Jutro poznański pokaz filmu „Bunt Stadionów”

Pod koniec kwietnia miała miejsce premiera filmu dla kibiców pod tytułem „Bunt Stadionów”, którego reżyserem jest Mariusz Pilis. We wtorek w Poznaniu odbędzie się pokaz filmu podczas którego nie zabraknie jego twórcy.


Film „Bunt Stadionów” pokazuje to z jakimi obecnie problemami zmagają się kibice w całej Polsce, którzy są atakowani przez media w tym głównie przez Gazetę Wyborczą oraz ukazuje brutalność policji. Film udowadnia nagonkę mediów na kibiców-patriotów, pokazuje patriotyczne oprawy ukazane w ostatnich miesiącach przez ultrasów oraz obrazuje również bunt kibiców przeciwko politykom.

W blisko godzinnym filmie prócz opraw i ciekawych wypowiedzi ekspertów są zawarte rozmówki z kibicami Wisły Kraków, Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, Śląska Wrocław i Legii Warszawa. W klipie powstałym z własnych środków reżysera wypowiada się m.in. ksiądz sympatyzujący Lechii Gdańsk, zaś w imieniu Lecha Poznań rzecznik prasowy Wiary Lecha, Marcin Kawka znany wśród fanów Kolejorza jako „Marceli”.

Film w wolnej chwili powinien obejrzeć każdy prawdziwy kibic. „Bunt stadionów” można znaleźć w wybranych sklepach kibicowskich czy internetowych, a koszt płyty DVD z filmem to 30 zł. Cały film „Bunt Stadionów” znajduje się także na YouTube. Natomiast już jutro, o godzinie 19:00 w auli Wyższej Szkoły Handlu i Usług przy ul. Zwierzynieckiej 13 odbędzie się poznański pokaz filmu „Bunt Stadionów”. Na miejscu będzie obecny sam reżyser, zatem po projekcji każdy z kibiców będzie mógł sam na sam porozmawiać z Mariuszem Pilisem. Więcej -> tutaj.

Film „Bunt Stadoniów” na YouTube (57:56 min.):

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


13 komentarzy

 1. Dzieciak pisze:

  Oglądałem już powinno być wiecej o Lechu a nie staruch z legły

 2. luki pisze:

  ooo i za mało o Lechu to be, no ludzie…

 3. Kosi pisze:

  Dzieciak – Jest poniedzialek tak dla przypomnienia tobie

 4. ole ole pisze:

  na mojej uczelni:)xd

 5. Dzieciak pisze:

  No i co że jest poniedziałek|?

 6. Dzieciak pisze:

  Jak ja już ten film z 2 tygodnie temu oglądałem w necie!!!

 7. Xchalibór pisze:

  Dzieciak – a doszlo do ciebie ze moze inni nie i chcieliby sie jeszcze wybrac na spotkanie z rezyserem?

 8. Dzieciak pisze:

  Xchalibór No to pędź na spotkanie z reżyserem szybko i spytaj sie co tam u starucha!!!ośle

 9. Wolfi pisze:

  Xchalibór denny jesteś!!!dzieciak pisze co mu sie nie podobało a ty wyjeżdżasz z bezsensownym pytaniem

 10. Dzieciak pisze:

  Wolfi co poradzisz nawet tacy ludzie mają dostęp do neta jak xchalibór hahaha!

 11. ArekCesar pisze:

  Fajny materiał. Taki film powinni puścić w telewizji publicznej,ale jeszcze powiększony o wizyty kibiców w domach dziecka. Ponadto akcje w przedszkolach, szkołach. Przecież akcja kamizelek odblaskowych również odbiła się szerokim echem. A kazdy z klubów coś organizuje, więc zbierając to wszystko do kupy wychodzi naprawdę Wielka Akcja Pomocy Polakom i Pamięci o Historii Polski!!!

 12. od legionisty pisze:

  dobrze mówi Arek cesar jestem legionistą ale wspólna sprawa jest równie ważna.

 13. pyrlson pisze:

  Dobry film obrazujacy restrykcje panstwa wobec nas.Miejmy nadzieje na wiecej tego typu publikacji jedyne co mierzi w tym dokumencie to ryza morda.Pozdro