Lechowi odpadł pechowy sędzia

siejewiczZa 9 dni zainauguruje nowy sezon 2013/2014 piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy. Kolejorz przed zbliżającymi się rozgrywkami doznał poważnego wzmocnienia w postaci usunięcia z grona sędziów bardzo pechowego arbitra.


To oczywiście Hubert Siejewicz, który parę dni temu został przyłapany w punkcie bukmacherskim w którym obstawiał mecze. Były już sędzia z Białegostoku tłumaczył, że obstawiał tenis i spotkanie Agnieszki Radwańskiej, jednak nie mógł tego zrobić, gdyż ten pojedynek już trwał. PZPN rozwiązał z nim umowę, a w dodatku gdy afera wyszła na światło dzienne okazało się, że Hubert Siejewicz ma problemy z hazardem już od dawna.

Dla Lecha Poznań usunięcie Huberta Siejewicza z grona sędziów to dobra wiadomość, bowiem ten arbiter przynosił zwykle Wielkopolanom sporego pecha. Co prawda sędzia z Białegostoku wiele spotkań Kolejorza prowadził bez większych zastrzeżeń, to jednak po prostu nie był dla Lecha szczęśliwy. Kolejorz na dziewięć ostatnich spotkań na Bułgarskiej wygrał z Siejewiczem tylko raz, a w wielu innych meczach często bardzo mocno przeważając i atakując na bramkę nie umiał wbić decydującego gola.

Bilans ostatnich pojedynków poznaniaków z Siejewiczem na murawie to 2-3-6. Natomiast z faktu zwolnienia Siejewicza niezadowoleni mogą być kibice w innym polskim klubie, który bilans ostatnich meczów z Hubertem Siejewiczem miał 7-6-0. Co ciekawe po usunięciu sędziego z Białegostoku drużynie Kolejorza pozostał jeszcze jeden pechowy arbiter. To Paweł Gil z Lublina, który bardzo często dyktuje karne. Bilans Lecha z nim to 2-0-7 podczas gdy innego polskiego klubu 7-0-1.

Bilans ostatnich meczów Lecha z Siejewiczem:

Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2
Lech Poznań – Wisła Kraków 1:0
Ruch Chorzów – Lech Poznań 0:4
Lech Poznań – Śląsk Wrocław 0:3 – (pełnił rolę asystenta)
Lech Poznań – Legia Warszawa 1:3
Lech Poznań – Pogoń Szczecin 1:1
Lech Poznań – GKS Bełchatów 0:1
Lech Poznań – Legia Warszawa 0:0
Lech Poznań – Śląsk Wrocław 2:2
Lech Poznań – Polonia Warszawa 0:1 (PP)
GKS Bełchatów – Lech Poznań 1:0
Bilans: 2-3-6

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


20 komentarzy

 1. matiKKS pisze:

  Trochę mnie zdziwiło, że pojawił się taki news, wczoraj wspomniałem o tym fakcie w śmietniku kibica, po obejrzeniu Wiadomości i dostałem lekką reprymendę od jakiegoś użytkownika „Ty matikks co to za informacja dla świata? Chyba każdy to już wie.”. W sumie to śmietnik kibica jest tak zawalony tematem transferowym, że mnie to mdli, dlatego go nie czytam, a usunięcie z grona sędziów Siejewicza jest dla mnie co najmniej warte uwagi. :p

 2. BRAGA pisze:

  Wystarczy sobie przypomnieć 2010r i mecz w Poznaniu Lecha z Kurewką.
  Lewandowskie wpada w pole karne, wychodzi sam na sam z Muchą, bramkarz Kurw… wycina go z trawą.
  Siejewicz stoi z jakieś 10m od całej sytuacji mając wszystko na tacy wyłożone, pokazuje że gra od bramki……. No a meczu Wisły z Kurewką z tego roku w ogóle nie komentuje bo temu spotkaniu powinni się bardzo poważnie przyjrzeć. Ilość błędów w tym meczu przekroczyła nawet maximum dla sędziego międzynarodowego. Ciekawe czy obstawił to spotkanie?

 3. BRAGA pisze:

  @matkiKKS Większość „śmietnikowców” woli nadal marzyć że ściągniemy Carricka i Huddleston`a :)

 4. KKSLECH.com pisze:

  KKSLECH.com ma harmonogram na dwa tygodnie naprzód z paroma lukami do wypełnienia. Właśnie jedną z luk zapełnił ten news. Wcześniej nie było miejsca na ten temat. Kolejna luka do wypełnienia w harmonogramie jest w piątek i w sobotę popołudniu. W przyszłym tygodniu nie ma już żadnych luk. Wręcz przeciwnie – chyba dwa newsy będziemy zbijać w jeden.

 5. matiKKS pisze:

  Wiem, ale to jest po prostu dla mnie śmieszne, bo tak mniej więcej od grudnia (?) aż do teraz dominują tam transfery, a raczej marzenia o transferach. :D

 6. Gregorius pisze:

  Oby się teraz tylko nie okazało, że (tfu,tfu) pod nieobecność Siejewicza dostaniemy do gwizdania Gila w co drugim meczu

 7. Pavvelinho pisze:

  No i bardzo dobrze. Wystarczy przypomnieć sobie jak wyglądał mecz Wisły z Legią gdzie padła bramka, która paść nie powinna. Teraz czas na Gila oraz Małka, którzy są równie przeciętni jak Siejewicz.

 8. 07 pisze:

  Za Siejewiczem już rozpacza Jasiu Urban….. ciekawe , że tylko on .

 9. bydgoszczanin pisze:

  @ 07 dziwisz sie przyjaciolka z nim miala zadziwiajaca dobra statystyke:)

 10. Raf pisze:

  Legia -transfery-odeszli Ljuboja,Siejewicz…

 11. Pavvelinho pisze:

  07

  Mnie to jakoś nie dziwi, że urban płacze za siejewiczem (może w końcu będzie normalne sędziowanie a nie karne z du*y oraz bramki, których nie było)

 12. 07 pisze:

  hehe. Zawsze może pogwizdać poseł , vice prezes Kosecki…… ;)))) jeśli stwierdzi, że Kolegium Sędziowskie potrzebuje jego wsparcia…. ;) A raz już nie odmówił…..;) więc nie cieszmy się ….;)

 13. konus pisze:

  jebany drukarz skonczył tam gdzie jego miejsce teraz bedzie w 3 drukował połowa tych gnoji ma za uszami gorsze rzeczy

 14. fan pisze:

  @07

  Nie uważam raczej tego za przypadek że tylko on :) A może tirówka zaoferuje mu jakieś stanowisko w klubie :)

 15. Strzała pisze:

  Legia może mu pomnik postawić za zasługi.

 16. ArekCesar pisze:

  Pamietajcie, że suma takich sędziów musi się zgadzać. Siejewicz zrobił PZPN-owi nie lada problem. Teraz trzeba szybko znaleźć i przeszkolić odpowiednio nową trójkę sędziowską.

 17. fan pisze:

  @ArekCesar

  Przeszkolić w zakresie „Jak pomagać LegiÓni, gdy jej nie idzie” :)

 18. pyra fah kks z breslau pisze:

  tak ak znam zycie od azjatow sie ostrzerzemy jednej medy mniej i cieszmy sie jebac cwks

 19. pyra fah kks z breslau pisze:

  od azjatow sie nie odstrzerzemy

 20. ArekCesar pisze:

  fan- o tym właśnie myślałem.