Użytkownicy wybrali najpiękniejsze zdjęcie sezonu

Przez ostatnie 10 dni użytkownicy serwisu KKSLECH.com wśród 50 nominowanych i wykonanych przez naszych fotografów zdjęć w sezonie 2012/2013 mogli głosować na te najpiękniejsze. Dziś prezentujemy wyniki ostatniej zabawy.


Galeria najpiękniejszych zdjęć sezonu 2012/2013 składała się z 50 fotografii o różnej tematyce przedstawiające różne wydarzenia, osoby czy rzeczy. Kibice Kolejorza biorący udział w głosowaniu na najpiękniejsze zdjęcie minionych rozgrywek mieli często odmienne zdanie, ale ostatecznie uznali, że tytuł najpiękniejszego zdjęcia sezonu 2012/2013 należy się fotografii numer 44. To zdjęcie otrzymało 33 procent głosów i przedstawia Ivana Djurdjevicia oraz Piotra Reissa bawiących się w Kotle razem z kibicami i używających pirotechniki.

Zaraz za tą fotografią kibicom podobało się zdjęcie 45 ukazujące Ivana Djurdjevicia po strzelonym golu w meczu z Koroną Kielce oraz fotografia 39. Ta przedstawia mamę trzymającą na rękach śpiącego i młodego kibica ubranego w „niebiesko-białe” barwy, a według wielu osób to zdjęcie nadaje się na zgłoszenie do jakiegoś konkursu. Natomiast trzy kolejne pozycje w naszej zabawie zajęły fotografie o numerach 42, 43 i 11. Wszystkim kibicom Kolejorza oraz użytkownikom serwisu KKSLECH.com dziękujemy za udział w głosowaniu. Pod najpiękniejszymi zdjęciami prezentujemy też bonusową fotografię. Przeoczyliśmy ją co prawda w nominacjach, lecz warto pamiętać o tym co przedstawia ta fotka.

>> Tu znajduje się galeria 50 nominowanych zdjęć

1. miejsce – zdjęcie: 44 (Fanatyczne legendy)

null

2. miejsce – zdjęcie: 45 (Ivan groźny!)

null

3. miejsce – zdjęcie: 39 (Śpiący kibolek i jego mama)

null

4. miejsce – zdjęcie: 42 (Mistrz Polski)

null

5. miejsce – zdjęcie: 43 (Legendy)

null

6. miejsce – zdjęcie: 11 (Wschodnia tirówa)

null

Bonus za sezon 2012/2013:

null

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


5 komentarzy

 1. kibicinowroclaw pisze:

  niesamowity i piekny byl to sezon

 2. Dominez pisze:

  Następny może być jeszcze lepszy ;)

 3. WoodooOoo pisze:

  Bonus byl poza glosowaniem :) wygral w osobnej kategorii

 4. Emiliano1991 pisze:

  Wygralo najlepsze ze rzadko spotykanym zdarzeniem

 5. jako autor większości zdjęć, mogę powiedzieć że moim ulubionym jest zdjęcie mamy z maleńkim kibicem a wszystko według słów z jednej fan stadionowych:
  „Od kołyski tak się kręci, fanatycznie… „