Rumak zły na media

rumakPo odpadnięciu z Żalgirisem Wilno, po ligowych remisach i po porażce z Wisłą Kraków na trenera Lecha Poznań, Mariusza Rumaka cały czas spada wiele krytyki. W dodatku w prowadzeniu zespołu nie pomagają mu media.


Gdy tylko Kolejorz skompromitował się z Litwinami głównie warszawscy dziennikarze od razu zaczęli zwalniać Mariusza Rumaka wpychając na Bułgarską Macieja Skorżę. Dodatkowo w tych bardziej lokalnych mediach można było natknąć się także na artykuły o dymisji szkoleniowca Lecha czy o konfliktach w wielkopolskiej drużynie.

Trener Kolejorza największe pretensje ma jednak do artykułu, który pojawił się w jednej z gazet jakoby Jasmin Burić był skonfliktowany z Mariuszem Rumakiem. – „To co ostatnio zostało w mediach napisane źle wpływało na zespół. Jasmin Burić nie mógł zająć się swoją pracą kiedy czytał, że jest w konflikcie z trenerem Rumakiem.” – przyznał Rumak.

36-letni szkoleniowiec „niebiesko-białych” nie ukrywa, że nie podoba mu się działanie mediów w ostatnim czasie, a tym bardziej jeśli ktoś wymyśla nieprawdę. – „Nie chcę czytać w mediach, że są konflikty w drużynie, trener podał się do dymisji czy jeszcze inne bzdury, które ostatnio przeczytałem.” – powiedział zły trener Lecha Poznań.

Ostatnie medialne informacje skłoniły zresztą trenera Kolejorza do przemyśleń i przez to Mariusz Rumak będzie wypowiadał się teraz mniej, aby nikt nie zrozumiał źle jego słów czy je przekręcał. – „Czasem człowiek musi głęboko pomyśleć nad tym co robi i pomyślałem. Nie pozwolę, aby ktoś nadinterpretował moje słowa.” – dodał na koniec Rumak.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


24 komentarze

 1. undertheskin pisze:

  Odpowiedź na pytanie o Dudkę, czy w zwiazku z tym, że trenuje z rezerwami Lecha ma szanse dołączyć do składu: „Nie”. :D
  Wielu dziennikarzy to niestety szmaty bez honoru, moga przekręcić i opisać we „właściwym” świetle nawet kiedy ktoś w ogóle sie nie odzywa.

 2. Pavvelinho pisze:

  I bardzo dobrze bo dziennikarze to swoiste dzikusy podążające za tanią.

  undertheskin

  Nawet jeśli ktoś nikt nic nie powie to potrafią wymyślić całą historię jaka niby miała miejsce.

 3. sas pisze:

  Rumak przestań szukać wymówek i innych teorii spiskowych bo na razie gó,no wynika z tego twojego gadania. Nie ma wyników, nie ma stylu ale wymówki i te twoje obłędne teksty typu=szybkość specjalna,itd to masz zawsze. Nie chcesz rozmawiać z mediami to rób jak robi Broź z Piasta i wysyła asystenta, a najlepiej bądź facet i odejdź póko jeszcze sezon nie jest stracony

 4. Anfil pisze:

  A ty sas odejdziesz w poniedziałek szkoła sie zaczyna ?

 5. Classic pisze:

  Zaczyna mnie wkurwiać ta krucjata Rumaka. Obrażanie się, tak, to jest sposób na media. Zajebista strategia. Równie dobra jak ta na Żalgiris.

 6. Bronks pisze:

  Wiadomo, że bzdury piszą bo żeby samemu odejść to trzeba mieć honor i godność a tego ten chłopaczek ze wsi mnie ma.

 7. Pavvelinho pisze:

  *tanią sensacją.

 8. chateaux pisze:

  „Jasmin Burić nie mógł zająć się swoją pracą kiedy czytał, że jest w konflikcie z trenerem Rumakiem”

  Hm, ciekawe czy mnie szef nie wywaliłby z pracy, gdyby zamiast pracować czytał co pisze o mnie prasa.

 9. czuk91 pisze:

  Rumak puścił focha na media? Słodkie.

 10. kibicc pisze:

  Rumak odejdz wstydu oszczędz

 11. StivnyHooy pisze:

  Rumak ile ty masz lat? Media są złe? Zajmij się tym czym się powinieneś zajmować. Rumak zły na media… jeszcze trochę i na kibiców będzie zły.

 12. Ferion pisze:

  Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy, Rumakowi przeszkadzają media. Zobaczymy co jutro będzie nie tak, oświetlenie,trawa, temperatura a może Rumak sam wkońcu dojdzie do wniosku, że jest trenerem do dupy.

 13. StivnyHooy pisze:

  „To co ostatnio zostało w mediach napisane źle wpływało na zespół. Jasmin Burić nie mógł zająć się swoją pracą kiedy czytał, że jest w konflikcie z trenerem Rumakiem – przyznał Rumak” – hahaha, czyli z mediów się dowiedzieli że jest konfikt Rumak-Burić i to źle wpływało na pracę Jasmina? Chyba Jasmin i MR powinni najlepiej wiedzieć czy mają konflikt. Przecież jeśli Rumak tak powiedział to się skompromitował.

 14. tomasz1973 pisze:

  Chłopie ,a czego ty sie spodziewałeś?!?!?Myślałeś ,że przeczytasz—Lech miał wspaniałą strategię ,gra świetnie ,trener Rumak to przyszłość i zbawca polskiej,nie tylko klubowej piłki—-
  Na to trzeba sobie zasłużyć,ale na pewno nie kompromitacja z Litwinami i graniem Możdżeniem i Drewniakiem.

 15. undertheskin pisze:

  Z drugiej strony najlepszy sposób, żeby zamknąć hienom dziennikarskim ryje to wygrywać. Tylko tyle i aż tyle. Jutro wygrana to konieczność. W przeciwnym razie Rumak wkrótce może nie miec już powodów, żeby narzekać na dziennikarzy, ponieważ żaden z nich nie będzie ciekaw co się dzieje z jakimś bezrobotnym trenerem.

 16. tom pisze:

  Jak czytam przewidywane składy na jutrzejszy mecz i widze nazwisko: Możdżeń! to mi sie niedobrze robi. Gość beznadziejny , tak słabego zawodnika to jeszcze Lech nie miał, a tu od niego zaczyna się skład.ŻAŁOSNE. Coś czuje że to ostatni mecz trenerka Rumaka, bo niestety jutro porażka.

 17. madoo pisze:

  @undertheskin
  Nie, to nie jest najlepszy sposób. W zeszłym sezonie wygrywali, a media i tak sobie wycierały ryje Rumakiem i przede wszystkim NASZYM klubem. Przyzwyczaj się do tego, nieważne kto będzie trenerem.

 18. Jarecki pisze:

  Panie Trenerze – czasem lepiej nic nie mówić niż znów się błaźnić !
  No i po tej Pana wypowiedzi znów media pojadą po Tobie ! I wcale mnie to nie dziwi !
  Sam się błaźnisz, Twoja sprawa, ale nam kibicom Kolejorza nie rób wstydu.

 19. 4o pisze:

  Gdy komuś coś w Polsce nie idzie to zamiast pomocy wolą jeszcze bardziej zgnoić.

 20. Czytelnik pisze:

  Czy na tej konferencji Pan Pegaz poinformował dziennikarzy , że Kamil Drygas odszedł bo go o to poprosił ? Zwracam się z uprzejmą prośbą do Szymona Drewniaka , Mateusza Możdżenia , Łukasza Trałki , Manuela Arboledy , Krzysztofa Kotorowskiego , Bartosza Ślusarskiego , Teodorczyka , mimo wszystko Vojo Ubipariba o prośbę do Pana trenera aby gdzieś ich sprzedano , Mam nadzieję , że co najmniej do połowy próśb trener i zarząd się przychylą . Czas na gwiazdki z najlepszej akademii w Polsce . Niech ogrywają tego Formelle , przecież w ataku może być tylko lepiej , mlody chłopak z ambicjami nie narobi więcej szkód niż Teo ze Ślusarzem .

 21. jabar pisze:

  Biorąc pod uwagę skalę kompromitacji, nieudolności, buractwa i braku kompetencji tego zarozumiałego buca, to media i tak delikatnie odnoszą się do „niezaprzeczalnych” efektów jego pracy

 22. darkoski pisze:

  Czasem człowiek musi głęboko pomyśleć nad tym co robi i pomyślałem.
  Nareszcie – czekam na zmianę składu i taktyki, na grę po której oglądaniu nie będą bolały zęby. Jak sie jest trenerem Lecha Poznań – trzeba umieć wytrzymać presję, przyjąć krytykę.
  Wojna z mediami w stylu tekstów za które przepraszał klub i potem trener to nie jest dobra droga. Do tego ta pycha w wypowiedziach, nawet po meczach w plecy a przed meczem już szukanie alibi.

 23. Omega pisze:

  Prawda jest taka ,że pismaki szukają taniej sensacji i wypisują bzdury. Dla nich czym gorzej tym lepiej . Jestem po stronie Rumaka, choć nie zawsze zgadzam się z jego koncepcjami i wyborami . Na razie On jest trenerem i On odpowiada za wyniki . Nie zwalniał bym Jego po kilku meczach, trzeba wziąć pod uwagę to ,że kluczowi piłkarze nie trenowali w okresie letnim , a kluczowy gracz – Muraś wróci dopiero w pażdzierniku.Myśle , że może być tylko lepiej.

 24. Juras pisze:

  Rumak kompromituje się swoimi wypowiedziami. Niech lepiej zajmie się trenowaniem swoich panienek, bo jak na razie nie ma żadnego atutu w ręce. Media robią, co do nich należy, taka ich rola. A Pan Rumak niestety chyba zapomniał, jaka jest jego rola. Trzeba umieć uderzyć się w pierś i powiedzieć nam kibicom „tak, źle zrobiłem, moja wina”.
  Do tego jednak trzeba mieć jaja. Swoją butą i arogancją sam doprowadził do obecnej, napiętej sytuacji w klubie.