Oceny użytkowników za mecz z Wisłą

ocenyZgodnie z sobotnią zapowiedzią przy okazji publikacji newsa z naszymi ocenami gry piłkarzy w meczu z Wisłą Kraków dziś prezentujemy wyniki głosowania przez kibiców Lecha Poznań.


W komentarzach pod newsem z ocenami wielu kibiców miało duże rozbieżności jeśli chodzi o ocenę danego zawodnika. Tym samym dla niektórych np. Łukasz Trałka i Rafał Murawski zagrali bardzo słabo, a dla innych bardzo dobrze.

Ostatecznie użytkownicy serwisu KKSLECH.com tradycyjnie wyżej ocenili poszczególnych piłkarzy niż my. O stopień wyższą ocenę od kibiców otrzymał bowiem Gergo Lovrencsics i tu chyba mała niespodzianka – Rafał Murawski. Obaj dostali za sobotni występ piątki.

Kibice Kolejorza najpewniejszą ocenę wystawili bramkarzowi, Krzysztofowi Kotorowskiemu (dostał 76 procentową czwórkę), a najmniej pewny stopień otrzymał Łukasz Trałka (piątka, ale tylko z 44 procentami). Poniżej pełne wyniki oceniania przez użytkowników serwisu.

Krzysztof Kotorowski – nasza ocena: 4
1 – 1%
2 – 1%
3 – 12%
4 – 76%
5 – 8%
6 – 1%

Kebba Ceesay – nasza ocena: 4
1 – 2%
2 – 2%
3 – 18%
4 – 68%
5 – 10%
6 – 0%

Hubert Wołąkiewicz – nasza ocena: 4
1 – 1%
2 – 1%
3 – 11%
4 – 72%
5 – 14%
6 – 1%

Marcin Kamiński – nasza ocena: 4
1 – 0%
2 – 1%
3 – 16%
4 – 74%
5 – 8%
6 – 0%

Luis Henriquez – nasza ocena: 3
1 – 2%
2 – 12%
3 – 51%
4 – 31%
5 – 3%
6 – 0%

Łukasz Trałka – nasza ocena: 5
1 – 1%
2 – 2%
3 – 9%
4 – 39%
5 – 44%
6 – 5%

Rafał Murawski – nasza ocena: 4
1 – 1%
2 – 0%
3 – 5%
4 – 41%
5 – 49%
6 – 3%

Gergo Lovrencsics – nasza ocena: 4
1 – 0%
2 – 0%
3 – 3%
4 – 37%
5 – 56%
6 – 3%

Kasper Hamalainen – nasza ocena: 4
1 – 2%
2 – 7%
3 – 41%
4 – 45%
5 – 4%
6 – 0%

Aleksandar Tonev – nasza ocena: 4
1 – 3%
2 – 4%
3 – 39%
4 – 50%
5 – 3%
6 – 1%

Łukasz Teodorczyk – nasza ocena: 4
1 – 1%
2 – 2%
3 – 10%
4 – 62%
5 – 24%
6 – 2%

Zmiennicy:

Mateusz Możdżeń – nasza ocena: 4
1 – 3%
2 – 4%
3 – 29%
4 – 61%
5 – 2%
6 – 1%

Tomasz Kędziora – nasza ocena: 4
1 – 2%
2 – 1%
3 – 18%
4 – 71%
5 – 8%
6 – 0%

Vojo Ubiparip – nasza ocena: 4
1 – 3%
2 – 3%
3 – 22%
4 – 71%
5 – 2%
6 – 0%

Trzech piłkarzy na których głosowało najwięcej osób:

Krzysztof Kotorowski
Gergo Lovrencsics
Łukasz Trałka

Trzech piłkarzy na których głosowało najmniej osób:

Vojo Ubiparip
Mateusz Możdżeń
Tomasz Kędziora

Piłkarz najpewniej oceniony przez kibiców:

Krzysztof Kotorowski – 76%

Piłkarz najmniej pewnie oceniony przez kibiców:

Łukasz Trałka – 44%

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


13 komentarzy

 1. KKSLECH.com pisze:

  Bardzo mało osób oceniało tym razem. Ostatnio jest tendencja spadkowa. Trochę dziwne, bo przy największej w tej rundzie pomeczowej odwiedzalności serwisu na piłkarzy głosowało najmniej osób… Średnio o 1/3 mniej głosów niż na początku rundy.

 2. inoroz pisze:

  weekend majowy zrobił pewnie swoje.

 3. KKSLECH.com pisze:

  Weekend majowy nie ma nic wspólnego. Ostatnio wiarze mniej się chce. Bez odbioru. Prosimy komentować co jedynie wyniki głosowania, a nie rozkminiać czemu mniej głosowało.

 4. Bryndol pisze:

  Gergo i Rafał znaleźli się w jedenastce kolejki większości redakcji sportowych w Polsce, także moim zdaniem byli najlepsi na boisku w tym meczu, pokazuje to dobitnie, że każdy ocenia swoją miarą i ma własne kryteria oceny gry danego zawodnika. Ale to dobrze, dzięki temu toczą sie ciekawe dyskusje :)

 5. Sadami pisze:

  @KKSLECH.com.Jednak pozwolę sobie na małą rozkmine jeśli chodzi o ilość głosów.Po pierwsze bardzo dziwny mecz i „niewyraźny”jeśli chodzi o postawę piłkarzy na boisku.Po drugie,drugi mecz z rzędu zakończony wynikiem 1:0 (przegrana lub efektowniejsza wygrana zdecydowanie podnosi poziom „fascynacji”,co za tym idzie chęć do oddania głosu na kogoś kto spaprał lub pociągnął zespół do wygranej.Po trzecie zawsze na jakieś nowinki tego typu robi się”bum”,ale z czasem odnajduje tylko stałych odbiorców.

  Co do ocen w miarę sprawiedliwe o tyle,że w jednym przypadku powinna być wyższa,a w drugim wyższa,ale to już zostawię dla siebie

 6. angelo pisze:

  Moim zdaniem oceny nieco zawyżone ale każdy ma prawo do swoich ocen, jak dla mnie Murawski był najjaśniejszą osobą na placu boju i to Jemu dałem najwyższą ocenę . Potem Gergo a reszta poniżej oczekiwań , ale to są moje odczucia w których mogę się mylić.

 7. ArekCesar pisze:

  Zawsze sie może zdarzyć, że ktoś nie komentuje lub typuje. Wiem to po sobie, czasem nie ma dostępu do kompa, się po prostu nie chce lub są inne sprawy na głowie. Pogoda się poprawiła to więcej czasu się spędza poza domem.

 8. kunba pisze:

  mecz lipa jeden celny strzał to zamało żeby płacić 80 zł

 9. KaziuKKS pisze:

  Droga Redakcjo:
  Przy okazji ocen zawodników zrobiliście jakiś czas temu eksperyment. Mianowicie nie daliście ocen przy danym zawodniku, aby sprawdzić reakcję komentujących i co za tym idzie różnice między Waszą, a Naszą oceną. Uważam, że wówczas popełniono jeden błąd. Mianowicie co prawda nie było Waszej oceny, ale był opis jak zawodnik się zaprezentował. Bądź co bądź było to silne ukontentowanie na daną notę i tym samym ciężko z takiego czegoś moim zdaniem wyciągnąć odpowiednie wnioski.

 10. Jarecki pisze:

  A ja swoje ! Nie piszcie swoich ocen od razu tylko na końcu, tak jak raz zrobiliście.
  Wiara nie głosuje bo czy chcesz czy nie chcesz zaraz wpada w oko wasza ocena i już większość się tym sugeruje. No i wyniki są jakie są. W 50 % wpisów w różnych artykułach po meczu , ludziska krytykują Trałkę za te mecz, a On dostaje 5 !
  Jaja jakieś. Dobrze że choć Murasiowi naciągnęli do 5 :-)
  Po co głosować jak i tak w 90 % wyniki są takie same jak wasza sugestia ?
  Pozdrawiam

 11. mr_unknown pisze:

  Muraś był absolutnie najlepszy na boisku, zresztą już od jakiegoś czasu widać u niego zwyżkę formy, wreszcie gra jak kapitan, który jest odpowiedzialny za drużynę i wyniki, bierze grę na siebie, nie tylko broni ale też rozgrywa, a jak trzeba to potrafi też samemu podholować piłkę pod pole karne przeciwnika

 12. Bryndol pisze:

  @Jarecki i Kaziu: 1000000% racji, ocena i opis zawodników przez redakcję powinny się pojawiać po zakończeniu głosowania, sam sobie często zadaje pytanie czy może nie oceniam zbyt surowo lub wysoko sugerując się tym co widzę powyżej. Myślę, że to jedyna droga by nasze głosowanie było bardziej obiektywne. Pytanie tylko czy wtedy redakcja nie zasugeruje się naszymi głosami :)

 13. HwH pisze:

  W wielu przypadkach oceny zawy zne o jedna note do góry, spowodowane to chyba eufria po wygranych. Taki Fin z meczu z Wisła nie zasłużył na 4 czy Wołkiewicz, a 5 dla Trałki to już bardzo na wyrost.