Fin już robi różnicę. Najlepszy bułgarski klub pokonany

W sparingowym meczu rozegranym dziś, o godzinie 13:30 na stadionie UD San Pedro w miejscowości San Pedro de Alcantara leżącej pomiędzy Esteponą a Marbellą, piłkarze Lecha Poznań pokonali Mistrza Bułgarii, zdobywcę Pucharu i Superpucharu Bułgarii oraz aktualnego lidera tamtejszej ligi, Ludogorets Razgrad 2:1 (1:0).

Po czterech sparingowych porażkach z rzędu Kolejorz przerwał więc złą passę i dzięki temu zwycięstwu zajął 7. miejsce w turnieju Marbella Cup 2013. Niedzielna towarzyska potyczka z Bułgarami była dla poznaniaków ostatnią podczas obozu w Hiszpanii, ale przedostatnią podczas zimowych przygotowań do rundy wiosennej. We wtorek, 12 lutego lechici powrócą do kraju ze zgrupowania na Półwyspie Iberyjskim.

Raport z wydarzeń na boisku (aktualizacja co kwadrans):

Mecz od ataków rozpoczął Lech i szybko objął prowadzenie. W 4. minucie Lovrencsics podał do Hamalainena, który kapitalnie wszedł w pole karne i spokojnym strzałem pokonał bramkarza rywala. Trzy minuty później znów w roli głównej był Fin, jednak tym razem powstrzymał go obrońca Ludogoretsa. W 13. minucie przebudzili się Bułgarzy. Próbowali zagrozić lechitom po stałym fragmencie gry, ale piłkę dobrze wybili poznaniacy.

W 16. minucie dynamiczną akcją popisał się boczny obrońca Ludogoretsa. Dośrodkował w pole karne, lecz futbolówkę do przodu wybił Ceesay. Pięć minut później kolejna sytuacja Bułgarów. Mocny, aczkolwiek płaski strzał oddał Ivanov, ale niecelny. W 26. minucie po ładnej wymianie podań Bułgarzy doszli w końcu pod bramkę Lecha, ale strzału nie oddali. Ostatnie zagranie przejął bowiem Burić. W 30. minucie zakotłowało się pod bramką Lecha. Szybka akcja prawą stroną Ludogoretsa, którą ostatecznie wyjaśnili obrońcy Kolejorza. W tym kwadransie poznaniacy tylko się bronili.

W 36. minucie gry błąd w środku pola popełnił Tralka. Z kontrą wyszedł Ludogorets, jednak ostatecznie futbolówka padła łupem Buricia. W 40. minucie meczu w pole karne dośrodkował Gergo. Trochę za nisko, a szkoda, bo mogło być groźnie. Trzy minuty później na bramkę uderzył Ubiparip, ale jego strzał został zablokowany. W pierwszym kwadransie I połowy przewagę miał Lech, w drugim Ludogorets, a trzeci był wyrównany. Do przerwy 1:0 dla Kolejorza.

Drugą połowę od ataków rozpoczął Lech. Fin otrzymał kapitalne podanie ze środka i szybko podbiegł z piłką do przodu. Zagrał ją do środka, a tam fatalnie skiksował Możdżeń, który trafił w poprzeczkę. Tu powinno być 2:0. W 52. minucie kolejne podanie z centrum boiska i znów Możdżeń. Pomocnik Lecha trafił w bramkarza, choć w tej sytuacji i tak był na spalonym. W tym kwadransie spotkania przewagę miał Kolejorz i powinien po akcji z 48. minuty prowadzić wyżej. Była to doskonała sytuacja.

W 61. minucie dynamiczną akcję przeprowadzili Bułgarzy. Oddali strzał, który obronił Burić. Chwilę wcześniej jednak wszystko przerwał sędzia. Ten dopatrzył się spalonego. W 65. minucie błąd popełniła obrona Lecha. Niewiele brakowało, aby rywal wyrównał stan tego meczu, jednak piłka poszybowała nad bramką. Trzy minuty później szybką akcję przeprowadzili Bułgarzy. Ivan do końca naciskał napastnika Ludogoretsa i wślizgiem wybił piłkę. W 70. minucie z szybką akcję wyszedł Tonev. Był faulowany, a rzut wolny na gola kapitalnym uderzeniem zamienił Hamalainen.

W 76. minucie zakotłowało się pod bramką Lecha. Dwa strzały Bułgarów zostały jednak zablokowane. Po grze toczącej się głównie w środku pola w 83. minucie meczu fantastycznym i mocnym strzałem z dystansu popisał się napastnik Ludogoretsa. Burić był w tej sytuacji bez szans. W 88. minucie groźną akcję miał rywal. Piłka z lewej strony trafiła na środek, gdzie dobrze interweniował Ceesay. W doliczonym czasie gry dwie akcje mieli gracze Peteva. Nie potrafili ich wykorzystać i Kolejorz wygrał 2:1.

KKS Lech Poznań – Ludogorets Razgrad 2:1 (1:0)
Bramki: 4 i 72.Hamalainen – 83.Bezdjak
Żółte kartki: Ceesay, Drewniak – Diakov, Moti
Widzów: 20
KKS Lech: Burić – Ceesay, Wołąkiewicz (70.Trałka), Kamiński (46.Djurdjević), Henriquez (64.Kędziora) – Trałka (66.Linetty), Murawski (86.Drewniak) – Możdżeń, Hamalainen, Lovrencsics (69.Tonev, 88.Olejniczak) – Ubiparip (69.Ślusarski).

1. 4o pisze:

Nie oczekuję zwycięstwa, ale nie chcę widzieć koszmarnej obrony Lecha…
    Fajnie, gdyby coś udało się strzelić. Spróbować zagrać skuteczniej z przodu i może zero z tyłu, co dałoby pewność defensorom przed ligą…

2. 07 pisze:

Chcę zobaczyć kilka dobrych zgranych akcji. W tym meczu musi być juz widać grę na dobrym poziomie i jakość. Wynik jest mało istotny.

3. ArekCesar pisze:

Wreszcie dzisiaj obejrzę sobie meczyk w całości i w… spokoju. Ale sęk w tym, że obrona nie zawiedzie, a napastnicy zagrają skutecznie. Wreszcie przydałoby się coś wygrać, tak dla poprawienia nastroju z drużynie.

4. rafi pisze:

Wiem że to tytlko sparing ale mam nadzieje że w tym meczu nie zabraknie zaangażowania i że będzie jakiś pomysł na gre bo narazie przez koszmarne błedy w obronie i rażącą nieskuteczność cieżko mi sie tego Lecha ogląda

5. QbaSTW pisze:

jest transmisja na Orange Sport?

6. Przemo pisze:

Jest, masz nawet napisane!

7. Pavvelinho pisze:

Chciałbym zobaczyć dobrą i w miarę ułożą grę w wykonaniu Lecha natomiast wynik jest w tym momencie sprawą drugorzędną.

8. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Jak tak ma wyglądać pierwsza 11 to ja nie mam pytań…

9. rafi pisze:

Nie ma Bartka i Toneva w składzie….

10. ole ole pisze:

kogo obchodzi co wy chcielibyscie ?????(kto patrzy na to co chca kibice tym bardziej na internetowych forach)

11. Przemo pisze:

Ubiparip na szpicy… to nie wygląda dobrze

12. fillo pisze:

Dziwi mnie ze graja akurat Ci , ktorzy w poprzednich meczach graki slabo. Ale sparingi sa po to by sprawdzac tych co do ktorych ma sie jeszcze jakies watpliwosci. Przynajmniej tak mi sie wydaje. I tak by z tego wynikalo. Bo co mialby robic dzisiaj na placu gry chociazby Gergo , Ubiparip , czy Kaminski jak juz zreszta napisalem skoro oni zagrali mniej jak przecietne mecze w Hiszpanii.

13. Skład Ludogoretsa jest w połowie rezerwowy.

14. Dominez pisze:

Transmisja opóźniona – kłopoty techniczne…

15. fan pisze:

„Z powodu kłopotów technicznych nadawcy transmisja meczu Lech Poznań – Ludogorec zostanie opóźniona”- komunikat na pasku Orange Sport.

16. Czuk20 pisze:

Fińczyk jednak coś potrafi 😉 1:0

17. Dominez pisze:

Prowadzimy 1:0. Strzelcą bramki Hamalainen.

18. Poszukajcie meczu na rumuńskiej Look.TV. Oni produkują sygnał z turnieju.

19. KubaCMG pisze:

Fin nie Fińczyk

20. damian KKS LEch pisze:

Gooooooooooooooool Kasper

21. 4o pisze:

@Czuk20, tylko kto wie, jak on to strzelił…

22. rafi pisze:

Kurcze jak człowiek ma troche czasu w niedziele żeby zobaczyć Lecha to jakieś problemy z transmisją….masakra

27. R. pisze:

mam nadzieję że bedzie powtórka bramy i akcji.

28. ArekCesar pisze:

No prowadzą, ale gra nie powala.

29. 4o pisze:

Widać, że Gergo się stara, biega za piłką do przeciwnika, naciska rywala przy rozgrywaniu piłki.

30. kris pisze:

powiem wam jedno,jakbysmy mieli 11 Henriquez – ow to wszystkich bysmy w lidze zmietli
    (pelen podziw dla goscia ktory przedwczoraj gral mecz o pkt)

31. Ferion pisze:

Cały czas biegamy za piłką i nie możemy jej przejąć. Widać, że dziś jest presja na wynik.

32. 4o pisze:

Szkoda, że Lech nie załatwił sobie meczu z Legią podczas zgrupowania w Hiszpanii.

33. ja pisze:

Jesli bulgarzy graja w polowie rezerwowym skladzie to w drugiej polowie nas zmiazdza.

34. Abdon pisze:

Trałka gra patologię.

35. baczi_kks pisze:

Możdżeń to jest pomyłka jakaś..

36. damt610 pisze:

Jak można całe życie trenować piłkę i kur… nie potrafić dośrodkować wysoko i celnie tylko kończyć po ziemi i na 1 obrońcy przeciwnika. Porażka.

37. 4o pisze:

Co się stało z tym szybkim i asystującym Możdżeniem sprzed roku…?
    Gość miał podobny wkład do Lecha, co Stilić, gdy jeszcze strzelał Rudnevs.

38. slawek pisze:

Czekam na komentarze typu Piłka to nie jazda figurowa , liczy się wynik. Jak przegrywają jest odwrotnie, Lech grał strzelał ktoś tam …..

39. matiKKS pisze:

oj nieładnie, twardo, ale nieładnie

40. Dymas89 pisze:

Gergo dzisiaj w miarę dobrze. Hamalainena też można pochwalić ale tylko za bramkę za nic więcej.Ogólnie gra wygląda słabo jak na 45min.

41. rychu pisze:

to zamieszanie pokazało, że mamy drużynę. Nawet rezerwowi przybiegli widać, że pójdą za sobą w ogień i to jest pozytywne

42. 4o pisze:

Dopiero pod koniec pierwszej połowy zaczęliśmy grać coś piłką, bo z wyjątkiem bramki Kaspra to biegaliśmy tylko za Bułgarami na naszej połowie.

43. rychu pisze:

Całkiem dobra połowa w wykonaniu Kamińskiego. Widać, że mieli przećwiczyć grę z kontry. Tak przynajmniej się wydaje.

44. fillo pisze:

Gergo rzeczywiscie dzisiaj calkiem niezle sie prezentuje wiec tym bardziej zdawanie relacji przez komentatora orange sport pozostawia wiele do zyczenia. Mowiac ze najjasniejszym punktem druzyny Lecha jest Tralka tylko sie osmiesza ten gosc. Tralka fauluje przeciwnika i po tych faulach gra jest wznawiana przez mistrza Bulgarii. Do tego dodam ze to po kardynalnym bledzie i stracie pilki w srodku pola przez Tralke doszlo do groznej kontry Ludogorca. Wiec gdzie tu logika i jakiekolwoek obiektywne spojrzenie na to co sie dzieje na boisku ? Jedyny ktory jest widoczny na boisku to Gergo a Kaminskiego chwali sie za jakis jeden odbior i zablokowanie przeciwnika wic juz czas zeby go powolac do reprezentacji Polski. Smiech na sali.

45. Mouze pisze:

Ogólnie obie drużyny graja w chodzonego aby zbytnio się nie zmęczyć,jak to zwykle bywa w sparingach.Po ostatnich dyskusjach z jednym z użytkownikow na temat Drewniaka i Trałki zwróciłem dzisiaj szczególna uwagę na Tralkę.Miał jedną poważna stratę,ale poza tym kilka razy przerwał akcje, będąc pod presingiem raczej nie tracił piłek, choć czasem podawał do tylu.Ogólnie mówiąc pokazuje się partnerom do gry, w przeciwieństwie do Murasia który jest niewidoczny.Zobaczymy co w drugiej połowie zagra Drewniak.Poza ty nikt więcej jakoś specjalnie nie rzucił mi się w oczy.

46. ziels pisze:

brak pomysłu na grę byle coś może sklepać i uda się wygrać czyli taktyka z zeszłej rundy znowu nam wychodzi po 45min.

47. fillo pisze:

Dodam jeszcze ze ten komentator mowi ze gra toczy sie pod dyktando Lecha a to juz jest dowodem na to ze ten gosc nie ma pojecia o czym mowi.

48. rychu pisze:

jedna dobra akcja Kamińskiego? Ten sam mecz oglądamy? Gra dość pewnie w defensywie(bez błędów) i 2-3 razy próbował się ładnie podłączyć do akcji ofensywnej. Patrząc na poprzednie sparingi to defensywa dzisiaj wygląda o niebo lepiej.

49. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Wezcie mi kurw…a tego ibugowno bo niedziele mi psuje.

50. 4o pisze:

W dodatku uważa, że Fin jest napastnikiem…

51. Classic pisze:

Sytuacja z Możdżeniem przypomina mi historię Wilka w Lechu. Najpierw jakieś przebłski, nawet całkiem ciekawego talentu a teraz kompletna stagnacja. Jak tak dalej pójdzie skończy w jakimś średniaku Ekstraklapy, bo to chyba właśnie jego maksymalne możliwości. Możecie się ze mną nie zgodzić ale uważam że najbardziej optymalną pozycją przy jego brakach technicznych i niezłej waleczności była by prawa obrona, pomimo że wyglądał słabo do tej pory na tej pozycji.

52. fillo pisze:

Koles @Mouze – Drewniak o wiele lepiej gra od Tralki jesli juz poruszyles ten temat. jAK DLA cIEBIE tRALKA GRA DOBRZE BO FAULUJE PRZECIWNIKA I PO TYM MA PRZECIWNIK POLE DO POPISU TO WINSZUJE TOBIE ROZEZNANIA W TYM CO SIE DZIEJE NA BOISKU I KTO GRA DOBRZE. Jeszcze raz powtarzam ze dzisiaj gra dobrze Gergo a Tralka jest widoczny tylko dlatego ze fauluje gostkow z Bulgarii. Nie sluchaj chlopcze komentatora tylko miej wlasne zdanie. Na boisko z pewnoscia wejdzie Jakobowski bo nie gral w poprzednim meczu.

53. R. pisze:

brawo za akcję.

54. rychu pisze:

Co do Możdżenia to przygasł od czasu jak przyszedł Rumak i tutaj się też nie ma co oszukiwać. A w tej akcji widać, że pecha ma ładnie uderzył

55. ziels pisze:

Fin wyłożył mu to idealnie.. szkoda

56. slawek pisze:

jaki jest sens Waszych komentarzy w trakcie meczu ?

57. rychu pisze:

Zastanawia mnie czemu Ubiparip gra drugi mecz w pierwszym składzie a Ślusarz siedzi na ławie? Czyżby miał zagrać od początku z Ruchem? Kiepsko to widzę jeśli taki ma pomysł na Ruch trener Rumak

58. rychu pisze:

jak Ci przeszkadza to nie czytaj

59. 4o pisze:

@slawek, na pewno większy sens niż Twoje pytanie…

60. Versoo pisze:

Komentator OS cytowal wlasciwie slowo w slowo niedawny tekst tutaj o lovrencscisu

64. Dymas89 pisze:

W drugiej połowie widać jakie ciśnienie jest na wynik.Rumak też za dużo nie zmienia bo chce wygrać żeby podbudować morale.

65. 4o pisze:

@Filip123, ze względu na to, że Lech napisałeś z małej litery, to odpowiem Ci, że z Barceloną na Narodowym w środę popielcową.

66. lp1130 pisze:

@rychu
    Co ty gadasz? Możdżeń przygasł od kiedy pojawił się Rumak? Człowieku Możdżeń zgasł dopiero w rundzie jesiennej ale mam nadzieję że wiosną pójdzie mu lepiej a co do twojej wypowiedzi przecież Możdżeń rok temu wiosną był jednym z naszych najlepszych zawodników jak nie najlepszym latem w pucharach tęż odgrywał ważną rolę więc nie gadaj bzdur.

67. lp1130 pisze:

68. Dymas89 pisze:

Zszedł nasz As Ubiparip.Zresztą ciekawi mnie dlaczego Ślusarski gra tak mało.

69. R. pisze:

no to mamy w końcu kogoś, kto umie strzelać wolne 😀

70. fan pisze:

„Fińczyk” piękny gol z wolnego 🙂

71. 4o pisze:

Brawo Kasper, oby tak samo popisywał się w lidze!

72. Dymas89 pisze:

Ekstra bramka ale jeszcze spokojnie jeśli chodzi o tego zawodnika.

73. rychu pisze:

No mnie też zastawia sytuacja z Ubiparipem. Przecież myślę, że w lidze Ślusarz będzie grał z Ruchem w lidze a w sparingach więcej gra Ubiparip. Dziwne. Co do Kaspera to coraz lepsze wrażenie sprawia. Dwie bardzo ładne bramki.

74. kolo pisze:

Spokojnie, spokojnie, ale widać, że dużo potrafi

75. Dymas89 pisze:

Znowu Rumak kombinuje z ustawieniem Linetty na prawym skrzydle WTF??

76. bolo pisze:

mizernie wyglada ta gra mimo iż wygrywamy to nie widze nic pozytywnego i szans na mistrza rumak won

77. Nie ma to jak będąc z Warszawy i podszywać się pod kibica Lecha. Dziś takie zachowania jak powyższe poruszymy w materiale. A potem jeszcze jakiś gość wchodzi tutaj i pierdzieli coś o jakimś kompleksie. Wschodnia błazenada…

78. c pisze:

Żeście się przyczepili do Ubiparipa, nie jest gorszy niż 90% pozostałych zawodników Lecha

79. Dymas89 pisze:

@ruchu ja na miejscu Rumaka po słowach że Ubiparip może sobie szukać nowego klubu nawet bym go nie brał na obóz do Hiszpanii no bo po co?? A koleś gra więcej niż Ślusarski paranoja.

80. Abdon pisze:

@Dymas89, akurat Vojo zagrał całkiem poprawnie w tym meczu. Z resztą pamiętam na Fina też psioczyłeś wnioskując po filmikach z YT. Ładny As to dopiero Ty jesteś.

81. R. pisze:

ale Ty nie jesteś na miejscu Rumaka. Całe szczęście.

82. 4o pisze:

Burić był BEZ JAKichkolwiek szans przy strzale piłkarza mistrza Bułgarii.

83. Dymas89 pisze:

Myślałem że już fanów Ubiparipa już nie ma a jednak jeszcze mają nadzieje Abdon i R podziwiam was.Natomiast jeśli chodzi o Fina jeszcze poczekajmy z zachwytami.

84. R. pisze:

widać nie często czytasz moje komentarze 😉 Czytając Twoje można się nieźle pośmiać 🙂

85. tom62 pisze:

Mnie osobiście przerażają roszady w obronie ale cieszy że Kamiński nie zawalił meczu. Bo to co ten gościu grał do dzisiaj to aż skóra na plecach cierpnie.

86. Dymas89 pisze:

@R a ty jakbyś powiedział zawodnikowi że jest niepotrzebny to brałbyś go na obóz bo ja nie widzę sensu najlepiej dawać szanse młodemu.

87. Dymas89 pisze:

Finowi wyszedł dzisiaj mecz i brawo ale spokojnie jak mówię jeszcze się liga nie zaczęła.

88. slawek pisze:

Oby Tonev nie uległ kontuzji

89. fan pisze:

Euforii jeszcze póki co nie ma, ale może w końcu doczekaliśmy się kogoś, kto umie egzekwować rzuty wolne.

90. KKSczyliJA pisze:

Vojo dziś na +, Hamalainen rośnie na nową gwiazdę ligi, gdyby zagrał taki mecz w Poznaniu, kibice pewnie nosi by go na rękach. Możdżeń lepiej grał dziś na prawej obronie niż w pomocy. Kamień dziś też ok, bez większych błędów. Słabszy mecz zaliczył Lientty lecz to przez to, że grał na skrzydle, nie w środku pola.

91. Ferion pisze:

Słaby mecz w wykonaniu Lecha. To Bułgarzy przez cały mecz mieli inicjatywę. Na plus można zanotować bramki Haimalainena. Niestety poza nim w ofensywie nic dobrego się nie wydarzyło. Obrona dziś mniej dziurawa niż w poprzednich meczach, ale na ile to efekt rezerwowego składu Bułgarów a na ile poprawa mankamentów okaże się w lidze. W tym meczu znów nie zaistnieli napastnicy, ani Vojo ani Ślusarski na tym poziomie nie potrafią zaistnieć i większość ich zagrań to straty. Słabo Możdzeń na skrzydle, też nie po raz pierwszy. Rumak z cały czas forsuje ustawienie Możdzenia na skrzydle i za każdym razem nic z tego nie wychodzi. Jeżeli Ślusarski i Vojo nie nadają się do gry w ataku to może przesunąć do ataku Toneva a za nim ustawić Haimalena.

92. Alcatraz pisze:

Słaba gra Lecha z przebłyskami Fina. Widać było że naszych determinuje wynik.
    Niech już Ubiparip nie gra w napadzie ,bo jest irytujący!!!

93. Classic pisze:

Bramki Fina to jedno. Ale widać po nim że naprawdę potrafi grać w piłkę. Dużo widzi, ma dobry strzał, podanie, traci bardzo mało piłek. Będzie z niego pożytek.

94. Mouze pisze:

Ogólnie rzecz mówiąc sparing jak sparing. Względem poprzednich meczów lepiej zagrała obrona,zwłaszcza przy dośrodkowaniach. Przez cały mecz graliśmy bez napastnika.Najpierw zupełnie niewidoczny Ubiparip, potem wszedł Slusarski i tez niewidoczny.
    Gergo przeciętnie w ofensywie ale dobrze w obronie,często wracał i blokował dośrodkowania.
    Mozdzen slaby mecz, w ataku złe dośrodkowania, niewykorzystana setka i straty a w obronie błędy w kryciu.
    Tonev miał jedna akcje potem niewidoczny
    .Linetty slaby mecz na skrzydle, straty i złe podania.
    Murawski raz lepiej raz gorzej.
    Tralka niezły mecz, często przerywał akcje przeciwników i blokował.Dobrze wywiązał się z zadań def. pomocnika.
    Kedziora całkiem niezły mecz.
    No i Hamalainen, nie tracił piłek.Przy pierwszej bramce wywalczył pozycje i ładnie przelobował bramkarza,potem zagrał dwa świetne podania,raz Możdżeń spudłował,a raz był na spalonym.No i dobry strzał z wolnego,chyba wreszcie mamy piłkarza który potrafi wykonywać wolne.Jeszcze za wcześnie żeby go oceniać ale rokuje dobrze.Ale chyba Dymas89 musisz przyznać ze nie jest całkowitym drewnem za jakie go uważałeś 😀

95. R. pisze:

najpierw trzeba mieć tych młodych Dymas… a nie promowane na siłę pseudo-gwiazdki, które nie wiedzą, czym jest miłość do klubu.

96. xxx pisze:

@Dymas89
    Kiepsko grzebałeś kolego(może zbyt płytko?)
    Kasper to zawodnik,który nie schodzi poniżej pewnego poziomu,a słabe statystyki (bramki,asysty)zawdzięcza tylko archaicznej wizji gry trenera Djurgarden i rzucaniem go z pozycji na pozycję w klubie.W reprezentacji jego pozycja była bardziej stabilna i tam prezentował się pod względem statystyk dużo lepiej.Kolego siedzę w piłce pewnie więcej lat niż masz i potrafię odróżnić kopacza od grajka.

97. mateuszkks pisze:

Jak mozna oceniac Vojo na plus ? To ze wysunal sie kilka razy po pilke i dal sie przewrocic nie powinno determinowac do oceniania go pozytywnie. Jak dla mnie on nie ma poprostu glowy do gry w Lechu. Chce naprawde bardzo sie pokazac ale mu nie wychodzi. A to ze strzela raz na 10 kolejek ladnego gola powiniene powtarzac czesciej bo niby byl kiedys oceniany na super talent. Na duzy plus Kasper nie tylko za dwie bramki ale za przeglad pola dobre podanie walke ale tez dobra gre pressingiem. Nadal nie wiem co sie dzieje z MOzdzeniem. Cholernie lubie tego pilkarza ale jego obecna forma mnie przeraza. Nawet nie potrafi dobrze wrzucic pilki. Nie mam pojecia co sie z nim dzieje. Obrona dzisiaj w miare ok chociaz kilka bledow bylo ale ratowal Buric. Gergo dzisiaj duzo sie cofal do obrony zaliczyl asyste. Moze w koncu zrozumial ze jak sie nie poprawi to odejdzie . Jak dla mnie na skrzydle powinni grac Gergo i Tonev. Mozdzen sie ostatnio nie moze podnies z dolka .

98. Dymas89 pisze:

@Mouze wiedziałem że się odezwiesz po jakimś dobrym meczu fina 😉 Ja nie mówiłem że to drewno tylko że na pozycji 10 się nie sprawdzi.Strzelił dzisiaj 2 bramki jedną z wolnego zobaczymy co będzie dalej.
    @ A nawet Wolski tylko że ma jakąś kontuzje to dlaczego więcej gra Ubiparip od Ślusarskiego gdzie wiadomo że to on wyjdzie na mecz z Ruchem??