Oceny użytkowników za mecz z Żalgirisiem

ocenyZgodnie z czwartkową zapowiedzią przy okazji publikacji newsa z panelem do oceniania piłkarzy w meczu z Żalgirisem Wilno dziś prezentujemy wyniki głosowania przez kibiców Lecha Poznań.


W czwartek zrobiliśmy eksperyment, który zresztą będziemy stosować co parę spotkań i tylko opisaliśmy każdego zawodnika jednocześnie nie wystawiając nikomu oceny. Zrobiliśmy to dziś wraz z publikacją ocen użytkowników.

Kibice Kolejorza wyżej niż my ocenili grę Tomasza Kędziory i Gergo Lovrencsicsa, a niżej Łukasza Teodorczyka, tak więc użytkownicy serwisu KKSLECH.com byli trochę bardziej łaskawi od nas, ale tylko o jeden stopień. Za czwartkowy mecz nie zabrakło oczywiście wielu jedynek.

Najmocniejszą jedynkę otrzymał nie kto inny jak Krzysztof Kotorowski. 80 procent w czwartkowych ocenach przekroczył też trener, Mariusz Rumak z którego pracy i decyzji fani Lecha Poznań pierwszy raz byli aż tak mocno niezadowoleni.

Krzysztof Kotorowski – nasza ocena: 1
1 – 87%
2 – 9%
3 – 1%
4 – 0%
5 – 0%
6 – 1%

Kebba Ceesay – nasza ocena: 2
1 – 26%
2 – 40%
3 – 28%
4 – 5%
5 – 1%
6 – 1%

Marcin Kamiński – nasza ocena: 3
1 – 15%
2 – 21%
3 – 41%
4 – 20%
5 – 2%
6 – 1%

Manuel Arboleda – nasza ocena: 1
1 – 59%
2 – 30%
3 – 8%
4 – 1%
5 – 0%
6 – 1%

Tomasz Kędziora – nasza ocena: 2
1 – 19%
2 – 34%
3 – 39%
4 – 6%
5 – 1%
6 – 1%

Łukasz Trałka – nasza ocena: 1
1 – 63%
2 – 26%
3 – 9%
4 – 1%
5 – 0%
6 – 1%

Szymon Drewniak – nasza ocena: 1
1 – 68%
2 – 23%
3 – 7%
4 – 1%
5 – 0%
6 – 1%

Szymon Pawłowski – nasza ocena: 3
1 – 16%
2 – 25%
3 – 35%
4 – 22%
5 – 1%
6 – 1%

Kasper Hamalainen – nasza ocena: 2
1 – 23%
2 – 37%
3 – 33%
4 – 5%
5 – 0%
6 – 1%

Vojo Ubiparip – nasza ocena: 3
1 – 15%
2 – 22%
3 – 41%
4 – 20%
5 – 2%
6 – 1%

Łukasz Teodorczyk – nasza ocena: 2
1 – 44%
2 – 29%
3 – 22%
4 – 3%
5 – 1%
6 – 1%

Zmiennicy:

Gergo Lovrencsics – nasza ocena: 1
1 – 40%
2 – 43%
3 – 14%
4 – 1%
5 – 0%
6 – 1%

Bartosz Ślusarski – nasza ocena: 1
1 – 53%
2 – 35%
3 – 9%
4 – 1%
5 – 0%
6 – 1%

Dariusz Formella – nasza ocena: brak oceny
1 – 23%
2 – 28%
3 – 27%
4 – 12%
5 – 1%
6 – 8%

Mariusz Rumak podczas meczu Żalgiris – Lech (nasza ocena: 1)

1 – fatalnie, zła taktyka na mecz
2 – słabo, za późne zmiany i zła taktyka
3 – przeciętnie
4 – dobrze, mecz bez historii
5 – bardzo dobrze, zmiany były trafione
6 – świetnie, rezerwowi nie zawiedli i taktyka była odpowiednia

1 – 84%
2 – 13%
3 – 1%
4 – 1%
5 – 0%
6 – 1%

Sędzia Vlado Glodović, Serbia – (nasza ocena: 5)

1 – fatalnie, sędziował pod rywala
2 – słabo, był zbyt drobiazgowy
3 – przeciętnie, gubił się na boisku
4 – dobrze, nie popełnił większych błędów
5 – bardzo dobrze, rzadko używał gwizdka
6 – świetnie, był kompletnie niewidoczny

1 – 3%
2 – 6%
3 – 12%
4 – 40%
5 – 32%
6 – 7%

Trzech piłkarzy na których głosowało najwięcej osób:

Krzysztof Kotorowski
Manuel Arboleda
Kebba Ceesay

Trzech piłkarzy na których głosowało najmniej osób:

Dariusz Formella
Bartosz Ślusarski
Gergo Lovrencsics

Piłkarz najpewniej oceniony przez kibiców:

Krzysztof Kotorowski – 87%

Piłkarz najmniej pewnie oceniony przez kibiców:

Dariusz Formella – 28%

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


25 komentarzy

 1. tejo pisze:

  nie zgadzam sie Vojo powinien dostać więcej ,dziśprzeczytałem że Lech kupił jakiegoś nowego piłkarza to pomocnik operuje dwiema nogami jak Tonev to ten Niklas Zulciak

 2. KKSLECH.com pisze:

  To trzeba mu było dać więcej. Tutaj też nikt nikogo nie pyta, czy się ktoś zgadza czy nie. I w ogóle to pisz na temat.

 3. aliz pisze:

  @tejo
  taaa – 19-to latek na razie do rezerw :-)) – tzw. zakup przyszłościowy… ale „Lewy” też takim zakupem był – może i ten „wypali”

 4. speed pisze:

  Na razie Niklasa Zulciaka który ma 19lat który do tej pory występował w rezerwach FSV Frankfurt. nie zobaczymy go w 1wszym zespole . Zasilił on bowiem III-ligowe rezerwy Kolejorza.

 5. To nie jest temat jakiegoś gościa z rezerw!

 6. speed pisze:

  A wracając to tematu to jak juz kiedyś pisałem nada brakuje tej naszej drużynie stylu i finezji gry.. Kasper Hamalainen nie potrafi rozegrać piłki a jak już ją straci to ma wyrąbane i się po nią nie cofa..Semir Štilić by się przydał. A jak chodzi o M.Rumaka to jak Lech nie wygra tych 2ch meczy to pewnie będą to jego ostatnie ..

 7. Stachu pisze:

  Oceny nieadekwatne do tego co dzialo sie na placu gry. Dlaczego Kamiński dostaje ocenę 3? Czy dostaje ja za to że w dziecinnie prosty sposób skrzydlowi i napastnicy Wilna osmieszali Go a On sam popełnial błąd jaki nie powinien sie juz po tylu rozegranych meczach tego zawdnika przytrafiać ? Nigdy nie można podaważ w poprzek boiska do swojego bramkarza bo zawsze przechwyci te pilke rywal i tak tez sie stalo w przypadku Kaminskiego. A to o czym pisze to tylko jeden z wielu blędów jaki sie przytrafil temu pilkarzowi. To samo Kędziora. Jestescie bardzo malo wymagajacy względem Obrońców. Widac nieiwiele potrzeba by zyskac sobie uznanie w oczach kibiców i miano dobrego To samo Teodorczyk-gdy dostal pilkę donogi to nie potrafil jej przyjąc i nie wiedzial co ma z nią zrobić. Do tego odskakiwala Jemu ta pilka na 3 metry.Co dla mnie osobiście jest niedopuszczalne i wlasnie takie aspekty powinny decydowac o tym jaką ocene pilkarz powinien dostać.

 8. aliz pisze:

  Ja wszystkim solidarnie dałam 1 chociaż wiem, że niektórych (np. tych z ocenami 3) trochę skrzywdziłam – ale uznałam, że zastosuję odpowiedzialność zbiorową za stanie – a nie granie, za brak współpracy i egoizm!!! Postanowiłam nie patrzeć na to, kto odrobinę się wyróżńiał. W meczu z Craksą jeszcze starałam się ocenić poszczególnych zawodników, ale po tym meczu JUZ NIE!! dostali za całokształt.

 9. tejo pisze:

  To chyba ja jedyny dałem 4 Vojo on jeden co sie starał ,zresztą ja to tak widziałem .Dużo uderzał z daleka a inni nic tylko stali

 10. Stachu pisze:

  Moim zdaniem powinniscie jeszcze przy procentowych obliczeniach podawac ilośc osób glosujących na poszczegolne oceny bo czasem może sie okazać że te ponad 40 , 50 lub 60 % to np jest garstka ludzi czyli dajmy na to jakieś 10 lub 15 osob.

 11. Stachu pisze:

  do Tejo- a zauwazyłeś kto w wiekszości podawał pilki do Teo ? I czy zauważyłęś że pomimo tego iż Vojo staral sie uderzać pilke na bramkę to bardzo często przyjmując pilke tracil ją ? Nie patrzycie uwaznie na mecz tylko patrzycie na ogolny obraz gry całej druzyny a dowodem na to śa komentarze przy onazwiskach pilkarzy ktore nie odzwierciedlaja niestety tego co tak naprawde sie dzialo podczas tych 90 minut. Wszyscy zagrali żle a nie wszyscy beznadziejnie i to są fakty czy to sie komus podoba czy nie.

 12. Stachu pisze:

  i kto podawał pilki do Vojo ?

 13. stowoda pisze:

  niedawno Tonewa który strzelał z każdej piłki równaliscie z ziemią że bez głowy. Teraz Ubiparip który gra podobnie i sam z sobą oceniany pozytywnie bo PRÓBOWAŁ. Kotorowski te próbował,Arboleda próbował. Liczy się pozytywny efekt prób i konstruktywność gry nie to że Ubuparipowi SIĘ CHCIAŁO.

 14. tejo pisze:

  Moze że i tracił piłke ale Vojo grał na skrzydle ,a Teo na ataku .Różnica jest taka że Vojo sam wypracowywał se sytłacje lub dostawał od kogoś podanie i strzelał ,a Teo na ataku nic nie pokazał .Wiec dlatego chce żeby z zagłebiem zagrał na ataku Vojo.

 15. tom62 pisze:

  Lepiej dać wszystkim jedyny za taki mecz i ci odrobinę lepsi niech się trochę pozłoszczą niż przez sentyment wyróżnić jakiegoś nieroba. A swoją drogą widze po szóstkach że azjaci zawsze aktywni.

 16. 07 pisze:

  Ja Kotorowi dałem 1 tylko dlatego, że nie ma oceny 0. I niech to będzie odbiciem tego co on robi na boisku. Już w drugim meczu. Jak będziemy czekać na jego ”przebudzenie” to wnet odpadniemy z L.E. a w lidze zagramy w grupie która walczy o utrzymanie…. Dla mnie na dziś Kotor powinien być w klubie numerem 3.

 17. kibicc pisze:

  Kotorowski jest za słaby nawet na rezerwy,już dawno powinien opóscic ten klub

 18. Przem1259 pisze:

  Te szóstki do od 7egionistów ma się rozumieć?

 19. Pavvelinho pisze:

  Z tymi szóstkami to pewnie tak jak z jedynkami w poprzednim sezonie.

  ps

  Kotorowski po raz drugi został „człowiekiem meczu”.

 20. rajama pisze:

  @Przem1259 Zapewne Legionistów, zapewne 12-letnich.
  Przezabawne,chłopaki, naprawdę żart z wystawieniem 6 każdemu rewelacyjny! Musisz, kolego autorze, pękać z dumy,że Ci taki gryps świetny wyszedł!
  Że też im się nie znudzi od pół roku to samo..

 21. slavus pisze:

  kibicc – Kotor powinien być w klubie (oczywiście zgadzam się, że nie jako bramkarz podstawowej jedenastki). Może nie jest taką ikoną jak Reiss, ale należy mu się szacunek za przywiązanie do barw. Chciałbyś pożegnać się z Kotorem jak się pożegnano z Bosym? Lech to ma być coś więcej, niż sportowy sukces. Dlatego cieszę się, że pogodzono się z Injacem. który też dla Lecha coś znaczy.

 22. Pavvelinho pisze:

  O teraz jakoś szybko się pojawił.

 23. speed pisze:

  A za mecz w Wilnie i tak powinny po sypać się kary finansowe..a nie ze oni z łaski sobie raz grają na luzie a raz dobrze..A jak chodzi o Kotora to już czas dawać młodzieży szanse ..

 24. arek pisze:

  Takie kary nie sa mozliwe do nalozenia gdyz pewnie o czyms takim nie ma w ich kontraktach, a moim zdaniem powinno byc to zawarte. Jesli nie angazujesz sie, albo grasz w jakies gierki przeciw trenerowi czy panu Heniu z magazynu dostajesz solidnie po kieszeni. Bez tego nie ma bata i zadne gadki z kibicami nie pomoga. Pilkarze moga sobie robic co chca bo itak kasa sie zgadza.

 25. speed pisze:

  @arek tak samo z Arboledą za taką grę powinni z nim kontrakt rozwiązać bo o zarabia 140tys.na mies. tyle to zarabiają całe drużyny .