Jutro na Bułgarskiej festyn KolorujeMY

kolorujemyW sobotę, 7 września na Inea Stadionie mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17 odbędzie się festyn „KolorujeMY Bułgarską”. Impreza jest skierowana do wszystkich rodzin z dziećmi.


Festyn potrwa w sobotę od 12:00 do 16:00, czyli przez cztery godziny. Celem organizatorów jest pokazanie jak bawi się Lech Poznań i jak się bawią najmłodsi kibice Kolejorza. Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Wiara Lecha, a partnerem klub KKS Lech Poznań. Impreza odbędzie się w ramach STS EkstraTrasy, której celem jest organizacja prac remontowych w domach dziecka oraz pikniku pełnego atrakcji dla dzieci. Wszystkie sobotnie atrakcje dla dzieci są oczywiście bezpłatne, a zabaw i rozrywek będzie akurat jutro sporo.

Jedną z atrakcji będzie choćby zabawa w Krainie otoDom.pl, którą tworzą zjeżdżalnia dmuchana, suchy basen skakańca „Bajdocje”, tor przeszkód, kule wodne z basenem oraz piłkarzyki i samochodziki. Ponadto będzie miał miejsce konkurs plastyczny „Pokój moich marzeń”, w którym wygrać będzie można tablet, Xboxa z kinectem oraz spory zestaw klocków Lego (sponsorem konkursu jest otoDom). Prócz tego odbędą się „Ultras animacje”, w których dzieci wspólnie z ultrasami Kolejorza będą tworzyć kolorową oprawę, zabawa na boiskach do siatkówki plażowej i streetballa (koszykówka) oraz animacje z piłką jak i konkursy z nagrodami przeprowadzanymi przez Akademię Reissa.

Atrakcje godzinowe:

12:00 do 14:00 – mecz Oldboyów Lecha Poznań z udziałem m.in. Araszkiewicza, Okońskiego czy Krygera.
12:30 do 14:00 – pokaz walk w wykonaniu Submission KIDS Poznań oraz trening bokserski dla dzieci w wykonaniu KLUB BOKSERSKI „BOKS POZNAŃ”.
13:00 do 13:30 – występ Kolejorz Girls + animacje dla dziewczynek.
13:30 do 14:00 – konkurs wiedzy o historii Wielkopolski prowadzony przez Kibolski Klub Dyskusyjny
14:00 do 14:30 – „szkoła dopingu” w wykonaniu Klimy (prowadzącego doping kiboli Kolejorza). Dla najlepiej dopingującego lub znającego najwięcej przyśpiewek dziecka przewidziano nagrodę niespodziankę.
14:30 – konkurs wiedzy o kibicowaniu – poprowadzi go Józef Djaczenko, a fundatorem nagród jest Tifosi.
14:45 – konkurs wiedzy o Lechu Poznań – pytania zadawać będą Jasmin Burić i Rafał Murawski. Dla dzieci będzie to też okazja na uzyskanie autografów (fundatorem nagród jest Lech Poznań).
15:00 do 16:00 – zabawa z piłką z ikonami Kolejorza w tym m.in. z Waldemarem Krygerem, Mirosławem Okońskim i Jarosławem Araszkiewiczem.

Warto dodać, że tego lata podobna impreza odbyła się już w Częstochowie, Gdyni, Gdańsku, Zabrzu, Chorzowie i Białymstoku. Wkrótce ma zawitać także do Kutna.

>> Wydarzenie na Facebooku
>> Więcej o akcji Kolorujemy

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


3 komentarze

 1. AQQ pisze:

  Fajny pomysł, powinno być więcej tego typu imprez.
  Cel również wielki.
  Jest stadion, otoczenie, możliwości – może by tak rozszerzyć działalność, przyciągnąć ludzi, pokazać że Inea Stadion to najbardziej bezpieczne miejsce w Polsce, przekonać ludzi że ruch kibicowski jest cool, a to co rząd i media pokazują to wielka przesada.
  W końcu to na Inea stadionie powinno się kręcić życie piknikowo – sportowe, a pozytywny wizerunek, wsparcie oraz zadowolenie mieszkańców samo się pojawi.

 2. ArekCesar pisze:

  Super sprawa.
  A tak przy okazji jestem ciekaw tych zapamiętanych przyśpiewek przez maluchy :P

 3. arek pisze:

  Swietny pomysl. A dla niektoorych stadion i kibole to samo zlo, ktore trzeba zniszczyc. Rozumiem, ze wojewody i jego swity czy postepowych dziennikarzy tam raczej nie zobaczymy.