Ogromna mobilizacja Pogoni. Będzie komplet

pogonJuż pojutrze o godzinie 20:30 Lech Poznań podejmie na Bułgarskiej w prestiżowym meczu Pogoń Szczecin. Dla fanów „Portowców” jest to kibicowsko najważniejszy mecz w tej rundzie na który panuje ogromna mobilizacja.


Kibice Pogoni na przyjazd do stolicy Wielkopolski spinają się prawie od miesiąca. Już 24 sierpnia ruszyły bowiem zapisy dla szczecinian, które zakończą się dziś o północy. Każdy kto zapisał się od 24.08 do 03.09 płacił 90 zł, ten kto od 04.09 do 11.09 100 zł, a ten kibic, który na wyjazd zdecydował się między 12.09 a 18.09 musiał zapłacić 110 zł.

Ceny te obejmują przejazd pociągiem specjalnym w obie strony, bilet na mecz oraz gadżet, który „Portowcom” od piątku będzie towarzyszył na stałe. Jest nim pasiasta koszulka w klubowych barwach z napisem „Portowcy” oraz herbem Pogoni Szczecin. Każdy z kibiców tej drużyny pojutrze będzie miał na sobie tą koszulkę.

Fani ze Szczecina na wyjazd na Bułgarską mobilizują się hasłem „Granatowo-bordowa inwazja na Poznań! WOJNAAA!”. Przypomnijmy, że rok temu 23 września pojawiło się na naszym stadionie 1500 kibiców Pogoni, którym w drugiej połowie nie wyszła oprawa. Teraz szczecinian będzie tyle samo, a dla sympatyków Pogoni pozostały już pojedyncze bilety.

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


24 komentarze

 1. Giacore pisze:

  Mecz z kibicami gości zawsze jest bardziej atrakcyjny niż bez nich.

 2. dzik notecki pisze:

  Nie rozumiem dlaczego komplet to 1500 osób a nie 2,2 tys. skoro jest miejsce na więcej kibiców. Rozumiem, że jest ograniczona pojemność stadionu do 30 tys. ze względu na koszty – ochrona itp ale te 700 biletów więcej to tylko kwestia dobrej woli. Przecież jakby zapotrzebowanie na bilety wśród kibiców Lecha przekroczyłoby 30 tys. co poza meczem z Legią w tej rundzie jest nieosiągalne na pewno nie zamknęliby kas tylko sprzedawali bilety na kolejne sektory. Przy piątkowej frekwencji w okolicach 15 tys. śledzie mogą zrobić niezłe wrażenie i być naprawdę dobrze słyszalni przez cały mecz.

 3. kufel4 pisze:

  kibicowsko będzie zaj … Miejmy nadzieję, ze mimo szpitalu chłopaki zrobią dobrą robotę. Hej Lech

 4. yeti pisze:

  Poznań to dla nich najbliższy wyjazd, mocny przeciwnik i emocje. Nic dziwnego, że się spinają. Każdy chce mieć swoje 5 minut. ;) Paprykarze mają je właśnie u Nas, nie na Łazienkowskiej….

 5. Tytan pisze:

  Poczuli troche krwi i sie rajcuja mozliwa wygrana. Zreszta kazdy teraz bedzie sie nastawial na lanie Lecha, bo maja ku temu powody. Przez te kontuzje jestesmy niestety chlopcami do bicia.

 6. AQQ pisze:

  Szkoda że będzie słaba frekwencja ze śledziami.
  Mam tylko nadzieję, że chłopaki się zmobilizują i wygrają.

 7. kolo pisze:

  Dla Pogoni Lech to jak dla nas Legia, zawsze się mobilizowali i uważali nas za kosę nr 1, także nie dziwota, że się mobilizują na ten wyjazd.

 8. kamil pisze:

  ludzie nawet z tym składem co mamy powinniśmy spokojnie wygrać

 9. kibolek993 pisze:

  @ kamil mówisz tym składem co mamy ? :) to patrz na to :> www .youtube.com/watch?v=G3yf8uj7coY usuń spacje ;)

 10. szymon pisze:

  szkoda ze tak wielu jest kibicow sukcesu;(

 11. KKS pisze:

  kompleksy mają

 12. dzik notecki pisze:

  Taaaa, my za to mamy kompleks Legii skoro tyle zawsze przychodzi na mecze…

 13. Anonim pisze:

  5% od całości czyli od 30 koła jak byk jest 1500szt Dziki notecki proste

 14. JacekWałcz pisze:

  Lech nie jest kosą nr 1 dla Pogoni. Jest nią Cracovia, Zagłębie S., Lechia. Lech Poznań jest natomiast ulubionym wrogiem :)

 15. El Companero pisze:

  powariowali z tym hasłem wojna. Zreszta Pomorze zamieszkiwane od wiekow przez uchodzców dostawalo łupnia od kazdego (Szwedzi, Brandenburgia, Dania, Prusy, Rosja) dlatego i tym razem historia się powtórzy i kolejna porażka stanie się dla nich faktem…

 16. ArekCesar pisze:

  Przyjadą pociągiem, a po wojnie wrócą pieszo lub będą mieli spływ Wartą.

 17. pogoniarz pisze:

  Dokładnie Lech jest dla Pogoni ulubionym wrogiem,ja tam nawet lubię Pyrki mam kolegę który gania na Lecha i się lubimy i szanujemy

 18. manix pisze:

  jakaś oprawa ze strony Lecha się szykuje ??

 19. vmksl pisze:

  Jeszcze nie było w tym sezonie więc pewnie będzie bo jest dobra pora meczu

 20. LP pisze:

  KOLEJORZ

 21. Szczecin pisze:

  Niech wygra lepszy! Wojna to przenośnia, bardziej chodzi o bój na boisku i o pokonanie odwiecznego rywala. Pozdrawiam wszystkich „normalnych” fanów Kolejorza

 22. Budrys pisze:

  W sektorze L3 zasiądzie kilkudziesięciu kibiców Pogoni in cognito – informacja PEWNA !!

 23. mon pisze:

  pewnie to masz coś z głowa za dużo filmów się naoglądałeś

 24. supercosmo pisze:

  ja tez mam 2 kolezkow z pyrlandi.ogolnie sa spoko tylko tak dziwnie godoją