Niedosyt + 79 zdjęć z meczu

W meczu 18. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2013/2014, Lech Poznań tylko zremisował u siebie z Zagłębiem Lubin 1:1 (0:1). Kolejorz w pierwszej połowie grał słabo, natomiast w drugiej nie potrafił się przebić przez mur postawiony przez gości. Ostatecznie dzięki bramce z rzutu wolnego zremisował, ale ten wynik to dla Wielkopolan strata dwóch punktów.

79 zdjęć z meczu Lech – Zagłębie 3:1:

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

19:00 – Witamy z Bułgarskiej! Na przedostatnim w tym roku i w tej rundzie raporcie przedmeczowym i meczowym prosto ze stadionu! Witamy i oczekujemy tylko zwycięstwa!

19:02 – Oba zespoły zakończyły już spacer po murawie. Na stadionie pojawili się też pierwsi kibice.

19:06 – Na naszym mikroblogu w śmietniku kibica pojawiła się fotka murawy. Trawa wizualnie wygląda ok.

19:10 – Na telebimach obraz z kamer sprzed stadionu. To na razie jedyna atrakcja. Fanów gości jeszcze nie ma.

19:15 – Skład Lecha poniżej.

19:17 – Niestety… tego się obawialiśmy. Arboleda + kontry Zagłębia i może być spory problem.

19:19 – Wypada nam tylko trzymać kciuki, aby Lech strzelił po prostu więcej bramek od rywala.

19:21 – Elementy potrzebne do rozgrzewki obu drużyn są już porozkładane.

19:22 – Co do zdjęć trybun. Oczywiście tradycyjnie pojawią się jakoś najpóźniej w przerwie. Jak będą, to zostanie włączony tradycyjny panel w środkowym menu na górze.

19:24 – Wyregulowali stadionowe głośniki. Idzie lepiej zrozumieć te filmiki, które tam puszczają.

19:30 – Jeszcze co do murawy. Pod bramkami faktycznie jest słaba. Sam piach, ale tylko tam.

19:32 – Pierwsi kibice gości już są. Na razie parę osób.

19:34 – Arboleda w składzie kojarzy nam się z wygraną Pogoni. To on sprezentował jej oba gole.

19:35 – Poza tym tagi opisujące Arboledę są znane: brak szybkości, brak zwrotności i brak koncentracji. To w połączeniu może dać niestety gola w plecy.

19:38 – Prawdziwie andrzejkowa muza na stadionie 🙂 teraz jakieś stare manieczki 🙂

19:40 – Skład gości poniżej. Dobrze przewidzieliśmy wczoraj, że Bilek zagra na stoperze.

19:41 – W ostatniej chwili wypadł też Jeż. Nie ma go nawet na ławie.

19:42 – Znów jest za to Gliwa i na rezerwie Papadopulos, który miał być zawieszony przez klub za imprezę w Pradze wraz z Rakelsem i Vidanovem.

19:44 – Po ustawieniu Zagłębia od razu widać, że zagrają z kontry szybkimi skrzydłami. Boimy się tego. Szybkość to jednak w Polsce ważny element gry tak jak jej brak np. w przypadku Możdżenia.

19:47 – Na rozgrzewce są już bramkarze obu drużyn.

19:50 – Sporo achtungów wybuchło dziś przed stadionem. To tak z okazji andrzejek chyba.

19:52 – Na rozgrzewce są już obie ekipy. W Kotle są już też wywieszane fany. Do meczu trochę ponad 30 minut.

19:53 – Dzisiejszy mecz na pewno pokaże, ile warty jest Możdżeń i czy jednak zasługuje na kontakt czy nie.

19:55 – Arboleda jest nabity jak tur. Jak na nasze w swojej optymalnej wadze nie jest.

19:56 – Na vipach pojawili się Kownacki i Arajuuri. Fin chętnie rozmawia właśnie z kibicami.

20:00 – Piast – Górnik 2:0, czyli dziś możemy doskoczyć do Górnika i Wisły na zaledwie dwa punkty.

20:03 – Na niecałe 30 minut przed meczem trochę mało ludzi, ale te 15000 powinno być.

20:08 – Oczywiście w naszym raporcie będzie też to co w przerwie wywróży Lechowi na murawie wróżbita Maciej. Może być ciekawie 🙂

20:13 – W tej kolejce nikt Lecha nie dogoni, ale też Lech nikogo nie przegoni. My cały czas musimy zająć się odrabianiem strat.

20:15 – Eye of the tiger na stadionie 🙂

20:18 – Koniec rozgrzewek obu drużyn. Niedługo początek (oby) zwycięskiego meczu dla Lecha.

20:20 – Zagłębia na razie ze 150 osób. Wywiesili kilka fan. M.in. Arki Gdynia.

20:23 – Po bokach Kotła są niezłe wynalazki. Sporo wiary bez barw. Zresztą nie tylko tam.

20:25 – Hymn Lecha śpiewają kibice i za chwilę zaczynamy.

20:27 – Obie drużyny już na murawie. Lech na niebiesko, Zagłębie na miedziowo.

20:28 – Przed meczem Murawski za 200 występ dostał jeszcze zegarek.

21:14 – Panel z fotkami trybun już jest.

21:17 – Wróżbita Maciej nie ogląda meczu. Siedzi w sali konferencyjnej.

21:18 – Wróżbita Maciej mówi, że Lech będzie po rundzie na podium. Przewiduje rozwój i mobilizację.

21:19 – Wróżbita Maciej mówi, że najlepszym strzelcem Lecha będzie silny i wysoki facet. Ciemny blondyn.

21:21 – Wróżbita Maciej stwierdził, że widzi niepewność w walce o mistrzostwo. Chodzi o mobilizację piłkarzy – kibice gwiżdżą.

21:22 – Wróżbita powiedział, że Lech będzie w trójce, ale o tytuł będzie się musiał bardziej postarać.

3 min. – Początek meczu na razie spokojny i wyrównany w wykonaniu obu drużyn.
7 min. – Kontra Zagłębia, ale na szczęście bez zagrożenia.
9 min. – Na razie Lech nie może złapać rytmu na tej murawie.
10 min. – Strzał Teo z daleka minął słupek.
13 min. – Strzał Pawłowskiego zablokowany w ostatniej chwili.
14 min. – Główka Kamińskiego po rogu i świetnie broni Gliwa.

18 min. – Dwie dobre interwencje Arboledy.
20 min. – Było groźnie. Barry łatwo ograny, ale znów broni Gostomski.
24 min. – Na razie mecz jest słaby i wyrównany.
26 min. – Świetna kontra gości i Gostomski zatrzymuje Abwo!
28 min. – Dobry rajd Szymka, jednak Gery zamiast strzelać z pierwszej poprawiał i został zablokowany.

36 min. – Gol dla Zagłębia. Rzut rożny, piłka dochodząca do bramki i goście prowadzą.
40 min. – Słabo gra Lech. Nie może złapać rytmu z przodu i do tego gubi się obrona.
42 min. – Główka Arboledy tuż obok słupka.
45 min. – Koniec słabej połowy. Lech znów będzie musiał odrabiać straty.

48 min. – Szybka akcja Hamy, ale Teo źle wystawił piłkę Szymkowi.
51 min. – Bezsensowny strzał Pawłowskiego.
58 min. – Lecha ma przewagę z której nic nie wynika. Zagłębie nastawione na kontry.

61 min. – Płaskie uderzenie Gergo łapie Gliwa.
69 min. – Zagłębie się zamurowało. Lech przebija mur.
71 min. – Było groźnie, ale dziś Gliwa broni akurat świetnie…

77 min. – Strzał Murawskiego trafił w poprzeczkę.
81 min. – Zagłębie w całości cofnięte. Dobrze interweniuje też Gliwa.
83 min. – Strzał Możdżenia z wolnego w samo okno! 1:1.
87 min. – Było gorąco, ale gola po rogu dla Lecha nie ma.
90+3 min. – Koniec. Zagłębie w II połowie postawiło taki mur, że nie dało się go przebić.

KKS Lech Poznań – Zagłębie Lubin 1:1 (0:1)

Bramki: 83.Możdżeń – 36.Rymaniak

Żółte kartki: Arboleda – Rymaniak, Abwo

Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec)

Widzów: 12689 (ok. 200 gości)

KKS Lech: Gostomski – Możdżeń, Kamiński, Arboleda, Douglas – Trałka (71.Linetty), Murawski – Pawłowski (64.Henriquez), Hamalainen, Lovrencsics – Teodorczyk (85.Ślusarski).

Rezerwowi: Kotorowski, Bednarek, Henriquez, Injać, Linetty, Formella, Ślusarski.

Zagłębie: Gliwa – Rymaniak, Bilek, Guldan, Cotra – Piątek, Bonecki – Abwo (84.Woźniak), Kwiek, Przybecki (59.Błąd) – Piech (90+2.Papadopulos).

Rezerwowi: Ptak, Oleksy, Wojciechowski, Jagiełło, Błąd, Woźniak, Papadopulos.

Kapitanowie: Murawski – Rymaniak

Trenerzy: Mariusz Rumak – Orest Lenczyk

Pogoda: +2°C, pochmurno, mokro

126 komentarzy

1. xxx pisze:

Taktyka jak na Cracovie dzis sie nie sprawdzila, wachania formy naszych grajkow ogromne, do kontuzji i niezbyt dobrego przygotowania naszych zelikow dochodzi tragiczna murana, ktora bedzie w jeszcze gorszym stanie w lutym…
    Jak dla mnie dzis najslabiej zagral srodek, dzieki temu sytuacji nie bylo dopuki Zaglebie sie nie cofnaleo by tylko bronic

2. ArekCesar pisze:

xxx – właśnie co do środka to Muraś dzisiaj beznadziejny. Czy on zawsze przy przyjęciu musi robić obrót przez prawe ramię? Gergo z Szymkiem powinni siedzieć po przeciwnych stronach.Nawet Barry dzisiaj słabiutki. No, ale mieliśmy Możdżenia, byłem w szoku po tej bramce. Gratki dla niego za to!

3. mati pisze:

znowu straciliśmy okazję do dogonienia czołówki. Przy zwycięstwie nad Zagłębiem mielibyśmy 2 pkt starty do 2-giego miejsca.

4. wielkikks pisze:

Nie ma co ukrywać, że to był trudny moment dla zespołu. Ciężko było się przebić, presja rosła, nieiewle czasu do zakończenia meczu. Ale wykorzystali swoje nieliczne okazje w tym trudnym momencie, co też nie należy do prostych zadań. Kolejny raz byli wstanie podnieść się z kolan ratując punkty. Tym razem tylko jeden. Niewielkie pocieszenie bo to strata dwóch punktów, ale jednak. Dobrze że drużyna jest już na tyle silna psychicznie, że potrafi pozytywnie zareagować.

Już jestem po powtórkach i jezeli o mnie chodzi to Gostomski mi nie zaimponował przy utracie bramki. Chyba jeden z nielicznych, który zasłużył na cieplejsze słowa to Możdzeń, szczególnie za bramkę. Gol przedniej urody w ważnym momenie dla drużyny, chociaż tak na dobrą sprawę to nie podejmuje sie oceniać jego występu na gorąco w przekroju całego meczu bo bacznie go nie obserwowałem. Ale wydaje mi się, że na tle pozostałych obrońców nie wypadł źle.

5. Classic pisze:

Wielu mnie jechało za to, ale uważam że tak jak Drewniak, tak samo Możdżeń przy odpowiedniej pracy, ma szansę być naprawdę solidnym ligowcem. Gościem który podniesie trochę umiejętności i może być świetnym uzupełnieniem. Dwa, trzy miesiące temu słyszałem ze trenuje wolne po treningach. No i proszę.

Wygraliśmy 3 mecze z rzędu, dziś Zagłębie (co było do przewidzenia, jak zawsze) zagrało według swojej skali, mecz sezonu. Personalnie to mocna drużyna, która na dodatek zawsze spinała się na nas. Jeśli nie można wygrać, trzeba zremisować. Kolejny punkt do koszyka, a przy zwyżkującej formie piłkarzy, jeśli utrzymamy tą średnią punktową będzie realna szansa w walce o mistrzostwo.

Cieszy to że po raz kolejny po straconej bramce, dążymy do strzelenia gola. Co najważniejsze skutecznie. Niepokojący jest natomiast fakt, że tracimy jako pierwsi. Jeśli uda nam się to wyeliminować, może być bardzo dobrze.

6. MaPA pisze:

Bardzo słabe występy zaliczyli Kamiński,Pawłowski i Murawski.Kamiński niech zapanuje nad sobą bo ostatnio bardzo obniżył loty i w porównaniu z Arboledą,który o dziwo zagrał całkiem nieżle,wypadł blado.Pawłowski to jak narazie nieporozumienie.Muraś natomiast nie miał chyba swojego dnia notując masę strat i niecelnych podań.Uważam że Rumak na ten mecz powinien na lewej obronie ustawić Luisa,na lewoskrzydłowego Douglasa a na prawym skrzydle powinien grać Gergo.Pawłowski zaś na ławkę i niech mocno pracuje nad formą.A tak wogóle zastanawia mnie huśtawka formy i to też trzeba jakoś ogarnąć.W dalszym ciągu nie radzimy sobie z atakiem pozycyjnym t wykazujemy brak zdecydowania w okolicach bramki.Do końca pozostały jeszcze trzy mecze a po nich zimowa przerwa w której trenerzy muszą poukładać zespół bo wiosną już żartów nie będzie.

7. Czytelnik pisze:

Ale jazda , remis dzięki ” warszawiakowi” Możdżeniowi , jeden z lepszych na boisku „kolumbijski pasterz krów „. Co tu zrobić redakcjo w takiej sytuacji obrażanie tych zawodników chyba jest nie na miejscu , a przeprosin tutaj się nie doczekają . Dziś skupiłbym sie na „elektrycznym” Kamińskim jest wyjątkowo surowy , i to nie pierwszy raz . Bramkarz też się nie popisał przy bramce , występ kapitana z uwagi na zasługi należy przemilczeć ewentualnie do statystyk poinformować , że trafił w poprzeczkę . Trenera za zmianę Pawłowskiego na potykającego się o własne nogi Luisa w momencie kiedy Lech przegrywa też należało by zapytać dlaczego ? Nie wieżę w to , że trener działa destrukcyjnie i wbrew logice , jednak po tej zmianie wszystko na to wskazywało . I znów ostatnia drużyna w tabeli sprawiła Lechowi duży problem .Naprawdę po sezonie list dziękczynny do PZPN za zmianę formuł rozgrywek , do ostatnich kolejek będziemy mogli się łudzić , że Lech będzie bił się o mistrza .

8. „Ale jazda , remis dzięki ” warszawiakowi” Możdżeniowi , jeden z lepszych na boisku „kolumbijski pasterz krów „. Co tu zrobić redakcjo w takiej sytuacji obrażanie tych zawodników chyba jest nie na miejscu , a przeprosin tutaj się nie doczekają .”

Człowieku ty jesteś nienormalny. Uderz lepiej z samego z rana w coś twardego. Możesz też spróbować tyłem głowy.

9. kubala pisze:

Tak juz na spokojnie bo wczoraj byl mega wkurw 1 pkt trzeba przyjac i tyle. W 4 meczach mamy 10pkt wiec nienajgorzej. Zmiana Pawlowskiego prawidlowa bo ten gosc to na ta chwile nieporozumienie. Jedynie wpuszczenie Bartka zamiast Teo to debilizm. Tak jak Teo jeszcze jako tako zbieral dlugie pilki tak Bartus nawet do nich nie wyskoczy – zreszta jak zawsze. Zganianie wszystkiego na murawe to takze smiech. Teraz gramy w kielcach i potem znow u siebie. Na obu stadionach murawa to tragedia, wiec ciekawe co bedzie glownym winowajca lub mam nadzieje zbawca. Obie druzyny graja na tym samym boisku wiec trzeba pokazac po prostu wyzsze umiejetnosci a braki nadrobic walka. Oby dzis gwiazdy LE stracily pkt.

10. StivnyHooy pisze:

Classic
    Ale Ty nie zauważyłeś, że Możdżeń ma tylko dobry strzał? Dobre wolne, dobre strzały z dystansu. Zero szybkości, dynamiki, cwaniactwa, podania słabe (szczególnie jak na chłopaka który grał jako pomocnik), w obronie jest równie dobry co Sebastian Boenish o ile nie słabszy. Stroną Możdżenia częściej szły akcje Zagłębia niż stroną Douglasa. Oprócz wolnego Możdżeń nic nie pokazał. Poza tym, spójrz na ten rzut wolny, uważam, że dobry bramkarz obroniłby ten strzał. Mieliśmy szczęście, że w bramce Lubina stał Gliwa. To nie był strzał idealnie w okienko. Boruc, Mignolet czy nawet Gostomski, by ten strzał wybronili. Dla mnie Możdżeń zagrał tak jak Kamiński, z tym, że warszawiakowi wyszedł jeden strzał.
    Wielu z was zapomniało już o poprzednich meczach i już dałoby mu kontrakt.
    +A to, że zostaje po treningach nie powinno nikogo dziwić, to jest jego obowiązek, jak gra ch..jowo, to musi trenować. A jak trenuje, zostaje po treningach i mimo tego gra ch…jowo, to znaczy, że nic z niego nie będzie. Takim cwelem jak Łukasik, Możdżeń nie jest.
    Ale mimo wszystko cieszę się, że strzelił i mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz i zacznie coś grać, chociaż na poziomie solidnego ligowca. Wszystko wyjdzie w kolejnych meczach. 🙂

11. StivnyHooy pisze:

Najbardziej mnie wkurwiło zadowolenie Możdżenia, Mańka i chyba Gergo po tym meczu. Uśmiech od ucha do ucha po meczu, jakby wygrali co najmniej dwoma bramkami. Szanujmy się, jeśli piłkarze są zadowoleni z takiego meczu, to boję się o przyszłość Lecha, wróżbita może się pomylić z tą pierwszą trójką. To jest Zagłębie, które trzeba pokonywać u siebie dwoma bramkami, a nie być zadowolonym ze strzelenia jednej bramki.

12. Classic pisze:

Stivny, chodzi mi tylko o to że jak chłopak nastawi się na takie elementy jak walka, odbiór zapierdalanie, dośrodkowanie i ewentualnie strzały, może być wartościowym uzupełnieniem składu. Ma 22 lata, więc jeszcze może się całkiem dużo nauczyć. Tylko i aż tyle, wolę takiego Możdżenia na ławie niż kogoś z zagranicy.

Zawsze dziwiło mnie to że piłkarze nie trenują wolnych do znudzenia. Kiedy grałem w piłkę na podwórku, ustawiałem butelkę na poprzeczce i strzelałem do oporu, czasami godzinę, dwie. Po pewnym czasie trafienie w poprzeczkę z połowy boiska (nie pełnowymiarowego) było dla mnie żadnym wyzwaniem. Potrafiłem z dobrą rotacją piłki trafiać nią słupki i poprzeczki z przyzwoitych odległości. Ja mogłem poświęcać swój wolny czas, amator a oni nie mogą? Taki Szymek, Barry czy Gergo mają potencjał do wolnych. Nic nie stoi na przeszkodzie żeby doprowadzili to do perfekcji.

13. tom62 pisze:

Wczoraj były Andrzejki więc komentować się nie dało. Krótko mówiąc niech grajki wyliżą rów Możdżeniowi i niech dziękują Bogu że tego meczu nie przegrali. 15 punktów w pięciu meczach a potkneli się na ogórach. Duch wprawdzie ochoczy ale ciało mdłe.

14. mm pisze:

Arboleda ewidentny faul w polu karnym, a sędzia ślepy.

15. ikok pisze:

Niestety po sezonie bedziemy zastanawiac sie dlaczego znowu COS przegralismy o 2, 4, 5 punktow. A ja wtedy odpowiem: Craxa, pogon, zaglebie u siebie, podbeskidzie na wyjezdzie. Mistrzostwa nie zdobywa sie w starciach bezposrednich z glownymi rywalami do tytulu ale wygranymi meczami z dolem tabeli… Stara, ale jakze aktualna prawda:/

Swoja droga to jednak skandal zeby taki klub jak Lech Poznan gral u siebie na tak fatalnej murawie – pastwisko. Po raz kolejny skapstwo wychodzi nam bokiem…

16. JRZ pisze:

ikok aleś ty mądry Legia, Górnik czy Wisła będą mogły mówić to samo. Możesz mi jeszcze napisać o co ci chodzi z tym skąpstwem odnośnie murawy?

17. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

Tak myślałem że tak może być i nawet gorzej. Szkoda punktów my zamiast odrabiać straty to sie oddalamy. Lech niegra równo, popełnia dużo błędów i niema stylu. Nonstop kontuzje a czemu? to niech sztab na to odpowie. Ja myslalem że wygramy że odrobimy punkty do Górnika a tu lipa. Niema sie czym tłumaczyć np boiskiem tak jak Rumak bo zawsze trzeba miec drugi plan. Zostało jeszcze pare meczów ale tak naprawde ciezko bedzie wszedzie o zwycięstwo, a na końcu niebedzie miejsca dla Lecha w pucharach, zresztą po co z taką grą ma Lech grać w Lidze Europy?

18. Shizerr pisze:

Moim zdaniem Górnik na wiosnę będzie góra 5-7 bo ten Wieczorek jakiś przereklamowany. Popatrzcie gdzie jest jego były klub, na jakim miejscu w tabeli. Według mnie zniszczy ten zespół i w następnym sezonie Zabrzanie będą walczyć o to żeby nie spaść.

19. ikok pisze:

JRZ

A Twoim zdaniem co jak nie pieniadze ma wplyw na stan naszej murawy. Oszczedzanie na wymienianiu murawy a juz napewno na jej pilegnacji wychodzi nam bokiem.. Zaden, podkreslam zaden, szanujacy sie klub nie powinien grac na takim boisku. Ale rozumiem ze dla Ciebie taki dywan jak wczoraj ogladalismy to sprawa zupelnie normalna I calkowicie mieszczaca sie w europejskich standardach, a przeciez do Europy to my co roku aspirujemy, a jak!

„to samo bedzie mowic legla wisla” – w tym rzecz ze kto sfrajerzy sie najmniej razy z outsiderami zdobedzie tytul, a reszta bedzie narzekac na potkniecia z nizej notowanymi rywalami. Niestety My tych potkniec zaliczylismy juz ponad miare. Nie wiem czy jeszcze dokladniej mam Ci zinterpretowac swoja mysl, czy juz zrozumiales te „oczywista oczywistosc”.

20. JRZ pisze:

k. człowieku ile ty razy chcesz wymieniać murawę w ciągu roku? Malo kasy już wydali (Lech, miasto) na wymiany po. 2-3 razy w roku? Czy widziałeś żeby we wrześniu/ październiku była potrzeba wymiany trawy? Czy widzisz sens żeby wymieniać ja teraz? Najlepiej napisać ze powinni sobie fundnąć nowa trawkę żeby za 4-5 miechów fundnąć kolejna itd. k. niektórym to serio zdaje się ze pieniądze leża na ulicy.

a co do potknięć to jeśli już piszesz o zdobywaniu tytułu i o sfrajerzeniu czy o wpadkach ponad miare to może poczekasz ze swoimi wyliczankami i odkrywczymi mądrościami do końca sezonu?

21. ikok pisze:

JRZ

Tak jak zawsze uwazalem Cie za jednego z racjonalniejszych uzytkownikow na tej stronie tak teraz ni wzab nie moge pojac Twojego toku myslenia. Fakt ze mamy jedna z najgorszych muraw w Polsce juz od kilku lat uwazasz za normalny? Uwazasz ze nie popelniono zadnych bledow, chociazby w pielegnacji trawy? No Twoim zdaniem cala Europa gra na kartofliskach… Powiedz mi czy skoro murawa jest od Euro I kazdy powtarza jak mantre „ze I tak dlugo” to czy aby nie jest to za dlugo? Bo moim zdaniem w futbolu chodzi o jakosc – zarowno jezeli chidzi o infrastrukture jak I zawodnikow. I zeby rywalizowac z dobrymi zespolami z Niemiec wloch czy mawet austri badz szwajcarii to nie wystarczy inwestowac jedynie kase w pilkarzykow ale takze w dakie detale jak normalnie wygladajacy I funkcjonalny plac gry! Jezli mowisz ze murawa nadajca sie do gry to zbedny wydatek to rozumiem ze nie bedziesz oczekiwal zima zadnych transferow… Bo to sie kupy nie trzyma zeby kupowac pilkarzy jak I tak nie beda mieli gdzie uprawiac swojej dyscypliny sportu.

22. zawisza pisze:

Remis w tym meczu był do przewidzenia (pisałem o tym już kilka dni temu że pewnie punkty stracimy). Dzięki temu wygrałem pary złotych u bukmachera, ale osobiście wolałbym przegrać. Ludzie, nie jarajcie się Możdżeniem po tym meczu, bo nic wielkiego nie grał *jak cały zespół. Aczkolwiek uderzam się w pierś, bo kiedyś napisałem że chłopak nie nadaje się do strzelania wolnych a się za to bierze… jak widać – miał podstawy żeby się za to brać.

23. kliber pisze:

Rumak, przestań wreszcie trząś galotami przed innymi drużynami tylko zacznij wreszcie stawiać swoje warunki na boisku.
    Jak można było po takim meczu w Krakowie zagrać tak beznadziejny mecz?
    Wystarczyło bez kompleksów wyjść i zagrać to co w Krakowie i dzisiaj mielibyśmy 2 punkty więcej.
    Kuswa to trzeba być beztalenciem, żeby ustawić tak drużynę na takich cieniasów jak Zagłębie!!!!

24. wielkikks pisze:

Może Możdżeń nie zagrał wybitnego spotkania. Było w jego grze sporo błędów i niedokładności. Choćby karygodne zachowanie gdy oddał niepotrzeby strzał i poszła z tego bardzo groźna kontra. Ale jednak w trudnym momencie dla zespołu dał wartość dodaną. A na tle pozostałych piłkarzy „z gry” w przekroju całego meczu nie wyglądał najgorzej.

25. JRZ pisze:

ikok „Fakt ze mamy jedna z najgorszych muraw w Polsce juz od kilku lat uwazasz za normalny?” możesz mi napisać gdzie ja tak uważam? Bledy w pielęgnacji trawy? Ona leży już 1,5 roku co na tym stadionie jest cudem a ty piszesz o pielęgnacji? Skoro wytrzymała tak rekordowy czas to chyba raczej pielengacja przez ten okres była bardzo dobra. Wypowiedz Kamińskiego „Widzę, że ludzie, którzy zajmują się trawą, starają się, żeby to wyglądało jak najlepiej. Wiem, że robią wszystko, żeby ta murawa była zdatna do użytku. Właściwie cały czas w klubie ktoś się zajmuje tym placem gry. Niestety niektórych rzeczy nie da się już zmienić”. Rozumiem tez ze gdy murawa jakiś czas temu była w dobrym stanie to ty byś ja wymieniał? Niestety ale Lech nie jest tak bogatym klubem jak Inter czy Milan żeby na San Siro pozwalać sobie wymieniać murawę 4-5 razy w roku! Jeśli chodzi o transfery nigdy ich nie oczekuje i jak będą to super jak nie będzie to trudno trzeba grac tym co jest.