Kibice Zagłębia zawitają do Poznania

Jutro na stadionie Miejskim mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17 spodziewanych jest ponad 20 tysięcy ludzi. Na trybunach nie zabraknie też fanów Zagłębia Lubin, którzy przyjadą do Poznania transportem kołowym.


W tym sezonie kibice Zagłębia nieźle prezentują się na wyjazdach i na dodatek jeżdżą na nie w dobrych liczbach. Do Gliwic, Szczecina i Warszawy zjechali w ponad 500 osób, zaś na derby do Wrocławia udało się 1250 kibiców „Miedziowych”. Fanów Zagłębia w pomarańczowych koszulkach nie zabraknie także jutro.

Lista wyjazdowa została już zamknięta, natomiast pojedynczy bilet dla sympatyka Zagłębia kosztował 35 zł (z autokarem w obie strony 70 zł). Lubinianie do stolicy Wielkopolski mają niecałe 150 kilometrów, tak więc ze swojego miasta w kierunku stadionu Lecha Poznań wyjadą w niedzielę po godzinie 10:30.

Warto przypomnieć, że fani Zagłębia po raz ostatni gościli w Poznaniu w październiku 2010 roku. Wtedy przyjechało do nas aż 1250 kibiców gości. Podczas wcześniejszych wizyt na Bułgarskiej „Miedziowi” zaprezentowali się wcale nie gorzej, a w dodatku użyli nawet pirotechniki oraz przedstawili mini-oprawy.

Kibice Zagłębia w Poznaniu jesienią 2010 roku:

null

Kibice Zagłębia w Poznaniu wiosną 2008 roku:

null
null

Kibice Zagłębia w Poznaniu wiosną 2007 roku:

null
null

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


14 komentarzy

 1. byznes hospytalyty pisze:

  no i dobrze.mecz bez kibicow gosci to nie mecz.

 2. Fanatykxyz pisze:

  Ilu ich będzie mniej więcej?

 3. Zagłębiak pisze:

  Do zobaczenia jutro :) Pozdrowienia dla was !

 4. dominik pisze:

  See you soon.

 5. ole ole pisze:

  czyli na ile około się określają jutro?

 6. arek pisze:

  Jak na takiej wielkosci miasto to mozna powiedziec ze jedna z najlepszych ekip w kraju. Z kim teraz trzymaja Arka, czy Zawisza tez?

 7. byznes hospytalyty pisze:

  mysle ze z 1000 osob bedzie.daleko nie maja i o 22. iej sa w chacie. Hej Lech…

 8. kuba pisze:

  Zagłębie trzyma się z Arką Gdynia Odrą Opole Zawiszą Bydgoszcz Falubaz Zielona Góra

 9. kuba` pisze:

  to prawda co napisał Arek pomimo małego miasta to stawiają się w dobrej ilości, jedna z lepszych ekip wyjazdowych w Polsce i dobrze śpiewają głośno.

 10. Kosi pisze:

  Z Lubina jestes ?:)

 11. kuba` pisze:

  nie ? :)

 12. tomasz1973 pisze:

  150 km,to ja mam więcej, bo 170 i na dodatek w niedzielę muszę jechać sam,bo kumpel nie dostał wolnego /pracuje w straży poż./ ,więc trochę mnie paliwo pociągnie.

 13. Gorgos pisze:

  To fakt. Miasto ktore nie ma nawet 80 tysiecy a popatrzcie na ich liczby wyjazdowe. To budzi podziw. Naprawde dobrze sie przezntują. Ja podziwiam ich zapał. Taki Belchatow, Korona, podbeskidzie, pogon ,jagiellonia, piast, mogą sie od nich tylko uczyc. Bo sam Lubin to za duzy niejest. Ale cisnienie na Zaglebia mają duze.

 14. Krecik pisze:

  studiuję razem z dziewczyną w PoznaNIU, chodzimy na Lecha, ale dziś jesteśmy na pomarańczowo ! : >