Lech i Żalgiris po ostatnim treningu + FOTO

Dziś wieczorem piłkarze Lecha Poznań oraz Żalgirisu Wilno odbyli ostatni trening przed czwartkowym rewanżem, który rozpocznie się o godzinie 19:00 na Bułgarskiej.


Litwini na swoje zajęcia wyszli punktualnie o godzinie 19:00 i odbyli je na głównej płycie stadionu. Po krótkiej rozmowie Litwini nagle zaczęli sobie klaskać, a później przeszli do rozgrzewki z piłkami. Z kolei zawodnicy Kolejorza swój trening rozpoczęli o 19:20 na jednym z bocznych boisk. Co ciekawe lechici nie rozpoczęli go od rozmowy, ani nawet od rozgrzewki tylko od razu przeszli do zajęć z piłką, a konkretnie do szybkiej wymiany krótkich podań. Początek treningu poprowadził Jerzy Cyrak. W tym samym czasie osobno ćwiczyli bramkarze. Zajęcia obu drużyn były otwarte dla mediów tylko przez kwadrans.

Środowy trening Lecha i Żalgirisu:

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


12 komentarzy

 1. ArekCesar pisze:

  Ciekawe czy ćwiczyli rzuty karne.

 2. kuba pisze:

  Buric na pelnych obrotach trenowal?

 3. 46XY pisze:

  Ćwiczyli rzuty karne, Rumak na konferencji mówił

 4. leszek pisze:

  Panowie jutro chce widzieć 90min. zapierdalania nawet jak będzie dwa trzy zero dla was chce widzieć walkę ambicje a jak nie to lepiej nie pokazujcie się na starym rynku lub browarze…

 5. wagon pisze:

  leszek za dużo nie strasz bo nikt do Lech nie będzie chciał przyjść

 6. slavus pisze:

  ja bym chciał, żeby kibice do końca wierzyli w awans, nawet jak coś (odpukać) pójdzie nie tak, a po ewentualnej porażce (odpukać ponownie) by pamiętali słowa piosenki „czy wygrywasz, czy nie…”

 7. ArekCesar pisze:

  Ja jeszcze nigdy nie śpiewałem tego… i nie zamierzam. Tak samo nic się nie stało na reprezentację. Po prostu jestem wtedy tak wku.., że nie śpiewam. Jutro mam nadzieję, ze nie będę miał powodu.

 8. Okoń pisze:

  Jutro remis i Rumak out!

 9. Poznaniak pisze:

  Chcemy zwycięstwa, KOLEJORZ chcemy zwycięstwa!
  Biegać, walczyć i się starać – a jak nie to wy..dalać!!!

 10. wagon pisze:

  Poznaniak a jak wy..dolisz wszystkich to będziemy grać młodzieżowcami z Lecha II

 11. tomasz1973 pisze:

  wagon–coś dziwnie ciągniesz ten wątek usprawiedliwiania….tak ,nie podoba się to wypierdalać i grać młodymi-efekt nie będzie gorszy!
  A co do przyśpiewek,te durne dyrdymałowate -nic się nie stało-, czy wygrywasz ,czy nie….,to można śpiewać, jak mamy jakąś jednorazowa wpadkę,a po za tym gramy ,walczymy i zostawiamy serce i zdrowie na boisku,a nie wtedy gdy co mecz piach i metr mułu ,a nie gra i zaangażowanie!

 12. Anonim pisze:

  Skorza niech ich zweryfikuje a reszte wysle do domu.