Inauguracja młodzieży i DWL. Dobra seria rezerw

W weekend w dniach 17-18 sierpnia zainaugurowały rozgrywki 2013/2014 wielu lig młodzieżowych oraz seniorskich na szczeblu okręgowym. Ruszył także okręgowy Puchar Polski, a za to rezerwy Kolejorza są już po 4. kolejkach.


Podopieczni Patryka Kniata na razie wszystkie mecze w III-lidze rozegrali w roli gospodarza. Lech II Poznań zremisował jak dotąd z Gromem Plewiska 1:1, a prócz tego wygrał z Centrą Ostrów Wielkopolski 4:0, z Notecianką Pakość 1:0 oraz z Fogo Luboń 4:1. Te dwa ostatnie spotkania odbyły się w minionym tygodniu.

Z kolei w weekend na inaugurację A-klasy (grupa: Poznań I) DWL pokonała Orkan Jarosławiec 4:2. Natomiast w I rundzie okręgowego PP Akademia Reissa Poznań triumfowała nad Lotnikiem Poznań 4:2, a oldboje Kolejorza pojutrze zmierzą się z Odlewem Poznań. Ponadto w miniony weekend ruszyły też ligi młodzieżowe w tym Centralna Ligi Juniorów, gdzie w grupie 2 bierze udział jedna grupa juniorów starszych.

Lech Poznań zremisował w 1. kolejce z Lechią Gdańsk 1:1, zaś Lech II Poznań w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych wygrał na wyjeździe ze Spartą Konin 4:0. Tym samym wynikiem zwyciężył również Kolejorz I Poznań, który w 1. kolejce Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych (grupa 2) ograł na wyjeździe Polonię Środa Wielkopolska.

W ten weekend także w 1. kolejce Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych, lecz w grupie 1 Lech II Poznań miał zmierzyć się na wyjeździe w Pleszewie z tamtejszą Stalą. To spotkanie zostało jednak przełożone na 28 sierpnia. Przypominamy, że od dziś co poniedziałek przy okazji publikacji newsa wraz z wynikami młodzieży uaktualniane są wszystkie tabele poszczególnych lig podobnie zresztą jak terminarze. Linki poniżej.

> Ligowy terminarz młodzieży, rezerw Lecha Poznań i DWL
> Ligowe tabele Lecha (rezerwy), Lecha (CLJ, WLJS), Lecha (WLJM) i DWL

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


2 komentarze

  1. Kosi pisze:

    Lechia byla chyba najmocniejsza w grupie dlatego 1:1 to nie zly wynik

  2. sp pisze:

    mecz w Pleszewie odbędzie się 28 sierpnia o 11