Wypowiedzi trenerów po meczu:

lehkosuo2Wypowiedzi obu trenerów po meczu. Szkoleniowca gości, Miki Lehkosuo i opiekuna gospodarzy, Mariusza Rumaka na pomeczowej konferencji prasowej po rewanżowym spotkaniu II rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europy sezonu 2013/2014, KKS Lech Poznań – FC Honka Espoo.

Mika Lehkosuo (trener Honki):„Przegraliśmy z lepszą drużyną i na pewno zdecydował szybko strzelony gol. Po naszej bramce było jednak widać, że powróciły nasze szanse, ale zdecydowała końcówka połowy. Po zmianie stron nie było już emocji, jednak grę Honki oceniam jako dobrą. Po prostu przegraliśmy z lepszą drużyną.”

Mariusz Rumak (trener Lecha):”Pierwsza połowa zdecydowanie lepsza od drugiej, ale mieliśmy kontrolę w całym spotkaniu. Gdy nie mieliśmy piłki zespół dobrze sie bronił, ale szkoda naszych niewykorzystanych okazji. Plan został zrealizowany w stu procentach, ponieważ wygraliśmy przed własną publicznością. Taki był cel. Krzysztof Kotorowski miał drobny uraz, dlatego usiadł dziś na ławce.”