Wolny wtorek. Przygotowania od środy

Po niedzielnym meczu z Zagłębiem Lubin, piłkarze Lecha Poznań swoje kolejne spotkanie ligowe rozegrają dopiero w przyszły poniedziałek, a więc na koniec 24. kolejki.


Dziś zawodnicy Kolejorza spotkali się na porannym treningu, zaś ze względu na długą przerwę pomiędzy meczami wtorek będą mieli wolny. Lechici powrócą do zajęć w środę i też wtedy rozpoczną właściwe przygotowania do kolejnej ligowej konfrontacji z Jagiellonią Białystok.

Pojutrze poznaniacy będą trenować rano i tak samo będzie także w czwartek oraz w piątek. Nieco inaczej będzie natomiast w sobotę i w niedzielę. W weekend „niebiesko-biali” swoje zajęcia odbędą raz popołudniu, a raz w południe. W niedzielę Kolejorz wyjdzie na Podlasie.

Przypominamy, że w przyszły poniedziałek nie zagra zawieszony za kartki Łukasz Trałka. Do składu wróci natomiast pauzujący wczoraj Aleksandar Tonev. Do 29 kwietnia z kontuzją pięty powinien się uporać również Kasper Hamalainen, który w niedzielę opuścił plac gry z powodu odnowienia urazu.

Mecz 24. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2012/2013, Jagiellonia Białystok – KKS Lech Poznań odbędzie się w poniedziałek, 29 kwietnia, o godzinie 18:30. Podopieczni Tomasza Hajto przegrali w tym sezonie mniej meczów niż Kolejorz, dlatego na pewno będzie to bardzo trudne spotkanie.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


6 komentarzy

 1. Versoo pisze:

  Biegac, trenowac, Kolejorz musi panowac!

 2. bydgoszczanin pisze:

  Czas na rewanz z jaga!!!

 3. Pavvelinho pisze:

  Dokładnie teraz trzeba podtrzymać bardzo dobrą passę i wygrać kolejne wyjazdowe spotkanie.

 4. slavus pisze:

  A Luis wróci z Panamy?

 5. Marccio pisze:

  Bylo pisane w innym newsie, ze wroci

 6. lp12 pisze:

  …że najprawdopodobniej wróci- było napisane !