W cieniu meczów – Urodziny KKSLECH.com. Mamy 8 lat!

W cieniu ligi i europejskich pucharów, a przede wszystkim meczów Lecha Poznań rozgrywanych co trzy dni znaleźliśmy chwilę czasu, aby poinformować użytkowników tego serwisu o pewnym istotnym wydarzeniu. Otóż KKSLECH.com w piątek, 26 lipca w okolicach godziny 17:00 skończył osiem lat…


26.07.2005 r. – Właśnie w tym dniu rozpoczęły się prace nad stworzeniem nieoficjalnego serwisu Kolejorza, który w ciągu kilkunastu miesięcy, budowany krok po kroku miał stać się najlepszym nieoficjalnym serwisem poznańskiego klubu oraz rozpoznawaną marką wśród nieoficjalnych stron internetowych polskich klubów. Dziś po ośmiu latach od powstania wiemy, że tak właśnie jest. Minęło już także pięć lat od fuzji dwóch mniejszych nieoficjalnych stron Lecha Poznań, która wyszła serwisowi na dobre, ponieważ to właśnie od połowy czerwca 2006 roku KKSLECH.com działa w pełni profesjonalny sposób!

Początki strony i pierwsze miesiące przed ośmioma laty były dla nas bardzo ciężkie. Funkcjonowaliśmy pod inną, o wiele mniej ciekawą domeną niż obecnie, a lepsze czasy dla serwisu nastały z początkiem roku 2006, gdy zdecydowaliśmy wprowadzić zupełnie inną jakość strony oraz całkowicie zmienić adres witryny na bardziej rozpoznawalny. Z początkiem roku 2006 serwis nabrał dużej odmiany, ale na tym nie poprzestaliśmy. Żeby stworzyć jeszcze lepsze źródło informacji dla kibiców Kolejorza w połowie czerwca 2006 roku doszło do przemyślanej fuzji dwóch małych stron o tematyce Lecha Poznań i wówczas strona po raz kolejny zmieniła całą szatę graficzną, ale domena internetowa pozostała ta sama do dnia dzisiejszego….

Od momentu fuzji dwóch małych stron internetowych i powstania całkiem odmienionego KKSLECH.com ludzie pracujący w redakcji każdego dnia starają się przekazywać fanom poznańskiego Lecha najświeższe, najbardziej aktualne oraz tylko własne i sprawdzone informacje o Lechu Poznań! Prócz samego tekstu, do najciekawszych i najbardziej istotnych newsów dodajemy fotografie wykonane przez naszych fotografów. Wszystko to co robimy robimy z pasją i z miłości do Lecha. Od początku istnienia liczyliśmy się ze zdaniem oraz sugestiami każdego kibica i to właśnie na ich prośbę w miarę możliwości staramy się otwierać z myślą o najlepszych kibicach w kraju działy z multimediami. Właśnie w ten sposób od lipca 2006 roku regularnie przeprowadzamy fotorelacje ze wszystkich spotkań lechitów w Poznaniu, jak i niektórych wyjazdowych. Nasz zbiór wszystkich fotografii, jakie wykonaliśmy przez osiem lat wynosi już kilka tysięcy zdjęć! Natomiast dla bardziej wymagających z wybranych spotkań przygotowujemy filmy głównie z oprawami meczowymi (od lata 2013 roku dysponujemy jeszcze lepszym sprzętem).

KKSLECH.com

KKSLECH.com – czyli największy nieoficjalny serwis Lecha Poznań:

KKSLECH.com to internetowa witryna rozwijająca się z każdym rokiem w błyskawicznym tempie. Świadczą o tym nie tylko statystyki, ale także wiele innych, często unikalnych elementów. Przede wszystkim jesteśmy jedynym nieoficjalnym polskim serwisem niemającym złego nawyku „kopiuj+wklej”. Na łamach tej witryny poruszamy wiele tematów, w tym również tych trudnych i kontrowersyjnych, a jednocześnie z własnych wiadomości opisujemy wszystko co dzieje się wokół Lecha i to nie tylko pierwszego zespołu.

Publikujemy tutaj artykuły z tematami, których żaden kibic nigdy nigdzie nie znajdzie, a inny dziennikarz nie wpadnie na pomysł, aby zająć się daną sprawą. Ponadto fotografujemy wszystko to, co dotyczy Lecha Poznań i dzięki temu często posiadamy zdjęcia jakich nikt nie ma. Jako jedyni w Polsce opisujemy też pucharowych rywali Kolejorza w sposób niezwykle wyczerpujący o czym można było przekonać się choćby niedawno przy okazji dwumeczu z Honką Espoo (na temat tego klubu opublikowaliśmy 56 materiałów).

Dodatkowo jako jedyni w Polsce tekstowo relacjonujemy przedmeczowe konferencje prasowe z trenerem Lecha Poznań jeszcze w czasie ich trwania, natomiast pomeczowe wypowiedzi z meczów na Bułgarskiej publikujemy tuż po zakończeniu konferencji. Jakby tego było mało, jako jedyni w kraju prowadzimy przedmeczowe raporty NA ŻYWO! które okazały się zresztą prawdziwym hitem nie tylko dla fanów Lecha Poznań, ale także dla sympatyków drużyn rywalizujących w danym dniu z Kolejorzem.

Na dowód tego przedmeczowy raport NA ŻYWO! z Bydgoszczy, który zaczęliśmy tuż po godzinie 16:00 (spotkanie rozpoczęło się o 18:30), w ciągu 2,5 godzin czytało łącznie 35000 osób co jest zresztą prawdziwym rekordem. Tak duże zainteresowanie było dla nas wielkim, pozytywnym kopem oraz przede wszystkim natchnieniem do tego, aby od sezonu 2011/2012 jeszcze bardziej udoskonalić nasze przedmeczowe raporty NA ŻYWO! prosto ze stadionu.

Serwis KKSLECH.com to jednak nie tylko same wiadomości na stronie głównej. W swoich zbiorach posiadamy setki zdjęć z domowych meczów, konferencji, stadionu czy z innych wydarzeń związanych z Lechem Poznań. Co jakiś czas inwestujemy w nowy sprzęt fotograficzny po to, żeby stale poprawiać jakość prezentowanych przez nas fotografii. Dużą wagę przykładamy także do filmów video w których najczęściej prezentujemy oprawy przedstawione przez fanów Kolejorza.

Często unikalne filmy umieszczane przez nas w serwisie YouTube (na razie 108 klipów) obejrzano jak dotąd 2 629 706 razy (z zablokowanym filmem z Semirem Stiliciem w roli głównej ponad 3 miliony). KKSLECH.com posiada także kilkadziesiąt podstron na których można znaleźć m.in. unikalne informacje czy zdjęcia. Do aktualizacji działów przywiązujemy ogromną wagę i informacje w nich zawarte aktualizujemy możliwie najszybciej jak się da.

KKSLECH.com cechuje się jednak nie tylko szybkością, dokładnością i aktualnością. Nasz serwis jest drugim po forum Wiary Lecha ulubionym miejscem spotkań wielkopolskich kibiców. Tylko od czerwca 2010 roku nasi użytkownicy i kibice Kolejorza oddali na łamach serwisu KKSLECH.com 161345 komentarzy (stan na godzinę 20:00), a to sprawia, że również pod tym względem jesteśmy w ścisłej czołówce nieoficjalnych klubowych witryn polskich klubów. Prawdziwym hitem, a zarazem strzałem w „10” okazał się powstały we wrześniu 2012 roku „Śmietnik Kibica” cieszący się ogromnym zainteresowaniem internautów i to nawet takich, którzy nie biorą udziału w dyskusji. Śmietnik jest również źródłem informacji wielu polskich mediów.

O tym, że serwis jest redagowany w odpowiedni sposób świadczą choćby wejścia na KKSLECH.com z ponad 130 krajów w tym z wysp na oceanach o których zapewne mało kto słyszał.

Będąc już przy statystykach w dniu naszych urodzin możemy zdradzić, że od 26 lipca 2005 roku serwis KKSLECH.com zaliczył prawie 20 milionów odsłon z czego 15 174 424 (stan na godzinę 20:00) od 27 czerwca 2010 roku. W historii tej witryny najwięcej kibiców piłkarskich skorzystało z informacji serwisu KKSLECH.com w poniedziałek, 8 lipca 2013 (dokładnie 78014 odsłon).

Z okazji ósmych urodzin pragniemy podziękować wszystkim stałym, starym jak i tym nowym użytkownikom, że jesteście z nami. W ciągu ośmiu lat udało nam się zbudować coś wielkiego od podstaw, a my wraz z Wami cały czas budujemy siłę KKSLECH.com. Zdajemy sobie sprawę, że często nie zgadzacie się z różnymi opiniami bądź rzeczami, ale oto właśnie chodzi. Gdyby wszyscy ze sobą się zgadzali, to dyskusja kogokolwiek z kimkolwiek nie miałaby sensu. Bardzo nas cieszy, że użytkownikami tej witryny są ludzie w różnym wieku z różnym doświadczeniem kibicowskim. To właśnie użytkownicy tej witryny są największym skarbem KKSLECH.com co przy okazji 8 urodzin znów podkreślamy. Jednocześnie wykorzystując dzisiejszą chwilę pragniemy złożyć podziękowania wszystkim osobom, które przez tych osiem minionych lat w różnym stopniu dołożyły swoją „cegiełkę” w rozwój serwisu KKSLECH.com.

W 2013 roku serwis KKSLECH.com jest tak naprawdę jedynym nieoficjalnym serwisem Lecha Poznań, który nie ma i mieć nie będzie żadnej konkurencji wśród jakichkolwiek witryn o podobnej tematyce oraz jest jedyną nieoficjalną witryną, którą klub mógłby się poszczycić gdyby zaszła taka potrzeba. Samo KKSLECH.com przez wiele postronnych osób i obserwatorów niemających zwykle styczności z mediami jest oceniane jako serwis będący idealnym uzupełnieniem oficjalnej strony Lecha Poznań z czego oczywiście bardzo się cieszymy. Osiem lat pozwoliło redakcji nie tylko rozwinąć KKSLECH.com, ale również jeszcze lepiej dostać się do świata Kolejorza oraz go poznać, a także nauczyć się 200-procentowego profesjonalizmu, systematyczności, pracowitości, odpowiedzialności oraz kompetencji.

Aktualnie Lech Poznań gra co trzy dni, a to najlepsze co może być. Jak zapewne wielu już z Was zauważyło – podnieśliśmy dzienny limit newsów z 5 na 6,7 wiadomości w ciągu doby. Tak może być aż 15 grudnia i mamy nadzieję, że Kolejorz nie zawiedzie i rozegra jesienią te 35 meczów. Ze względu na natłok spotkań i wykorzystując dzisiejsze info zachęcamy wszystkich użytkowników do odwiedzania serwisu nie jeden raz na dwa czy trzy dni (wtedy nie nadążycie z czytaniem) tylko co najmniej dwa razy dziennie.

Korzystając z okazji informujemy użytkowników, iż serwis KKSLECH.com najlepiej przegląda się w rozdzielczości 1024×768 i w przeglądarkach Google Chrome, Firefox oraz Opera. Korzystanie z serwisu za pomocą Internet Explorer może być kłopotliwe oraz powodować nieodpowiednie wyświetlanie treści, czcionek i innych elementów graficznych.

Mały wyciąg ze statystyk KKSLECH.com:

Ogólna liczba odsłon od 26.07.2005 do 26.07.2013 (godz. 20:00): 19 872 794
Liczba odsłon od 27.06.2010 – 26.07.2013 (godz. 20:00): 15 174 424

Do tych krajów dotarło KKSLECH.com:

null

Ważne daty i wydarzenia związane z serwisem:

26.07.2005 – powstaje mała strona www.lechfans.za.pl
Wrzesień 2005 – Strona zmienia domenę na www.Lech.TK
7.01.2006 – Zmiana domeny na www.KKSLECH.com
Koniec czerwca 2006 – Fuzja stron KKSLECH.com z KibiceLecha.boo.pl i dzięki temu powstaje pierwsze, profesjonalne KKSLECH.com
17.01.2007 – Serwis zmienia szatę graficzną i z każdym miesiącem zyskuje coraz większe uznanie
Połowa czerwca 2010 – KKSLECH.com zyskuje nową szatę graficzną. Powstaje największy nieoficjalny serwis Lecha Poznań
Wiosna 2012 – Witryna cały czas się rozwija i nabiera renomy. Dochodzi do lekkiej zmiany barw i loga. Redakcja stawia na stuprocentowy profesjonalizm serwisu
Styczeń/Luty 2013 – Witryna staje się bardzo mocno rozpoznawalna w USA, Szkocji, Anglii oraz Finlandii. W tym ostatnim kraju jeden z największych fińskich dzienników myli KKSLECH.com z oficjalną witryną klubową. Transfer Hamalainena rozsławia serwis w Finlandii
Lato 2013 – KKSLECH.com ugruntowuje swoją pozycję w mediach dzięki sprawdzonym informacjom transferowym (m.in. Hamalainen, Pawłowski, Injać).

Screeny poprzednich wersji KKSLECH.com:

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


66 komentarzy

 1. pawelc83 pisze:

  No to będę pierwszy :) Wszystkiego co dobre oraz powodzenie

 2. KKSLECH.com pisze:

  Wielu pytało już wcześniej o kulisy naszej pracy i kto tym kręci. Co się da napiszemy w „przymrużeniu oka” w niedzielę.

  W każdym razie – jeszcze raz dzięki dla wszystkich userów. Dzięki, że współtworzycie ten serwis! To my jesteśmy dla Was, a nie Wy dla nas. Dla Was cały czas chcemy się zmieniać, rozwijać i udoskonalać… Także pod względem designu tej witryny…

 3. StivnyHooy pisze:

  Bez wątpienia, najlepsza strona o Lechu. Lepsza od oficjalnej i bułgarskiej.pl. Świetne artykuły, wszystko na poziomie. Jedynie do czego można by się doczepić to wygląd strony, ale mnie to wisi, bo wolę teksty na poziomie niż wygląd strony. Podziwiam was i odwiedzam jak często się tylko da, bo to jedyna strona która gwarantuje informacje z pierwszej ręki. Staracie się ulepszać stronę np. daliście możliwość oceny piłkarzy, dodaliście śmietnik kibica (duży + za to), relacje przedmeczowe zawsze dobre, tym wszystkim bijecie każdą inną stronę o Lechu. Powodzenia i najlepszego Długi, redakcjo i Luisie!

 4. prodigy pisze:

  Sto lat!Robicie swietna robote,dzieki za wszystko.

 5. Zdobywca Orlików pisze:

  Mentalności zwycięzcy, bo to ona determinuje do ciągłego udoskonalania się ;
  Wielu kontrowersji ( z udziałem choćby pismaków wschodnich maści wszelakiej) – bo nie ważne jak o nas mówią, liczy się popularność ;
  Cerpliwości w dyskusjach z użytkownikami, przymykania oka na transferowe rewelacje w Śmietniku Kibica i … Sukcesów kolejorza, dzięki nim strona nabiera z każdym rokiem większego kolorytu.

 6. baczi_kks pisze:

  Życzę Wam wszystkiego co Najlepsze, Wasza strona jest jak nałóg, zaglądam tu od kilku lat mimo, że dopiero od roku się udzielam. Dzięki za wszystko i życzę wiecznego natchnienia do pisania:)

 7. Piasek pisze:

  Trafiłem tu przypadkiem zimą 2012r i od tamtej pory jestem z Wami cały czas. Wszystkiego dobrego, żebyśmy wspólnie mogli przeżywać jeszcze wiele pięknych chwil w historii Kolejorza i żeby nie zabrakło Wam nigdy chęci i natchnienia do dalszego redagowania tej witryny :)

 8. cukier pisze:

  Gratulacje i jeszcze więcej Lecha Poznań na waszej stronie!!!

 9. Bolek pisze:

  Ostatnimi czasy miałem małą spinę na ostatnie przymrużenie oka, ale to nie zmienia faktu, iż w mojej ocenie owa witryna jest b.dobrym uzupełnieniem oficjalnej witryny Lecha (tak jak kolega wyżej napisał). Fajnie, że jest taki serwis. Pozostaje mi się domyślać ile wyrzeczeń Was kosztuje codzienne redagowanie…

  Suma sumarum… Dobrze, że jesteście!!:))

  Dumny Wielkopolanin, pochodzący z Ostrowa Wlkp., obecnie pracujący w Warszawie (niestety) ale za to każdy u mnie w pracy wie, że Lecha trzeba się bać!!:))
  Pozdrówki dla Poznania :)

 10. zimeKKS pisze:

  super stronka nie ma dnia żebym jej nie odwiedził pozdro i następnych 8 lat

 11. czuk20 pisze:

  100 lat! Najlepszy serwis o Lechu – oficjalny czy nie! Gratulacje :)

 12. DraSlu pisze:

  Wszystko co najlepsze! Tak trzymać Panowie. Szacunek

 13. pedro pisze:

  Spedzam na tym portalu bardzo duzo czasu wiec tak jakby jestesie czescia mojego zycia…pragne wam zato podziekowac rowniez zato ze zawsze mozna na was polegac, gratuluje tych 8lat i zycze kolejnych takich ktore beda obfitowaly w sukcesy wasze jak i naszego ukochanego Lecha. Pozdrawiam i jeszcze raz wszystkiego najlepszego :D

 14. aliz pisze:

  stu lat i jeszcze jednego dnia dłużej :-))

 15. Tytan pisze:

  Wszystkiego naj :)

 16. byznes hospytayty pisze:

  sto lat dla najlepszego serwisu o Lechu!

 17. Alcatraz pisze:

  Gratuluję pasji i wizji tej strony. Macie dużo cierpliwości dla użytkowników. Największą waszą zaletą jest właśnie to że jesteście dla Wiary.
  Tak trzymać !!!
  Wielu wielu kolejnych lat życzę!!!

 18. Alcatraz pisze:

  Gratuluję pasji i wizji tej strony. Macie dużo cierpliwości dla użytkowników. Największą waszą zaletą jest

  właśnie to że jesteście dla Wiary.

  Tak trzymać !!!

  Wielu wielu kolejnych lat życzę!!!

 19. Alcatraz pisze:


  Gratuluję pasji i wizji tej strony. Macie dużo cierpliwości dla użytkowników. Największą waszą zaletą jest

  właśnie to że jesteście dla Wiary.

  Tak trzymać !!!

  Wielu wielu kolejnych lat życzę!!!

 20. badelj pisze:

  Gratuluje tych 8 lat. Ja dopiero jestem na tej stronie od meczu z Koroną jesienią ( a raczej już zimą).

 21. kibic007 pisze:

  Sto lat! Ponadto życzę, by kolejne osiem lat tej strony przyniosło nam wszystkim osiem mistrzostw, tyle samo tryumfów w Pucharze, może coś więcej niż wyjście z grupy LE i upragniony awans do LM ;).
  Ta strona to zdecydowanie najpewniejsze i najlepsze źródło informacji o Lechu. Dzięki!

  O, jeszcze… 8 milionów na koncie :D

 22. ziemba pisze:

  Wszystkiego Najlepszego

 23. T pisze:

  100 lat!

 24. aabbee pisze:

  Kolejnych lat owocnego tworzenia artykułów ;)

 25. luis pisze:

  Kolejnych 100 lat życzę :)

 26. fox pisze:

  8 lat cóż kto by pomyślał.Kiedyś mocno udzielałem się na Lech Net,ale ta strona po długiej przerwie zeszła na psy.Jesteście w tej chwili najlepszą stroną o Lechu ,ha,ha i niestety o Legiii,no ale to nie Wasza wina.Życzę dalszych 8 lat a po tym następnych i następnych. Jestem tutaj dopiero od dwóch lat ,ale z radością śledzę jej rozwój.

 27. angelo pisze:

  Nic dodać , nic ująć , owocnych prac w nadchodzących latach, powodzenia i oby tak dalej.

 28. x pisze:

  8 lat uwag do Legii.

 29. Bartas10 pisze:

  Sto lat ! Najlepszy serwis Lecha ;)

 30. MP pisze:

  Najlepszego dla najlepszej nieoficjalnej strony Lecha Poznań:)

 31. tom62 pisze:

  Wszystkiego dobrego dla jubilata.
  Do zasiedlenia została połowa Afryki i Korea Północna.
  Tak trzymać.

 32. dawniej"p" pisze:

  Sto lat i wszystkiego naj

 33. kufel4 pisze:

  Dobrze, że jesteście i dobrą robotę robicie. Wszystkiego dobrego dla wszystkich którzy tworzą ten serwis. Pozdrawiam.

 34. fan pisze:

  Nie pamiętam dokładnie kiedy tutaj trafiłem pierwszy raz, ale chyba jakoś wiosną dwa lata temu. Podoba mnie się przede wszystkim na tej stronie to, że – jak już sami wspomnieliście – nie robicie „kopiuj i wklej” z innych mediów tylko sami redagujecie artykuły, a także to, że poruszacie wiele tematów, o których większość woli milczeć. Podoba mnie się też wiele innych rzeczu tutaj, ale jest tego tyle, że już nie będę wymieniał :)

  Pozdrawiam i życzę następnych stu a nawet i więcej lat :)

 35. Guralesko pisze:

  najlepszego !!! dzien bez Was dzien stracony

 36. Pszczółka pisze:

  wszystkiego najlepszego dla całej Redakcji.Obym jeszcze przez wiele wiele lat mógł korzystać z Waszego serwisu.pozdro

 37. arek pisze:

  Najlepsza nieoficjalna klubowa strona w Polsce. Dzieki za kazdy dzien.

 38. Luk pisze:

  Ja już ze 3 lata z Wami jestem
  No to dzisiaj po kielichu i do przodu.
  Mam przeczucie że za rok pochwalicie się dodatkowo portalem rodem z Wlkp o tematyce piłkarskiej obejmującym całą ekstraklase. Taki portal z przymrużeniem oka aby dodatkowo piętnować to co wkur… na co dzień.
  Powodzenia

 39. undertheskin pisze:

  Wszystkiego Najlepszego i obyście najczęściej mieliście okazję pisać o sukcesach Lecha!

 40. arek pisze:

  Luk, to by bylo cos!. Bo na ten smieszny legijny magazyn Ekstraklasy robiony przez TVN nie moge patrzyc

 41. JRZ pisze:

  Najlepszego!

 42. Łysy pisze:

  Wszystkiego Najlepszego!!!

 43. R. pisze:

  A ja jestem tutaj już ponad 2 lata =)

  Wszystkiego najlepszego redakcjo!

 44. Dydziu pisze:

  100 lat !!! Obyście byli jeszcze lepsi !!

 45. Pavvelinho pisze:

  Kilka mankamentów jest jak m.in dodawanie komentarzy oraz oczekiwanie aż komentarz się pojawi ale i tak jest to najlepsza strona o Lechu w Polsce.

  Ja jestem na tej stronie od blisko 3,5 roku – a pomyśleć, że trafiłem tutaj przez lekki przypadek hehe gdyż szukałem ciekawych informacji o Lech (wcześniej korzystałem z a jak znalazłem tą stronę to poszedł w odstawskę).

 46. MaPA pisze:

  Jak ten czas leci.Wszystkiego najlepszego i wielu ciekawych dla użytkowników pomysłów.

 47. Mata26 pisze:

  100lat Wszystkiego Naj

 48. PrzemmO pisze:

  Toast dziś za was idzie! 100lat

 49. maciek pisze:

  A się redakcja chwali :) No ale jest czym! Oby energii pomysłów i pasji nie zbrakło bo strasznie nudno było by bez was :) POWODZENIA!

 50. Filippo pisze:

  Bez wątpienia najlepszy nieoficjalny serwis Kolejorza i oby tak dalej. Dzięki za wszystko Panowie, bo odwalacie kawał mega super roboty. Z tej witryny wiedzę i informacje o Lechu czerpie wiele wiele osób. Oby te następne 8 lat były jeszcze lepsze. Zdrówka życzę.

 51. Allen pisze:

  Życze dalszych swietnych pomysłow na newsy!

  Jestem już z wami od 3 lat :)

 52. damt610 pisze:

  Również życzę wszystkiego najlepszego. Odwalacie kawał dobrej roboty. Ze strony nieoficjalnej można się dowiedzieć tyle że oficjalna mogłaby się od Was uczyć. Wytrwałości :)

 53. macari pisze:

  Droga Redakcjo! Niech Wam Bóg w Trójcy Jedyny nieustannie błogosławi,ponieważ rozkoszą jest dla mnie wejście każdego dnia/wielokrotne/na tę właśnie stronę internetu.

 54. ss pisze:

  Najlepszego :) ja mam jutro :)

 55. sp pisze:

  Wszystkiego Najlepszego Redakcjo !

 56. buła pisze:

  Najlepszego ! A przede wszystkim zapału i motywacji jak do tej pory !

 57. mario pisze:

  Ja też przyłącze się do tych życzeń,trzymajcie poziom a zawsze będziemy razem:)

 58. hagiss pisze:

  Stowka ! Moje w poniedzialek :)

 59. 4o pisze:

  Życzę wytrwałości, niezawodnego sprzętu i pewnych informacji.
  Wasza strona ciągle się rozwija.
  Ja jestem z wami też od 3 lat i wiem, że za wami wiele pracy, bo ciągle czymś ciekawić i zachęcać jest trudno.

  Zdrowia, wielu odsłon na stronie i Majstra w tym sezonie.

 60. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

  Bez cienia wątpliwości najlepsza nieoficjalna strona klubowa w Polsce. Każdy dzień zaczynam od kkslech.com
  Kibicowsko żadna inna strona w Polsce nawet do piet Wam nie dorasta.
  W tym roku KKS LECH POZNAŃ i KKSLECH. COM zmierzamy dumnym krokiem po Mistrzostwo Polski.

 61. El Companero pisze:

  sto lat, oby upłyneły one pod znakiem sukcesów klubu. Na dzien dzisiejszy wszystko funkcjonuje jak na europejski poziom przystało. Duzym plusem są aktualności i szybkie reagowanie na wydarzenia zwiazane z klubem. Szwankuje trochę moderacja zwlaszcza przy wylapywaniu tekstów obrazliwych płynących spoza Wielkopolski, ale mysle ze i to szybko sie poprawi. Trzymajcie fason, bez wątpienia moja ulubiona strona o Lechu którą często odwiedzam.

 62. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

  Wszystkiego Najlepszego i zdrowia!

 63. ArekCesar pisze:

  Odwiedzam was częściej niż bankomaty, otwieram strony częściej niż puszkę piwa, oby tak dalej. Jesteście najlepsi, tak trzymać.

  Trzeba coś zrobić z tą Afryką… pewnie trzeba im założyć internet, bo jeszcze o Was nie wiedzą.

 64. tomasz1973 pisze:

  Wchodzę tu kilka razy dziennie i nie bardzo sobie wyobrażam ,co by było ,gdyby Was nie było.Nawet nie wiem dokładnie od kiedy jestem tu na stałe-4,5 lat?

 65. Haban pisze:

  Jestem z (L) ale pozdrowienia dla redakcji.Robicie naprawdę kawał dobrej roboty.

 66. przemo pisze:

  To My dziękujemy za to poświęcenie. 100 LAT dla WAS!