Legenda celuje w majstra

Piotr Reiss41-letni legendarny zawodnik Lecha Poznań, Piotr Reiss po sezonie 2012/2013 zawiesi buty na kołku i tym samym zakończy piłkarską karierę. Zanim jednak do tego dojdzie snajper Kolejorza chce jeszcze spełnić swoje największe marzenie.]


To oczywiście Mistrzostwo Polski, bowiem Piotr Reiss nigdy nie był z Lechem Poznań mistrzem kraju. „Rejsik” awansował z Kolejorzem do 1/16 europejskich pucharów, zdobywał puchary krajowe, ale jako czynny zawodnik nigdy nie świętował mistrzowskiego tytułu. W tej chwili Wielkopolanie tracą do lidera cztery punkty, ale patrząc na terminarz, są w stanie odrobić tą stratę i wskoczyć na pierwsze miejsce.

Piotr Reiss nie ukrywa, że liczy na wyprzedzenie warszawskiej Legii i przede wszystkim na grę o majstra do samego końca rozgrywek. – „Moje największe marzenie, czyli Mistrzostwo Polski z Lechem jest do zrealizowania. Myślę, że do końca sezonu kibice będą świadkami emocjonującej walki o tytuł.” – powiedział legendarny gracz klubu z Bułgarskiej.

W przypadku Lecha Poznań w ostatnich siedmiu kolejkach najważniejsze będzie regularne zdobywanie punktów. Tylko to da bowiem przepustkę walki o majstra do samego końca. – „Musimy być cały czas bardzo mocno skoncentrowani i kontrolować to co się dzieje. Naszym celem jest tylko Mistrzostwo Polski, dlatego cały czas będziemy patrzeć na Legię.” – przyznał „Reksio”.

Ostatnie wyniki, styl czy choćby sytuacja w której Jasmin Burić po straconym golu motywował do walki kolegów z pola udowodniła, że Lech to w tej chwili zgrany i silny kolektyw, który dobrze wie jaki jest główny cel. Ponadto w niedzielę poznaniacy pierwszy raz od 2,5 roku odwrócili stan meczu przy wyniku 0:1. Po tym wszyscy jeszcze bardziej uwierzyli w siebie. – „Jesteśmy zespołem, mamy dobrą atmosferę w szatni i tylko to sprzyja zrobienia dobrego wyniku.” – podkreślił Piotr Reiss, który celuje w majstra.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


17 komentarzy

 1. tomasz1973 pisze:

  OBY!!!
  Mam nadzieję ,że Piotr przyniesie nam szczęście,bo trochę nam go potrzeba.Na razie nie wszystko jest w naszych rękach,Legła musi się potknąć / legnąć /.a my musimy jeszcze pokonać ich przy łazienkowej.Czy to nastąpi?Oczywiście każdy z nas wierzy ,bo to jest możliwe.W następnej kolejce i my i legła mamy ciężkie wyjazdy.My chyba mamy trudniejszego rywala,ale patrząc na to co ostatnio prezentujemy,a na to jakie gówno gra legła,może już po następnej kolejce zbliżymy się na 2 pkt.

 2. Pavvelinho pisze:

  To byłoby piękne ukoronowanie kariery dla Piotra Reissa. Dlatego wbrew wszystkim i wszystkiemu uważam, że to Lech a nie cska warszawa będzie MP ale i tak radzę na razie zachować spokój.

 3. Kris155 pisze:

  Ja nie wierzę, że odrobimy stratę do Legii. Już nie chodzi o aspekt sportowy. Po prostu sędziowie na to nie pozwolą.

 4. Pavvelinho pisze:

  Kris155

  O wszystkim zadecyduje mecz z cska w w-wie. Ja wierzę w MP dla Kolejorza bez względu na to czy pomagają im sędziowie czy też bo Lech piłkarsko pokazuje klasę i nie potrzebuje do tego pomocy osób trzecich.

 5. Pavvelinho pisze:

  *czy też nie

 6. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

  Kris155, jeśli nie wierzysz proponuje siatkówkę lub skoki. Jeszcze Justynę Kowalczyk masz w obwodzie.

 7. Emiliano1991 pisze:

  Cudownie bedzie zobaczyc Reissa z pucharem za mistrza. Nalezy mu sie za te Lata!

 8. Lechita pisze:

  Mistrz, Mistrz Kolejorz!

 9. Kris155 pisze:

  JMBfan(koniec koszmaru): Nie ty będziesz decydował, jaką dyscypliną mam się interesować.

  Pavvelinho: Obyś miał rację. Wierzę w to, że wygramy wszystko do końca. Pytanie tylko, które miejsce nam to da.

 10. Pavvelinho pisze:

  No właśnie obym miał co do tego racje.

 11. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

  Kris155, świeży tutaj jesteś jak poranna rosa więc trochę pokory szczunie marny.
  Te witrynę w 99% odwiedzają kibice, którzy WIERZĄ, a wysyp takich jak Ty, to my mamy podczas każdej szkolnej przerwy i po przegranych meczach.
  Proponuje jeszcze hokej na trawie lub siatkówkę plażową

 12. Kris155 pisze:

  No nie to już jest przesada. Żeby kibic Lecha mnie obrażał.
  JMBfan(koniec koszmaru): Dla Twojej wiadomości, to na tej stronie jestem już bardzo długo, na pewno dłużej od Ciebie.
  Jeśli mi nie wierzysz, to sprawdź, czy byłem wśród nominowanych w kategorii użytkownik roku 2012 ( wiem, że głupi argument, ale tylko tak mogę to udowodnić).

  I pokory to Ty się naucz. No i czytanie ze zrozumieniem też by się przydało. Widać teraz mało tego uczą w szkołach.
  Odnośnie siatkówki to się nie wypowiadaj, bo to dyscyplina, która wymaga o wiele więcej wysiłku niż się powszechnie uważa. W piłkę na podwórku każdy może grać, do trenowania siatkówki (nawet amatorskiego) potrzebne są jakieś umiejętności. Kto grał ten to wie.

 13. antyJMBfan pisze:

  JMBfan – przez takich jak Ty kibole są uważani za „zwykłą peneriadę”, sugeruję opuścić tą stronę dla dobra klubu… lub przynajmniej zamilknij…

 14. wielkikks pisze:

  Polecam na rozluźnienie.
  http://www.youtube.com/watch?v=DRsjcJ520ps
  Panowie i Panie spokojnie spokojnie :)

 15. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

  Gratuluje nominacji! Z mojej strony to wszystko.

 16. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

  A ty człowieku masz jakiś problem? Używasz frazesow, których do konca nie pojmujesz.

 17. kks janek pisze:

  Za te wszystkie lata gry w Lechu, na koniec kariery pięknie by było, gdyby zdobył z Lechem MP.