Oprawa meczu Lech – Wisła + FOTO i VIDEO

Podczas drugiej połowy meczu ultrasi Lecha Poznań przedstawili oprawę „Poczujcie ogień naszej wściekłości, dla takich „bogów” nie ma litości”.


Poniżej pierwsze zdjęcia oprawy oraz film z choreografią:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


16 komentarzy

 1. Lucky pisze:

  oprawa ogolnie udana, choć wydaje mi się, ze troszkę slabo naciagnieta od góry. Tak to przynajmniej wygladalo w tv. Duzy plus za piro i achtungi.
  P.S. Czy ta oprawa miała jakies głębsze przeslanie? Skierowana do kogos/czegos z jakiegoś konkretnego powodu ( tak jak to było np. w przypadku Ona tańczy dla mnie :)?

 2. JRZ pisze:

  Do oprawy Wisły „Bogowie Trybun” z meczu z Legia w 2007.

 3. omega pisze:

  Jedna ze słabszych.Mam pytanie na co idą pieniądze ze zbiórek ? Taka oprawa to może zachwycić Bełchatów , a nie „Imperium Poznańskie”.

 4. Tifos pisze:

  To odpowiedź na tą oprawe: http://i10.tinypic.com/62xguhf.jpg /sory za link

 5. trocheszacunku pisze:

  omega z takim podejsciem, płace i wymagam to zapraszam do domu publicznego, samwymyśl coś lepszego, jakby przegrywali to pewnie siedziałbyś przed TV i jarał się LM?

 6. johny pisze:

  @omega to zrób lepszą..
  Zgłoś się do LPU z pomysłami na oprawę.

 7. hassan pisze:

  oprawa lipa

 8. Piasek pisze:

  A mnie się tam podobała :) Wiadomo, że nie robi takiego szału jak ta na meczu z Legią, ale jednak z pirotechniką wyszło dobrze.

  Nie rozumiem niektórych… Kilka dni temu czepiali się, że nie ma opraw. teraz jak była, to mówią, że słaba. Niektórym faktycznie nie idzie dogodzić…

 9. KKSLECH.com pisze:

  Niektórzy tutaj nie są kibicami Lecha, są z innych miast, więc potraktujcie głupie komentarze z przymrużeniem oka.

 10. baczi_kks pisze:

  mega;) dawno tak głosno na stadionie nie bylo;) no i kabaret kibicow wisly haha gorzej jak wiesniaki na dozynkach;D wyszumieli sie i siedzieli cicho jak myszy;P

 11. Anonim pisze:

  Dziekuje za odpowiedz, tym, którzy jej udzielili. Prawda jest, ze bywaly lepsze oprawy, ale nie na każdym meczu da się zaprezentować oprawe na miare ” CHWAŁA WIELKIEMU LECHOWI”. Duzo dalo tak jak napisałem wcześniej uzycie piro i to na pewno duzy plus.

 12. johny pisze:

  Były problemu z rozwinięciem sektorówki i dlatego może taki efekt.

 13. wielkikks pisze:

  Było naprawdę godnie. Były i atrakcje kibicowskie i zwycięska postawa piłkarza. Świetny pomysł z przemarszem, bardzo dobry doping, fajna – trafiona oprawa i nieobliczaly „akcent” na koniec. Do tego 3 pkt dopisane do tabeli. Mecz warty odnotowania. Brawo dla piłkarzy i dla nas :)

  P.s Tylko trochę szkoda, że nie udało się należycie „naciągnąć oprawy”. Pewnie gdyby trzeci sektor był otwarty i zajęty przez nas nie byłoby w ogóle takiego problemu. Ale nie można mieć wszystkiego :)

 14. TS pisze:

  TYLKO WISLA NASZ TS

 15. Tomas pisze:

  wisła=milicja=jeden chuj

 16. kali pisze:

  LPU powinno pomyśleć nad jakąś kartoniadą! :D