Mobilizacja kibiców „Zapełniamy Kocioł”

kociolLipiec oznacza, że już w tym miesiącu rozpocznie się nowy sezon 2013/2014, który może okazać się rekordowy, bowiem Lech Poznań ma szanse rozegrać na swoim stadionie około 30 oficjalnych meczów.


Tym samym ruszyła nowa akcja, a właściwie to mobilizacja wszystkich prawdziwych kibiców pod nazwą „Zapełniamy Kocioł”, której inicjatorem jest WL. Akcja polega na tym, aby Kocioł nie tylko wypełnić na meczach Kolejorza, ale również zrobić tak, żeby osoby w nim stojące także po jego bokach dopingowały Lecha Poznań i wiedziały bez tłumaczenia po co przychodzą do Kotła.

W ostatnich miesiącach cały Kocioł zawsze był „niebiesko-biały”, jednak głównie na bokach nie brakowało osób, które przyszły sobie tylko popatrzeć na mecz, bądź nie włączały się w doping oraz były kompletnie niezainteresowane kibicowaniem Kolejorzowi. Od nowego sezonu 2013/2014 wynalazków, zakochanych i obściskujących się par, ludzi nietrzeźwych, lanserek oraz lanserów (instrukcja graficzna -> tutaj) musi być mniej, a najlepiej w ogóle.

Żeby w Kotle było jak najmniej oglądaczy i wspomnianych wyżej osób musi latem zostać możliwie sprzedanych jak najwięcej karnetów. Akcja „Zapełniamy Kocioł” jest więc zachętą do tego, aby latem jak największa liczba fanatyków i ludzi chcących dawać wsparcie Lechowi Poznań swoim dopingiem kupiło karnety, a co za tym idzie, zapełniło miejsca. Im więcej karnetów nabędą prawdziwi kibice tym ryzyko pojawienia się w Kotle oglądaczy będzie mniejsze.

Warto dodać, że jesienią Kolejorza czeka kilka naprawdę ciekawych spotkań, a na mecze pucharowe znów mogą przyjeżdżać kibice sukcesu z całej Polski. Takie osoby mogą skusić się wtedy na tańsze bilety na II trybunę i zepsuć cały efekt oraz starania fanatyków. Ceny karnetów na jesień są na tyle odpowiednie i niskie, że kupno abonamentu na najbliższą rundę lub na cały sezon nie powinno być dla większości fanatyków problemem.

Warto przypomnieć, że poznański Lech pierwsze domowe spotkanie w nowym sezonie 2013/2014 rozegra w czwartek, 25 lipca. Jego rywalem będzie wtedy Honka Espoo, a rewanżowe spotkanie z Finami odbędzie się w ramach II rundy kwal. LE. Co ciekawe po zaledwie trzech dniach Kolejorz znów zagra na Bułgarskiej, lecz tym razem z Cracovią w Ekstraklasie. Więcej o akcji „Zapełniamy Kocioł” można dowiedzieć się na forum WL lub na profilu Stowarzyszenia Kibiców na Facebooku.

Tak prezentował się Kocioł w sezonie 2012/2013:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


13 komentarzy

 1. ArekCesar pisze:

  Pomożecie? Pomożemy! 2 karnety dziś kupione do Kotła.

 2. 07 pisze:

  Ja też niebawem kupię. Naprawdę warto.

 3. Piasek pisze:

  Nie uważam się za kibica sukcesu, ale ze względu na odległość zjawię się pewnie tylko raz w tej rundzie na meczu. Mimo wszystko, będąc w Kotle na pewno dam z siebie wszystko.

 4. specjalfrank pisze:

  A czy to prawda, że za karnet na cały rok na kocioł Wiara Lecha ma zorganizować trzy razy w tygodniu trening boksu? Pytanie raczej do redakcji, bo Wy na pewno wiecie.

 5. woo pisze:

  Właśnie kupiłem karnet na cały sezon.
  Dla tych, którzy nie chcą wydawać od razu gotówki polecam płatność ratalną. Mogę dla przykładu podać, że przy cenie karnetu 510 zł i rozłożeniu płatności na 10 rat, zapłacę w sumie niecałe 550 zł. A więc 10 rat po niecałe 55 zł.

 6. keri pisze:

  mam 100 km do Poznania jeżdżę z synem od 5 lat kiedy finanse pozwolą (minimum 100 zł za wyjazd przez 5 lat 90 meczy i chyba nie nazwiecie mnie kibicem sukcesu apel do mieszkających w Poznaniu kupujcie karnety i nie przepłacajcie za pojedyncze bilety dojazd macie praktycznie za darmo

 7. Michal pisze:

  Fajnie że macie „akcje” ale do kogo ona dotrze ? Taka informacja powinna być na stronie klubu w kilku miejscach m. in przy informacji o biletach lub stadionie, a także przy kasach – „miejsce w kotle przeznaczone jest dla osób chcących dopingować i ubranych w barwy klubowe”. To się sprawdza w wielu miastach. Ta grafika jest strasznie słaba i więcej robi złego niż dobrego, bo wcale nie uświadamia „intruzom” ich błędu tylko ich odstrasza, a pieniążki z biletów się przydadzą.
  PS nie każdy kto nie śpiewa to kibic sukcesu, zawsze jest grupa ludzi którzy sa na stadionie po raz pierwszy i pewnych rzeczy zwyczajnie nie wiedzą.

 8. qba pisze:

  a kto będzie robił selekcję ? rozumiem, że jak ten „lanser” czy „lanserka” zakupią mimo wszystko karnet do kotłta i przyjdą na mecz to zostaną kulturalnie wypierd… z trybuny ?

 9. Kosi pisze:

  Dobrze kombinujesz :)

 10. pepe pisze:

  Kiedy beda znane ceny biletów na mecz z finami?

 11. ArekCesar pisze:

  pepe- a kogo to obchodzi. Kupiłem karnet, więc mam to gdzieś, bo cena jest w cenie karnetu. Szkoda tylko, że akurat będę w stolicy :(

 12. pepe pisze:

  miedzy innymi mnie…bo nie nabywam karnetu z powodu takiego iz nie bede na kazdym meczu