

67. wagon pisze:

dużo szczęścia, ale też pechowo

68. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

Ważne że trzy punkty, ale styl fatalny tak dalej nie moze byc, musi tez poprawic sie gra

69. dixie pisze:

W Krakowie na farcie, w Lubinie na farcie, w Łodzi na farcie, W Bełchatowie na farcie, w Bielsku na farcie… Naprawdę wiara niczego nie rozumiecie?! Gdyby Lech byl dobry to zdobywałby punkty częściej u siebie, a tak są prawie zawsze wtopy (remisy lub porażki). Dlaczego?

Nie ma nas w ataku pozycyjnym. Dzisiaj też – przewaga jednego gracza, trzeba by rzadzić i dzielić na boisku, a Lech (umiejący chyba tylko grać z kontry) o malo co nie pogubił punktów. Smutne.

Porażka ze Śląskiem byłaby trzecią porażką z rzedu na Bułgarskiej. Ostatnia taka seria była chyba jesienią 2004 roku. Ale wtedy byliśmy biednym klubem. A teraz? Szok!

70. olos77 pisze:

To jest po prostu jakaś paranoja!Jak grając taką padlinę jesteśmy vice-liderem tej śmiesznej ligi?W każdej innej lidze bylibyśmy na miejscu Podbeskidzia grając bez pomysłu,obrony i 1/2 napastnika!I my chcemy do Europy?Z czym do ludzi!Znów dostaniemy bęcki od jakiś Łotyszy,Azerów czy Litwinów(chodzi o wszystkie zespoły TE)
    Śmiem twierdzić,że Lech z sezonu 2009-10 zlał by obecnego z 5-0 jak nie więcej!Ogólnie to wszyscy cieniują.
    P.S.
    Mam nadzieje,że w klubie nie pomyślą,że mamy już napadziora pełną gębą!

71. Alcatraz pisze:

Lider na koniec rundy nam jest nie potrzebny!!!
    Wystarczy jak zbliżymy się na oczko lub dwa.
    drużyna musi czuć krew na wiosnę i tak będzie jak będziemy mieli kontakt z Legią.
    Lider jest łechtany komplementami przez całą zimę i zazwyczaj startuje jak rozpasany tłusty powolny muł. Liderowanie w przypadku Lecha zdecydowanie też zaciemniałoby obraz, a nam potrzeba wzmocnień!!!