Przygotowania pod TSP od środy

trening2W niedzielę piłkarze Lecha Poznań wygrali drugi mecz z rzędu i także drugi raz zachowali czyste konto. Przed przerwą na kadrę Kolejorz rozegra jeszcze jedno spotkanie.


Po wczorajszym spotkaniu z RTS-em dziś rano lechici spotkali się na rozruchu. Z kolei jutro decyzją sztabu szkoleniowego cały zespól ma wolne, a do zajęć powróci w środę i też wtedy rozpocznie przygotowania do ostatniej przed październikową przerwą na kadrę konfrontacji z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Tego dnia poznaniacy będą trenować rano, zaś następnego będą ćwiczyć popołudniu. Natomiast w piątek zawodnicy Kolejorza po treningu w południe spakują się i wyjadą w kierunku Bielska-Białej. Mecz 11. kolejki z „Góralami” odbędzie się w sobotę, 5 października, o godzinie 20:30.

Po tym starciu będzie miała miejsce dwutygodniowa przerwa na mecze reprezentacji narodowych. Mimo to, w niedzielę po powrocie z południa kraju „niebiesko-biali” zaliczą jeszcze lekki trening. Kadrowicze powołani na październikowe spotkania wyjadą na kadrę w poniedziałek. Reszta piłkarzy 7.10 będzie miała wolne.

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


3 komentarze

 1. eryk pisze:

  i tak dalej Burić,Ubiparip i Kownacki

 2. Stowoda pisze:

  Zabawne to gadanie o nieobecnych @eryk i wynienianie w ich gronie Kownackiego ( 16 lat- nie kopnał piłki na meczu Extra). To jak niedawno wymienianie Wolskiego który był kontuzjowany i że to osłabienie Lecha.

 3. 4o pisze:

  Redakcja woli ilość treningów rezerw czy pierwszego zespołu Lecha?
  Wydaje mi się, że Lech powinien przeprowadzić podobne treningi jak przed meczem z Widzewem.
  Nie ma co kombinować.
  Jednak póki będą wyniki to nie będę się czepiał. TSP to nie Legia, z Podbeskidziem wystarczy skuteczność.