Udany weekend juniorów. Porażka rezerw i DWL

W miniony weekend i trochę wcześniej przed Wszystkimi Świętymi odbyły się kolejne jesienne kolejki sezonu 2013/2014 w wielu ligach młodzieżowych oraz seniorskich na szczeblu okręgowym. Minione dni były dobre dla juniorów młodszych i starszych. Zawiodły niestety rezerwy i DWL.


Podopieczni Patryka Kniata niespodziewanie przegrali drugi mecz z rzędu ulegając tym razem Nielbie Wągrowiec 0:1 i stracili lidera na rzecz Sokoła Kleczew, który wyprzedził Kolejorza II o trzy oczka. Rezerwy po 15. kolejkach z bilansem 10-1-4 i z 31 punktami mają też niewielką przewagę nad innymi drużynami, więc wciąż muszą wygrywać jeśli chcąc walczyć o awans. Natomiast w niedzielę równie słabo poszło KKS Wiarze Lecha. DWL sensacyjnie przegrała z outsiderem ligi, SKS-em 13 Poznań 1:3 i do lidera, Concordii Mur. Goślina, która tym razem wygrała traci już cztery punkty.

Z kolei w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych (grupa 2) Kolejorz I mający na razie komplet punktów i pewnie prowadzący w tabeli w ten weekend nie grał, a swoje zaległe spotkanie z Jarotą Jarocin zaliczy w środę. Zaś w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Młodszych (grupa 1) Lech II nie zawiódł i pokonał na wyjeździe Górnika Konin 5:1. Kolejorz II zajmuje w tabeli 2. lokatę i przegrywa o sześć punktów z Wartą II Poznań z którą w obecnej rundzie przegrał („Zieloni” mają jeszcze do rozegrania zaległy mecz).

Natomiast w CLJ Kolejorz wygrał u siebie z Bałtykiem Koszalin 3:0 i do prowadzącej Arki Gdynia oraz Pogoni Szczecin traci już tylko oczko. Druga grupa juniorów starszych Lecha Poznań z WLJS również nie zawiodła i rozbiła we Wrześni tamtejszą Victorię 6:1. Kolejorz II jest trzeci i traci do Warty II Poznań sześć punktów, choć ma jeszcze do rozegrania zaległy bój. Przypominamy, że terminarze młodzieży Lecha oraz wszystkie aktualne tabele znajdują się w odpowiednich działach na tej witrynie. Linki do niżej poniżej.

> Ligowy terminarz młodzieży, rezerw Lecha Poznań i DWL
> Ligowe tabele Lecha (rezerwy), Lecha (CLJ, WLJS), Lecha (WLJM) i DWL

Źródło: inf. własna
Autor: Marcin Hamasiak

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


2 komentarze

  1. sedd pisze:

    Widac podopieczni Sledzia zaczeli grac i w koncu regularnie wygrywac

  2. 4o pisze:

    Drużyna rezerw ostatnio zawodzi. Mały dołek jest.
    Zobaczymy co dalej.