Udany weekend rezerw i JS. Średni JM. Porażka DWL

W weekend w dniach 19-20 października odbyły się kolejne jesienne kolejki sezonu 2013/2014 w wielu ligach młodzieżowych oraz seniorskich na szczeblu okręgowym. Minione dni były dobre dla juniorów starszych i rezerw. Średnie dla juniorów młodszych i słabe dla DWL.


Podopieczni Patryka Kniata pokonali na wyjeździe toruńską Elanę 3:0. Lech II po 13. kolejkach z bilansem 10-1-2 i z 31 punktami na swoim koncie cały czas lideruje w III-lidze, ale ma tylko trzy oczka przewagi nad Sokołem Kleczew. W weekend w hicie rundy nie poszło KKS Wiarze Lecha. Kibice Kolejorza przegrali na wyjeździe z liderem, Concordią Murowana Goślina 1:2. Spadli na 3. miejsce i do lidera tracą już cztery oczka. DWL nie była zespołem gorszym od rywala, ale straciła punkty m.in. przez niewykorzystany rzut karny.

Z kolei w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych (grupa 2) Kolejorz I po dwóch wygranych po 8:0, a ostatnio 7:0 tym razem pokonał Nielbę Wągrowiec 8:0 i jest na 1. miejscu w tabeli z kompletem punktów. Zaś w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych (grupa 1) Lech II Poznań poniósł trzecią porażkę tej jesieni niespodziewanie przegrywając u siebie z Marcinkami Kępno 1:2. Kolejorz II zajmuje w tabeli 2. lokatę i przegrywa o dziewięć punktów z Wartą II Poznań z którą w obecnej rundzie też przegrał.

Natomiast w CLJ Kolejorz nie bez problemów ograł u siebie bydgoskiego Zawiszę 3:2, lecz do lidera tabeli, Pogoni Szczecin wciąż traci sześć punktów. Druga grupa juniorów starszych Lecha Poznań z WLJS także nie zawiodła i wygrała na wyjeździe z Sokołem Chwałkowo 6:1 zmniejszając jednocześnie stratę punktową do pierwszej w rozgrywkach Warty II Poznań. Przypominamy, że terminarze młodzieży Lecha oraz wszystkie aktualne tabele znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie. Linki do niżej poniżej.

> Ligowy terminarz młodzieży, rezerw Lecha Poznań i DWL
> Ligowe tabele Lecha (rezerwy), Lecha (CLJ, WLJS), Lecha (WLJM) i DWL

Niewykorzystany i wykorzystany rzut karny dla DWL:

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


2 komentarze

  1. Versoo pisze:

    Nie wiem jak gra Lech z CLJS, ale widze, ze wiecznie traci duzo goli. Marek Sledz o obronie nie ma chyba zbytnio pojecia

  2. 4o pisze:

    Boli porażka DWL, tymbardziej, że nie wykorzystali jednego z karnych.
    Cieszy wygrana rezerw Lecha, bo był to mecz wyjazdowy. Sokół nieźle nas ciśnie.
    Lech II Poznań w 1. grupie WLJM musi się ogarnąć w następnych meczach.