Po zabawie…

W hitowym meczu 27. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2012/2013, Lech Poznań przegrał na wyjeździe z Legią Warszawa 0:1 (0:0). Sobotnia porażka Kolejorza oznacza praktycznie koniec walki o Mistrzostwo Polski. „Niebiesko-biali” prawdopodobnie po raz pierwszy w swojej historii zostaną wicemistrzem kraju, choć matematycznie mają jeszcze szanse na tytuł, ale nic nie zależy od nich.

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

2 min. – Pierwsze minuty bardzo spokojne. Po akcji miały co prawda oba zespoły, ale zabrakło strzałów.
6 min. – Niespodziewane uderzenie Możdżenia z daleka minimalnie mija bramkę Kuciaka.
7 min. – Odpowiedź Legii. Akcja Kucharczyka prawą stronę i piłkę wybił Kamiński.
9 min. – Celny strzał Kucharczyka po ziemi wyłapuje Kotorowski.
15 min. – Pierwszy kwadrans z optyczną przewagą Legii. Lech gra na razie spokojnie.

16 min. – Błąd pomocników Lecha w grze piłką i odbiór piłki. Kosecki uderzył z daleka, ale futbolówkę złapał Kotorowski.
18 min. – Szybka akcja Legii, dośrodkowanie i Kucharczyk głową trafił w boczną siatkę. To ostrzeżenie dla Lecha.
22 min. – Z kontrą wyszedł Lech. Ślusarski źle odegrał jednak do Gergo.
28 min. – Strzał Jędrzejczyka głową po rogu obronił Kotorowski.
29 min. – Kontra Lecha i uderzenie Murawskiego. Świetnie broni Kuciak.
30 min. – Katastrofalny błąd Lecha i to już kolejny. Bez konsekwencji na razie.

37 min. – Od paru minut nie dzieje się nic ciekawego. Lech teraz trochę wyżej wyszedł do piłki.
42 min. – Dośrodkowanie Gergo i Kędziora po rzucie rożnym oraz dobrej główce minimalnie chybił.
44 min. – W końcu śmielej gra Lecha. Teraz strzał Teo, ale płaski i obroniony przez Kuciaka.
45 min. – Pod koniec tej połowy w piłkę zaczął grać Lech i od razu Legia miała większe problemy. Na razie jednak remis.

47 min. – Podanie na środek do Gergo i strzał. Obok bramki.
50 min. – Kolejny błąd obrony i przejęcie piłki przez Legię. Dośrodkowanie Kucharczyka wyłapał jednak Kotorowski.
55 min. – Na razie Lech ma optyczną przewagę. Początek drugiej połowy wygląda jak końcówka pierwszej.
59 min. – Zakotłowało się pod bramką Legii. Seria błędów i lobującą główkę Murawskiego wybił jeden z graczy z gospodarzy.

64 min. – Cały czas ciśnie Lech, lecz nie ma strzałów.
65 min. – Znów ładna akcja Kolejorza. W sytuacji sam na sam był Teo, jednak sędzia odgwizdał spalonego. Coś zaczyna się dziać.
69 min. – Zakotłowało się pod bramką Lecha po wolnym i po dobitce. Saganowski mógł zdobyć gola, ale został zablokowany.
71 min. – Co za szczęście! Po rzucie rożnym piłkę na linii zatrzymał Murawski!
72 min. – Znów gigantyczny błąd Wołąkiewicza i było bardzo groźnie.
74 min. – Od paru minut inicjatywę znów przejęła Legia.

77 min. – Było nerwowo. Dwaliszwili chciał strzelić gola ręką. Na szczęście sędzia się na to nie nabrał.
78 min. – Odpowiedź Lecha. Płaski strzał Gergo z ostrego kąta blokuje obrońca.
85 min. – Po akcji Lecha z kontrą wyszła Legia, a konkretnie Kosecki. Faulował go Możdżeń, który wyleciał z boiska, a sędzia podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go Vrdoljak.
89 min. – Akcja Legii. Podanie Koseckiego zatrzymał Kotorowski.
90+1 min. – Po akcji ze spalonego gola mógł zdobyć Radović, ale został zatrzymany.
90+4 min. – Koniec. Lech przegrał 0:1 i walka o tytuł praktycznie się zakończyła.

KP Legia Warszawa – KKS Lech Poznań 1:0 (0:0)

Bramka: 86.Vrdoljak – k.

Żółte kartki: Łukasik, Kosecki, Jędrzejczyk – Ceesay, Możdżeń, Kędziora

Czerwona kartka: 85 min. – Możdżeń (za faul)

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)

Widzów: 29500 (1790 kibiców Lecha)

KP Legia: Kuciak – Bereszyński, Jędrzejczyk, Astiz, Wawrzyniak – Vrdoljak (87.Gol), Łukasik (62.Furman) – Kucharczyk (79.Radović), Dwaliszwili, Kosecki – Saganowski.

Rezerwowi: Skaba, Żewłakow, Jodłowiec, Brzyski, Gol, Furman, Radović.

KKS Lech: Kotorowski – Ceesay (35.Kędziora), Wołąkiewicz (78.Linetty), Kamiński, Henriquez – Trałka, Murawski – Lovrencsics, Hamalainen, Możdżeń – Ślusarski (25.Teodorczyk).

Rezerwowi: Miszczuk, Kędziora, Djurdjević, Drewniak, Linetty, Reiss, Teodorczyk.

2. Lechu17 pisze:

Trzeba brać przybeckiego bo jak alex odejdzie to będzie lipa. Możdżeń przykre ale za wolny i mało pokazuje.

3. kopakabana1916 pisze:

A swoją drogą: jaka może być promocja ekstraklasy skoro nadchodzi hit ekstrakslasy a najważniejsze wydarzenia w mediach to czy 'polska Borussia’ się zesra czy nie zesra?Kogo to kurwa obchodzi?A poza tym reforma ligi wg. mnie- 12 drużyn i każda gra po 4 mecze.Ostatnie 4 spadają.I to by było ciekawe.

4. Alcatraz pisze:

Brawo dla Lecha za cały sezon!!!
    Mimo wszystko na Ligę Mistrzów i Lech i 7egia są za słabi.
    Brakuje siły ognia obu zespołom.

Lechowi potrzeba jeszcze 4 graczy (napastnik,skrzydłowy,środkowy pomocnik,środkowy obrońca) zęby zawsze wystawiać równy dobry skład. Zawsze jakieś kontuzję się przydarzą.

5. a1990 pisze:

Wszyscy ci, ktorzy mowia, ze nie powinno byc karnego nie przeczytaja słowa Możdżenia „W 84. minucie wiedziałem, że mogę puścić Koseckiego i liczyć na „Kotora”, ale postanowiłem go sfaulować i liczyć się z czerwoną kartką.”

6. Kwadri pisze:

Jeastem kibicem Legii i jestem tu tylko po to żeby oddać szacunek dla waszych kiboli którzy byli na Łazienkowskiej. Dali zajebisty doping ale to nie wystarczyło bo po prostu Legia była lepsza i powinna ten mecz wygrać.Tylko ten pajac bez koszulki co wisiał na kracie po meczu narobił wam kichy ale ogólnie to fajnie ze najlepsze dwie ekipy bedą w pucharach.

7. Alcatraz pisze:

omega

Trafnie ująłeś dzisiejsze sędziowanie!!!

8. e(L)o pisze:

osobiscie uważam że jednak piłarsko wasz zespół od naszego sporo odstaje . i wymuszone zmiany pokazują własnie kto jaki ma potencjał. Siedziałem przy sektorze buforowym na meczu i uważam że dziś była najlepsza ekipa przyjezdna na Ł3 , oczywiscie nie dało się uniknąc wzajemnych uprzejmosci 🙂 Dobrze ze nasz kraj w europejskich pucharach będą reprezentować 2 najlepsze ekipy w Polsce ( czyt Europie ) mam nadzieję jednak że da się uniknąć wrocławskiego dziadostwa bo to gnój i kupa syfu.Powodzenia w pucharach!!!

9. roby pisze:

slabe zawody z naszej strony, cóż trzeba zapierdzielać dalej, mam nadzieję ,że nie odpuszczą meczow do konca sezonu…

Możdżeń niech idzie do Legii jak go zechcą

10. Alcatraz pisze:

Tomasz Wieszczycki w Lidze+ bardzo obiektywnie ocenił mecz i ja się z jego słowami zgadzam.

11. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

Szkoda, zagralismy dzisiaj słaby mecz do tego zmiany musiały być przez kontuzje, brakowało też Toneva, słabo zagrał Kasper oraz Teo i Możdżeń. Lechowi są potrzebne wzmocnienia, grajmy do konca bo w naszej lidze wszystko może sie zdarzyc wicemistrza mamy , grajmy swoje do konca.

12. JRZ pisze:

Trudno się mówi żyje się dalej świat się nie kończy na tym meczu i na tym sezonie i jeszcze będą okazje do rewanżu 🙂 Powoli i na spokojnie z głową budować zespól i walczymy w nowym sezonie. Mimo wyniku dzięki za walkę dla całej drużyny i nie ma co obwiniać Możdżenia stało się jak się stało i tyle zostały trzy kolejki i oczekuje od piłkarzy walki do końca. Jeszcze podziękowania dla Rumaka za końcówkę meczu ryzyko się nie opłaciło trudno. Wiem ze cuda się zdarzają ale już teraz dzięki za pierwsze w historii wicemistrzostwo.

13. Classic pisze:

A co takiego Wieszczu powiedział? Nie miałem ochoty oglądać L+E

14. MaPA pisze:

Jeszcze sezon się nie skończył.Dopóki piłka w grze…itd.a komentarze jakby nastąpil koniec świata.Przypominam że Kolejorz do rozgrywek przystepowal poważnie przetrzebiony.Potrzeba czasu na poukładanie i dopasowanie zawodników.Niektórzy już zwalniają trenera i kupuja nowych piłkarzy po jednym nie po ich myśli meczu.Opanujcie się.Zdobycie wicemistrzostwa i to z ogromną przewagą nad następnymi to w naszym przypadku sukces i tak należy myśleć.Przed sezonem wielu obecnych krytyków taki wynik wzięłoby w ciemno.Teraz należy uczynić wszystko aby zespół się nie rozleciał a raczej wzmocnił.Nie jestem ekspertem ale sugerowanie pozbycia się Toneva,Możdżenia to nie jest dobry pomysł.Tonev jak sobie przypominam zaczął grać dopiero po rozmowie z Rumakiem po meczu w którym został zdjęty z boiska i obrażony udał sie do szatni.Możdzenia chwaliliście tydzień temu a teraz psy wieszacie na nim.To samo z trenerem Rumakiem.Nikt nie patrzy na to jaką robotę facet wykonał od momentu objecia Lecha.Ciekawi mnie jak byśmy wyglągali gdyby zamiast Bakero trenerem zostal Rumak.Nie mamy jak narazie zespołu który wygrałby wszystko i jest to chyba niemożliwe ale to co pokazaliśmy wtym sezonie powinno tylko cieszyć i patrzeć na przyszłość z optymizmem.A tymi azjatami się nie przejmujmy róbmy swoje.

15. fanik pisze:

jak to był mecz dwóch najlepszych polskich drużyn to dziękuję za grę w Europie.. taka żenada w wykonaniu obu drużyn że koniec… najlepszy atak z najlepszą obroną? ani obrony ani ataku w tym meczu nie było… Lech maksymalnie mógłby zremisować bezbramkowo – zero polotu w ataku.. najbardziej to mnie wk.. ten karzeł… lepszy aktorzyna niż płaczki z barcy i realu.. każde najmniejsze dotknięcie i leży, płacze, za głowę się chwyta. Karny zasłużona ale po co możdzeń to zrobił jak piłka już odskoczyła kurduplowi i kotor ją łapał? Brawa dla kebaba – małemu należy się łomot i to spory

16. pavulonik pisze:

legia też ma swój styl, co szczególnie było widać po koseckim. Co go ktoś dotknie to już leży 🙂

17. wagon pisze:

po pierwsze: styl 7egłej to „gra na karnego”, musieli to godzinami ćwiczyć,
    po drugie: Lech bardzo się poprawił od jesieni, teraz przecież graliśmy na wyjeździe
    po trzecie: 7egła w eliminacji LM będzie musiała zmierzyć się z co najmniej takimi zespołami jak Lech, a to nie wyjdzie im chyba za ciekawie, gdyby teraz z Lechem to był dwumecz to w Poznaniu na dzień dzisiejszy na pewno nie powtórzyła by się jesienna opcja

18. JRZ pisze:

xxx jak ci panienka Kosecka powie ze kibicujesz ku.. to tez łykniesz? Styl kibiców Lecha i drużyny to raczej nie twoja sprawa ale jak widać po raz kolejny poświęcacie temu dużo uwagi co o czymś świadczy.

19. Jano pisze:

Lech nie zagrał słabego meczu, tylko Legia sie nie podłozyła Lechowi tak jak poprzednie drużyny

20. Ferion pisze:

Czy posty tych ścierw z legły nie mogą być kasowane? Niech sobie piszą o swoich pedałkach gdzie indziej.

21. 07 pisze:

Na chłodno kilka wniosków po meczu na wschodzie –
    1 – trener musi zrozumieć że optymalną pozycją Możdżenia jest ławka rezerwowych, bo gość nie sprawdza się na bocznym pomocniku – podobnie jak Wilk nie potrafi wygrać pojedynku 1/1, a poza tym nie wie co to szybkość. Nie sprawdził się na boku obrony, ani za napastnikiem. Wniosek – zespół pod Rumakiem zrobił postęp – tego nie widać u Możdżenia – ława.
    2 – prawa obrona to idealne miejsce dla Kędziory. Dla mnie on zagrał b. dobre zawody. To następca Piszczka nie żaden Be(7)esynski forowany przez media , bo Tomkowi może buty wiązać.
    3 – mecz z 7egią pokazał nam czysty obraz gdzie stoimy i czego Nam brakuje. Moim zdaniem pozycja nr. 1 jest do obsadzenia tak już na przyszłość. Poza tym Luis musi w końcu mieć kogoś do rywalizacji. Młody zdolny napastnik pilnie potrzebny i skrzydłowy na lewą stronę, który nie boi się pojedynków 1/1 i będzie szybki.
    To priorytety na okienko letnie.

22. cukier pisze:

Po kilkunastu godzinach od zakończenia meczu uważam, że zagraliśmy najsłabszy mecz w tej rundzie, dużo błędów indywidualnych (widać to też po ocenach), zadecydowała też dyspozycja dnia ale w na takim poziomie nie powinno to mieć miejsca. Najgorsze jest to, że dobre zawody zagrał beleś bo reszta legii też średnio(tak jak mogliśmy się spodziewać po hicie w polskiej lidze nudy) u nas kiepsko wyglądało wyprowadzenie piłki brak napadu środek działał średnio, skrzydła odcięte w sumie legła przycisnęła i nasze kilka błędów i karny.

23. byznes hospytalyty pisze:

drogi zarzadzie Lecha nie sprzedawajcie w czerwcu polowy druzyny tylko kupcie dwoch zawidnikow i o przyszly sezon jak i puchary mozna byc spokojnym.NIE SPRZEDAWAJCIE NIKOGO!!!!!

24. xxx pisze:

@07
    Zgadzam się Możdżeń na ławkę, ale kto miał grać za Toneva?
    Napastnik by się przydał, dlatego trzeba się pozbyć Ubiparipa

25. rocky pisze:

Przyczyną porażki brak Tonewa, Wołąkiewicz na ławkę za niego Kędziora

26. JRZ pisze:

Rozpierdala mnie to ich brandzlowanie sie na wszystkich forach nawet na fejsbuku na profilu Lecha. Napinka i pycha aż bije po oczach szkoda ze po wygranych z Wisłą czy Widzewem tak się nie onanizują a tu święto jakby wygrali z Barcelona 🙂
    07 odnośnie punktu trzeciego i rywalizacji Henriquezaczy to czy czasami Kędziora nie jest lewym obrońca?

27. 07 pisze:

@JRZ – Kędziora jest obrońcą prawym. W reprezentacji grywa też na stoperze, a w Lechu przed sezonem w sparingach grał na lewej obronie. On jest nominalnym prawym obrońcą.
    @xxx – akurat lansowałem Vojo w miejsce Toneva przed meczem jako jedna z opcji zastąpienia Alexa.

Dziś jest po meczu – więc możemy wypisywać tutaj nasze przemyślenia. Rumak zapewne obejrzy jeszcze ten mecz na spokojnie i odpowiednie wnioski wyciągnie. 7egia to jedyny klub jak na razie z którym straciliśmy 6 punktów. Śmiem twierdzić jednak, że Mistrzostwo straciliśmy u siebie w Poznaniu , a nie tym meczem na wschodzie. Lech jako zespół zrobił duży krok do przodu w tej rundzie. Niestety wygląda na to, że wystarczy to raptem na L.E. w tym roku, ale przy solidnych wzmocnieniach to kolejny sezon może należeć do Nas.
    Na pewno odejdzie Reiss, i Djuka – w ich miejsce musi przyjść ktoś naprawdę wartościowy. Niech wróci Drygas i powalczy z Trałką o miejsce w składzie. Niech wróci Jakóbowski i powalczy z Georgo. Pawłowski z Widzewa, ten fin na stopera + zdrowy Burić, Manu, Tonev i Formella z M.E.

28. maciek pisze:

Ogólnie nie ma co narzekać,ten zespół zaczynał sezon od klęski z AIK i kompromitacji w Grudziądzu,a kończy walcząc o mistrza więc sezon mimo wszystko na plus dla Rumaka.Mam tylko jedno ALE do trenera,jak już przez 80 min grał w wa-wie na remis to trzeba było tak grać do końca-Ivan na boisko a nie Linetty.Zieliński tak zrobił 3 lata temu (0:0 z wisłą) i pamiętacie jak się skończyło:) Teraz legia może spokojnie przegrać jeden z trzech meczy… No ale dopóki są matematyczne szanse to poczekajmy z gratulacjami dla nich 🙂

29. Jarecki pisze:

Dla mnie przyczyna przegranej była w głowach , widać było jak większość sparalizował strach. Jedynie Muraś zagrał swoje, a Kamiński wręcz po profesorsku.
    Reszta sie spaliła juz przed wyjściem na mecz.
    Szkoda

30. mich pisze:

sezon na duzy plus patrzac kto odszedl – 3/4 pierwszego skladu. widac golym okiem ze budowana jest potega jak na nasza lige . powoli , nastepny sezon bedzie nasz . wroci manu , nie zapominajmy o mlodym obiecujacy formella takze drygas, kedziora odkrycie sezonu jak dla mnie plus nowy lewy pomocnik i obronca i misrz jest nasz 2014.

31. Nietoperz pisze:

A ja wam powiadam, nie traćcie nadziei…

32. mroczek pisze:

Mimo smutku z porażki, jest jednak ta satysfakcja że to oni będą brali w dupę w eliminacjach do LM a nie my…

33. kibic pisze:

tak na chłodno , sami sobie jesteśmy winni , gdyby nie porażki na naszym stadionie np z Polonią czy Jagiellonią i remis z Bełchatowem czy Pogonią , to warszawaka mogłaby tylko marzyć o tytule , idąc dalej widać było brak Toneva , który był w formie i mam wrażenie że laluś Kosecki mógłby patrzeć na jego tyłek a drugi zawodnik to Maniek , patrząc jak Gruzin przestawiał naszych obrońców to było straszne , dlaczego nikt nie faulował jak straciliśmy piłkę na połowie Ległej , no cóż taki jest futbol trzeba się cieszyć , że znów będą puchary bo po wymianie 70% składu to i tak to duże osiągnięcia 🙂 a Legła i tak nie wjedzie do Ligii Mistrzów , nawet jak sprowadzą pseudo gwiazdy

34. JRZ pisze:

07 źle zadałem pytanie 🙂 Wiem ze Kędziora jest nominalnie prawym obrońcą ale kojarzyło mi się coś ze grał tez na lewej i w moim pytaniu zabrakło kluczowego słowa „też” 🙂 W każdym razie dzieki za odp i dodam ze zgadzam się w większości z tym co napisałeś a szczególnie z końcówką twojego komentarza.

35. snajper pisze:

Powiem szczerze że nasz zespół nie jest jeszcze gotowy żeby skutecznie powalczyć o LM wiem że niektórzy wierzyli że Lechowi po zdobyciu mistrzostwa uda się awansować do tych elitarnych rozgrywek.Jak już ktoś zauważył przed sezonem odeszło większość podstawowych zawodników dlatego jest praktycznie nie możliwe zbudować silny zespół w tak krótkim czasie.Jednak przy dobrych transferach w letnim okienku i pozostaniu najlepszych zawodników Lech będzie dużo silniejszy co może skutkować dobrą grą na trzech frontach.

36. Do Ferion pisze:

Tak się składa że to wolny kraj i wolne forum, i nie używaj inwektyw w stosunku do innych którymi operowano u ciebie w domu w stosunkach rodzinnych , zostaw to u siebie

37. piter pisze:

Na­wet jeśli coś jest z góry ska­zane na niepo­wodze­nie i tak nie tra­ćmy nadziei i ciągle wierzmy, że się uda. Walczyć Kolejorz, walczyć!

38. luki pisze:

musimy cały czas podnosić poziom sportowy, nie moze byc mowy, jest ten i ten. Musi być rywalizacja!!! Na moje potrzeba nam 6 nowych zawodników. Pewnie was przeraziłem, ale mówię tu też o powrotach z wypożyczeń.

lewa obrona
    środek obrony
    skrzydłowy
    napastnik
    powrót Drygasa
    powrót Jakóbowskiego lub Kiełba(niech wrócą na obóż przygotowawczy i niech zostanie lepszy z nich, taka wew. rywalizacja)

39. kibic pisze:

Bełchatów wygrał z Zagłębiem a to oznacza , że Ruch za dwie kolejki z Legią będzie musiał grać na żyle , żeby nie spaść z ligi 🙂 choć prawda jest , taka , że mecz legii z Widzem dam nam ostateczną odpowiedź kto będzie mistrzem 🙂 wiem ale zawsze można mieć marzenia 🙂

40. omega pisze:

Tylko nie możemy zapomnieć , że My musimy wygrać wszystko.Będzie o to trudno.W sobotę walczące o utrzymanie Podbeskidzie , a następnie Pażdziochy, które sie na Nas zepną.Mimo wszystko gramy do końca !!!. Myślę , że przed sezonem niewielu spodziewało się że będziemy tak wysoko w tabeli. Mogło być lepiej , ale nie jest żle.

41. zajac1973 pisze:

Powrót kogo Luki ??. Drygas, Jakóbowski, Kiełb, a może jeszcze Injac, Kikut, Bandrowski i Wilk. Czas pokazał iż decyzje (trenera zarządu?) były słuszne i ocena potencjału i możliwości piłakrzy prawidłowa. Dlatego uważam iż w świetle podjętych decyzji (jak okazuje się słusznych), szukajmy wzmocnień, a nie długiej „listy płac”

42. byznes hospytalyty pisze:

jeszcze widzew lub ruch moga spasc takze poczekajmy.jak jutro widzew dostanie od lechi to cienko iich widze.

43. snajper pisze:

@zajac1973 akurat Drygas pokazuje w Zawiszy że może spokojnie wygrać rywalizację z Trałką ale co do Kiełba to zgodzę się z tobą że ten zawodnik jest za słaby na Lecha.

44. JRZ pisze:

Kiełb w Polonii prezentuje się naprawdę dobrze. Wczoraj na pewno by się przydał.

45. snajper pisze:

@JRZ Kiełb miał bardzo dużo czasu w Lechu żeby w końcu wypalić a kompletnie zawiódł to jest przeciętny zawodnik.

46. Krriiss pisze:

Mina rumaka bezcenna 😉

47. Marcin pisze:

Osobiście uważam że Kędziora powinien występ[ować w pierwszym składzie przecież ten chłopak ma zadatki na najlepszego prawego obrońce w Polsce !! Kebab jest naprawdę słabym bocznym obrońcą może wystarczyło to na szwedzką ligę ale nie u nas ja bym dał mu szanse na prawym skrzydle naprawdę bo to mógł by być strzał w 10 i odnośnie Teodorczyka to z całym szacunkiem ale jest po prostu słaby i skończmy pierdolić że nie przepracował okresu przygotowawczego bo o ile pamięć mnie nie myli identyczna sytuacja była z Rudnievem też był tylko tydzień na testach po czym w ostatniej chwili do nas dołączył a grał o niebo lepiej !! Za to wielkie brawa dla Kamińskiego i Kędziory bo widać że chłopaki dają z siebie wszystko.Po meczu z ległą widać gołym okiem nie ma skrzydłowych nie ma ataków proste.Pozdrawiam

48. patryk pisze:

Ile razy ja tu już czytałem w zeszłej rundzie albo na początku tej, że Rumak to jest za słaby trener jak na Lecha, że Gergo miał mecz życia(pierwszy mecz z Ruchem) ale do Lecha się nie nadaje itp. o innych piłkarzach. Więc teraz proszę was nie skreślajcie od razu Teodorczyka. Gra u nas dopiero parę miesięcy a to jest zbyt krótki czas aby jego oceniać. Pod koniec przyszłego sezonu będziemy mogli tak naprawdę ocenić, nie teraz.

49. wagon pisze:

tylko gdzie był Kędziora jak na bramkę biegła kosecka ?
    za dużo nie przesadzajcie z ocenami, każdy jest potrzebny bez tego nie ma rywalizacji, gdy przyszedł Teo nasz stary Ślusario zaczął grać lepiej
    a co do meczu, 7egła miała kosecką, u nas zabrakło Aleksa

50. darkoski pisze:

Szkoda szansy. Zbyt krótka ławka dała o sobie znać. Zabrakło żądła z przodu. Teo jest może i zawodnikiem z potencjałem ale jest nieprzygotowany do gry w tej rundzie. Brak Toneva i pomysłu na rozmontowanie defensywy. Kontuzje w trakcie meczu zrobiły swoje ale to jeszcze bardziej obnażyło braki na ławce.
    Oby Lech zrobił kolejne transfery w stulu Tonev, Gergo, Kasper czy Kebba do tego młodzi w stylu Kędziory czy Linetty i możemy spokojnie rządzić w Ekstraklasie. W ostatnich latach Mistrzostwo powodowało regres drużyny i tego też życzę Legii jeśli zdobędzie mistrzostwo.

51. tomek27 pisze:

darkowski
    Takei zyczenie regresu jest debilne , masz regres Wisly czy Slaska i co to daje LEchowi i przede wszytkim polskiej pilce ,a no tyle ze mamy Piast w pucharach ,niech Legia bedzie jescze silniejsza ,aLech i inne zespoly do nie rownaja , wyzszy poziom pilki klubowej wyjdzie nam wszytkim na dobre

52. snajper pisze:

@tomek27 masz rację i pewnie niektórzy mnie skrytykują ale ja będę kibicował Legii w el.LM,co roku kibicuję mistrzowi Polski bo taki awans to może być tylko z korzyścią dla całej polskiej piłki.

53. darkoski pisze:

Marzenia o silnej piłce klubowej w Polsce to marzenia i mrzonki. Kasy brak – popatrzcie na to jak wygląda otrzymanie licencji, długi klubów, wypłata pensji. Piast ma kasę, płaci i ma wyniki.
    Śląsk zdobył mistrza i się osłabił bo kopacze poszli za kasą, z Lechem było podobnie Wichniarek na walkę o LM. W Legii za chwile tez będzie przeciąg w szatni bo jako gracz mistrza wielu zapragnie sporej podwyżki. Jak władz w piłce nie przejma ludzie pokolenia Bońka a nadal będą rządzili 70 latkowie to nic się nie zmieni. PZPN opłatami za rejestracje żaka czy orlika o transferowych opłatach dzieci nie pomaga rozwijać piłki nożnej w Polsce.
    Na dziś mamy ładniejsze stadiony ale dla Lecha koszty są kulą u nogi.
    tomek27 debilne jest stwierdzenie, że Piast w pucharach to coś złego
    pozdrawiam
    darkoski – ten bez w w nicku

54. Pele53 pisze:

Panowie kto ma mistrza ? LEGIA !!!

55. KKS pisze:

W trzech ostatnich meczach sezonu zobaczymy czy mamy zespół z charakterem i powalczą o 9 punktów bez oszczędzania się! Mnie zastanawia jednak ilu nowych piłkarzy wzmocni naszą kadrę, bo czeka nas liga+PP+LE, co może dać nawet 20-25 spotkań więcej niż w tym roku. Naprawdę potrzebujemy prawdziwych wzmocnień i szerokiej kadry!