Śnieżni dominatorzy + 79 zdjęć z meczu

W meczu 20. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2013/2014, Lech Poznań pokonał w ostatnim domowym spotkaniu w 2013 roku Wisłę Kraków 2:0 (0:0). Kolejorz w śniegu i na zasypanym boisku dominował praktycznie od początku do końca radząc sobie w niecodziennych warunkach wręcz doskonale i zasłużenie sięgnął po pełną pulę. Dzięki tej wygranej Wielkopolanie zmniejszyli stratę do „Białej Gwiazdy” do zaledwie punktu i wciąż mają szansę zakończyć rundę jesienną na podium.

79 zdjęć z meczu Lech – Wisła 2:0:

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

19:10 – Witamy z Bułgarskiej! Na ostatnim w tym roku przedmeczowym i meczowym raporcie NA ŻYWO! prosto ze stadionu. Witamy mając nadzieję na zwycięski wieczór w zimowej aurze.

19:10 – W mieście są ogromne korki przez śnieg, a pod stadionem wieje i jest ogromna chlapa.

19:11 – Poniżej wyjściowy skład Lecha. Na ławie jednak Bednarek. Na stoperze Barry.

19:13 – Na naszym mikroblogu w śmietniku kibica daliśmy fotkę murawy.

19:15 – Na murawie jest oczywiście trochę śniegu z dachu i piachu.

19:17 – W Kotle są już pierwsi kibice. Gości dziś nie będzie w ogóle.

19:18 – Generalnie w środku stadionu nie jest źle. W ogóle nie wieje, gdyż cała wichura zatrzymuje się na membranie od I trybuny. Zimno też nie jest zbyt mocno. Aktualnie około zera.

19:18 – Na spacer po murawie wyszli właśnie gracze Wisły.

19:21 – Na spacer po murawie wyszli też lechici, ale tylko paru.

19:25 – Spacer obu drużyn nie trwał długo. Niektórzy w ogóle nie wyszli z szatni.

19:28 – Nowy kawałek dzisiaj ze stadionowych głośników: Calvin Harris – Sweet Nothing ft. Florence Welch

19:33 – W środku stadionu naprawdę jest nieźle. W ogóle tu nie wieje. Pojedynczy śnieg na murawie też już topnieje.

19:36 – Frekwencja dziś jakaś ciekawa nie będzie. Wiele osób znów przyjdzie na ostatnią chwilę. Zresztą kto olał dzisiejszy mecz ten ponownie będzie mógł tu przyjść dopiero 16 lutego (o ile nie odwołają 22. kolejki).

19:37 – Całe miasto stoi. Nie da się tu dojechać na czas autobusami i samochodami. Pozostają co jedynie tramwaje, które i tak się spóźniają.

19:38 – Elementy potrzebne do rozgrzewki obu drużyn są już porozkładane.

19:40 – Ktoś ma „niezłą” wyobraźnię. Świąteczne piosenki na meczu piłki nożnej. Gratulacje.

19:43 – Śniegu na murawie już praktycznie nie ma. Do meczu murawa będzie zielona.

19:45 – Kibiców powitał właśnie spiker, ale tym razem nie powiedział nic ciekawego.

19:48 – Na rozgrzewce pojawili się już bramkarze Lecha. Za chwilę będą Wisły.

19:50 – W pierwszym meczu 20. kolejki Piast – Korona 1:1.

19:51 – Na rozgrzewce są już piłkarze Lecha. Nie powitał ich okrzyk Kolejorz, bowiem na stadionie jest jeszcze za mało kibiców.

19:52 – Wisła na rozgrzewce, a z głośników Eye of the tiger.

19:56 – Fana Kibolski Klub Sportowy będzie dziś wywieszona na dole Kotła.

19:59 – Zdjęcia trybun pojawią się oczywiście w górnym panelu i w środkowym menu serwisu najpóźniej w przerwie meczu.

20:01 – Jest tu taka stypa, że dobrze, aby mecz się już zaczął. Stadion jest prawie pusty, a w środku są z głośników puszczane jakieś zimowe smęty. Nie da się tego słuchać.

20:02 – Brakuje, by jeszcze puszczono na telebimach „Kevina sam w domu”.

20:02 – Ogólnie nam przerwa zimowa, śnieg itp. są potrzebne jak latem kalesony.

20:07 – Poniżej skład Wisły. Taki sam jaki przewidzieliśmy wczoraj.

20:11 – Jeszcze 20 minut słuchania tych smętów. Na stadionie na razie z parę tys. ludzi.

20:15 – Piłka nieźle skacze na tej murawie. Szczególnie na połowie bliżej Kotła.

20:18 – Oba zespoły zakończyły już rozgrzewkę.

20:20 – Niestety Kocioł nie będzie dziś w całości niebiesko-biały… nie wiadomo czemu, bo w zeszłym tygodniu wyglądał jednak lepiej.

20:20 – Właśnie zaczął sypać drobny śnieg…

20:21 – Niestety zaczyna nam padać na sprzęt, więc zaraz może być po relacji.

20:22 – W Kotle została wywieszona mała fana „Wiara Lecha”.

20:23 – „Dzień, piękny dzień” z głośników. No oby… tyle, że nasz sprzęt zaraz z czarnego zamieni się w biały.

20:27 – Spiker czyta składy. Zaraz początek ostatniego meczu na Bułgarskiej w tym roku.

20:28 – Hymn Lecha śpiewają kibice. Lech zagra na niebiesko, Wisła na czerwono.

20:29 – Jest podobna frekwencja jak tydzień temu.

20:30 – Kibice w Kotle dzwonią kluczami.

21:27 – Fotki trybun już są w panelu.

21:28 – Mimo złej pogody w przerwie odbył się występ KG.

21:29 – Jest to ostatni mecz WL i w przerwie na telebimach jest podziękowanie.

21:30 – Oczywiście w przerwie trwa odśnieżanie boiska.

2 min. – Początek dla nas. Lech jest przy piłce.
4 min. – Dwie wrzutki lechitów zatrzymane przez Wisłę.
5 min. – Faul Guerriera na Gostomskim.
8 min. – Hama do Teo i w ostatniej chwili wmieszał się w to obrońca.
11 min. – Kontra Wisły i broni Gostomski.
14 min. – Coraz mocniej pada śnieg.

17 min. – Główka Teo po rogu obok bramki.
23 min. – Lech lepiej czuje się na śniegu. Ma więcej akcji, ale nie ma strzałów.
27 min. – Wstrzelenie piłki i nie ma gola dla Lecha, jednak było blisko.

37 min. – Mamy zalany cały sprzęt, więc relacja będzie skrócona.
39 min. – Słupek ratuje Wisłę po rogu. Po chwili bomba z daleka, ale niecelna.
41 min. – Akcja Lecha skrzydłem, ale broni Miśkiewicz. Kolejorz ma ogromną przewagę, brakuje mu tylko szczęścia, czyli gola.
44 min. – Znów akcja Teo i znów Miśkiewicz. Nadal brakuje szczęścia…
45 min. – Przestało padać i skończyła się pierwsza połowa.

46 min. – Lech będzie teraz atakował na bardziej zaśnieżoną połowę.
46 min. – Płaski strzał Hamy obok słupka.
48 min. – Róg i znów lepszy Miśkiewicz. Broni dziś świetnie.
56 min. – Lech cały czas próbuje sforsować obronę Wisły.
57 min. – No w końcu! Płaski strzał Luisa i 1:0!

62 min. – Po golu dla Lecha więcej z gry ma teraz Wisła.
70 min. – Gra mocno zwolniła.

76 min. – Lech znów ma kontrolę, ale brakuje strzałów i w ogóle akcji.
81 min. – Strzał Trałki głową i broni Miśkiewicz.
81 min. – 2:0! Koronkowa akcja Lecha, którą strzałem z bliska wykończył Gergo.
88 min. – Strzał Ślusarskiego z daleka, lecz niecelny.
90+3 min. – Koniec! pewne 2:0.

KKS Lech Poznań – TS Wisła Kraków 2:0 (0:0)

Bramki: 57.Henriquez 81.Lovrencsics

Sędzia: Paweł Gil (Lublin)

Żółte kartki: Douglas, Trałka, Ślusarski, Możdżeń – Garguła, Bunoza, Burliga

Widzów: 10432

KKS Lech: Gostomski – Możdżeń, Arboleda, Douglas, Henriquez – Trałka, Linetty – Lovrencsics, Hamalainen (84.Kownacki), Pawłowski (89.Jakóbowski) – Teodorczyk (46.Ślusarski).

Rezerwowi: Kotorowski, Bednarek, Jakóbowski, Formella, Injać, Ślusarski, Kownacki.

TS Wisła: Miśkiewicz – Burliga, Głowacki, Jovanović, Bunoza – Stjepanović (72.P.Brożek), Chrapek (59.Sarki) – Boguski, Garguła, Guerrier (80.Małecki) – Brożek.

Rezerwowi: Bieszczad, Burdeński, Stolarski, Fryc, P.Brożek, Sarki, Małecki.

Kapitanowie: Trałka – Głowacki

Trenerzy: Mariusz Rumak – Franciszek Smuda

Pogoda: -1°C, wietrznie, lekki śnieg

153 komentarze

1. 4o pisze:

Kolejnego remisu lub przegranej sobie nie wyobrażam.
    Oby para stoperów dziś nie zawiodła.
    Gargula i Brożek ostatnio wiele robią dla Wisły. Trzeba na nich uważać.
    Walka i po 3 pkt. W końcu to ostatni mecz na Bułgarskiej w tym roku.
    Jazda z Milicyjnymi!

2. bydgoszczanin pisze:

Czas rozjechac milicyjnych bardzo wazny mecz. Mecz o tzw 6 pkt takze trzeba to wygrac panowie

3. Glos pisze:

Nie wierze w wygrana, nawet remis wydaje mi sie nieosiagalny. Przy tej motywacji zawodnikow, przy tej Szkapie?! Moj wynik 1:3 i mimo iz boli. Zomowcy czuja nasza slabosc w obronie i beda chcieli nam odskoczyc. Rumak pewnie postawi „autobus” i bedzie liczyl na jakas kontre albo na „blysk talentu” Teo. No to sie przejedzie. Tak jak ustawil zespol przeciw Zaglebiu, tak pewnie ustawi na Zomowcow. Ciekawi mnie tylko ilu ludzi przyjdzie. Pogoda do meczu ma sie ustabilizowac, ale i tak watpie czy uda sie przekroczyc 10 tys. Moze to da do myslenia Rutkowskiemu?!

4. sey pisze:

Nie ma co się łudzić, a porażkę lepiej przyjąć przy piwku i w ciepełku. Do zobaczenia na Bułgarskiej wiosną.

5. baczi_kks pisze:

A ja wierzę w wygraną i nie widzę innej opcji!! Mam nadzieję, że mimo złej pogody frekwencja będzie ładna:)

6. KKS pisze:

Frekwencje w naszym wypadku zawsze napedzaja wyniki i sukces! Tego obecnie nie ma, a dodatkowo pilkarze czesto przechodza obok meczu (ze nie wspomne juz o pogodzie). Reasumujac obstawiam, ze nawet duza czesc karnetowcow zostanie dzisiaj z piwkiem w fotelu:)

7. arek pisze:

No Rumak juz przewidzial wynik bo na konferencji mowil glownie o kontuzjach.

8. ArekCesar pisze:

Ja wierzę w wygraną. Będzie ciężko, ale mam nadzieję, że nie zmarznę na darno.

9. tom62 pisze:

Wynik meczu nic nie zmienia Rumakowi do widzenia.

10. pitero pisze:

Kto pierwszy ten lepszy. Odbierz 5 zł zniżki na bilet. Unikatowy kod zniżkowy: 329394/6e78

11. Anfil pisze:

Ludzie a na jakiej podstawie wy chcecie wygrać z Wisła kim ? Jak czytam te dziecięce wypociny o wielkim zmarnowanym potencjale tej drużyny to mnie ogarnia śmiech jak pisałem ze Kamiński Formella i jeszcze paru to kolki na 1 ligę to 90 procent tego forum udowadniala mi jak bardzo sie mylę a całe zło w Lechu to Rumak zmiana trenera nic nie pomoże bo dalej będziemy oglądać armie Drewniakow na boisku najpierw transfery pozniej zmiana trenera i najważniejsze pozbycie sie pseudo piłkarzy z tej drużyny !!!

12. JRZ pisze:

KKS. Przecież w okresie zimowym frekwencja w całej Polsce spada. No chyba ze bilety są za złotówkę albo przyjeżdża taki Juventus 🙂

13. fan pisze:

@Anfil
    Dla Ciebie chyba największym złem w drużynie i głównym winnym słabej gry jest Formella, bo czepiasz się go przy każej możliwej okazji i w ogóle nie wiem, na jakiej podstawie, bo ciężko jest ocenić wartość zawodnika, jeśli w ogóle prawie nie dostaje szansy gry, np. jako drugi napastnik na boisku. A Rumak, jak większość polskich trenerów nie wiedzieć czemu uparcie preferuje grę tylko jednym napastnikiem.

14. MP pisze:

Dobra 18-stka meczowa

15. glos pisze:

Anfil: jesli to nie wina trenera to powiedz dlaczego mogli zagrac z Ruchem i Gornikiem mecze gdzie kazdy byl na gazie i wychodzil do podania, wszyscy chcieli grac do przodu a juz dwa nastepne mecze nikomu nic sie nie chce. Po co Rumak goscia, ktory jest motorem napedowym przenosi na lewa pomoc, skoro to prawy pomocnik?! Dlaczego upiera sie by Mozdzen gral na obronie, skoro to pomocnik i tylko bledy robi i dziury w tej formacji?! Na prawa juz bardziej nadaje sie Tralka a Mozdzen niech gra w tej pomocy. Ten trener nie potrafi utrzymac dyscypliny w zespole i tylko wtedy gdy ma noz na gardle zespol gra dla niego. Skoro mogli zagrac tak z Ruchem to dlaczego nie grali tak dobrze z Zaglebiem, zespolem w gorszej kondycji?!

16. fan pisze:

Kadra Lecha na mecz z Wisłą:

Bramkarze: Maciej Gostomski, Krzysztof Kotorowski

Obrońcy: Barry Douglas, Jan Bednarek, Luis Henriquez, Manuel Arboleda

Pomocnicy: Karol Linetty, Łukasz Trałka, Gergo Lovrencsics, Michał Jakóbowski, Kasper Hamalainen, Dimitrije Injac, Mateusz Możdżeń, Szymon Pawłowski, Dariusz Formella

Napastnicy: Łukasz Teodorczyk, Bartosz Ślusarski, Dawid Kownacki

17. fan pisze:

Wspomóżmy zawodników rywala 🙂

18. JRZ pisze:

To jeszcze ja. Licze ze te wszystkie problemy kontuzje, murawa, pogoda i czego tam jeszcze nie wymyśla spowodują u naszych ze ci będą walczyć jeszcze bardziej niż w innych meczach w których takie problemy nas nie dotykają i powiozą milicyjnych! Obstawiam 2-1 lub 1-0 choć jak to bywa przy okazji naszych meczów liczę się z kazdym innym rozstrzygnięciem.

19. JRZ pisze:

Obstawiam na ta chwile ze tego meczu nie będzie.

20. PWR pisze:

no no nieźle sypie

21. ikok pisze:

Aura zapowiada sie „zajebista”. Cos na wzor Lech -Juve. Z ta roznica ze teraz do tego wszystkiego dochodzi przerazliwe klepisko przy bulgarskiej(czytaj: to cos nazywane nasza murawa). Bedzie jedna wielka loteria, czyli kto pierwszy strzeli ten wygra… o ile w ogole ktos trafi.

22. MIKI45 pisze:

W meczu z Zagłębiem murawa była tragiczna przeszkadzała w grze, a teraz jak spadło mnóstwo śniegu będzie jeszcze gorsza, zrobi się błoto i praktycznie będzie kopanina na maxa (większa od tej którą na co dzień widzimy) Nie ma sensu tego oglądać może lepiej przesunąć ten mecz. Lech z tą murawą nie jest przygotowany do calych rozgrywek a co dopiero do meczów zimą

23. MIKI45 pisze:

Mecz z Juve i Bragą odbył się na siłe, ale to zupełnie inne rozgrywki a to jest liga którą można przesunąć np. mecz z wisłą wiosną

24. inoroz pisze:

po tym co sie za oknem dzieje obstawiam, ze mecz zostanie odwolany

25. KKS pisze:

Realnie patrzac typuje 0:0 po nudnej kopaninie z praktycznie brakiem sytuacji bramkowych po obu stronach. Inaczej mowiac strata kolejnych punktow i szansy doskoczenia na 1 punkt do podium. Niemniej chociaz watpie w inne rostrzygniecie chcialbym sie mylic…

26. miras pisze:

Będzie ciężko ale zobaczymy

27. czuk91 pisze:

Jak czytam niektóre komentarze przedmeczowe typu @Anfil, to mi sie siekiera w kieszeni otwiera… Jeśli się odbędzie, wierzę w zwycięstwo.

28. Anfil pisze:

A kto powiedział ze ja nie wierze w zwycięstwo ja wam tylko staram sie uświadomić ze kadrowo Lech jest na poziomie druzyny z Białegostoku po obejrzeniu jednego treningu tych pseudo kopaczy zmieniacie zdanie w 100% ale co tam najbardziej to juz mi jest żal takiego Mozdzenia chłopak gra na 120% możliwości a wszyscy go jadą oni wiecej juz nie potrafią zapraszam cie fan na jeden trening a moge sie założyć ze zmienisz zdanie !!

29. roby pisze:

Jak nie wygrają dzisiaj to niech spierdala trener na zbity pies, rzeczywiście na konferencjach jak płacze to jest zawsze w póki.. i

30. PWR pisze:

do: czuk91: przecież anfil to malkontent, więc co się dziwisz? ten dzieciak chciałby żeby do Lecha przyszły same gwiazdy Barcelony, a może nawet żebyśmy zamiast Lecha mieli Real Madryt

31. tomasz1973 pisze:

Kolejorz tylko zwycięstwo….nie wiem czy wierzę, ale że piłka to piłka,to na tę chwilę liczę na 3 pkt.

32. JRZ pisze:

Współczuje tym spoza Poznania co są w drodze na mecz i już wiedza ze na niego nie zdążą.

33. KubaCMG pisze:

Ja niestety nie wyjechałem nawet ze swojego miasta..masakra

34. Michu87 pisze:

mam nadzieje, że dziś nasi wygrają i dadzą trochę radości tym odważnym co idą na mecz w taka pogodę.

35. wagon pisze:

Szkot na stoperze

36. Kuba pisze:

szkoda, ze Rumak boi sie zaryzykowac i wystawic Bednarka…
    w taką pogode nic na dobra sprawe nie „ryzykuje” 🙂

37. StivnyHooy pisze:

Denerwuje mnie ten brak zaufania do Bednarka. Po cholerę wystawiać Arboledę, skoro po sezonie i tak odejdzie, a Bednarek na pewno gorzej od niego się nie zaprezentuje w tym meczu. Wiadomo, problemy w obronie, ale…

38. Ferion pisze:

Oby Ksawery wywiał na dobre Rumaka z Lecha.

39. tylko tyle pisze:

„w taką pogodę nic na dobra sprawę nie „ryzykuje”” no kuźwa cytat tygodnia :)))))))

40. Drogbo pisze:

no meczu niestety sobie dzisiaj nie obejrzę ;/… a zapowiada sie ciekawie choć na pewno tak miesiąc wcześniej było by dużo lepsze widowisko…. ciężko będzie bez walki i poświęcenia duże braki martwią bo to przez nie teraz zastanawiamy się nad wynikiem aa gdyby wszyscy piłkarze byli zdrowi byłby to kolejny mecz do wygrania a tak dziś się zastanawiamy czy wygramy a nie ile..

41. StivnyHooy pisze:

Dobrze, że na stadionie nie wieje, bo jak zawiało tak porządnie na ulicy to ludzie ledwo utrzymywali równowagę, ale nie dziwię się.. ;D
    Ciekawe co by się działo, gdyby Lech grał nie na Inea stadion, tylko np. we Wronkach czy w Niecieczy… (Pewnie by się nie odbył).

42. tomasz1973 pisze:

Zero ryzyka.Rumak zawsze się bał i bać się będzie.Przecież Bednarek już raz mu pokazał, że można mu zaufać.Druga uwaga, to Pawłowski, facet bez formy, przynajmniej do tej pory.Jeżeli zagra tak jak ostatnio, a Formella będzie się kisił cały mecz na ławie, to podkreśli tym tylko swój brak koncepcji.Gorzej od Szymka nie zagra, a zawsze jest nadzieja, że może by błysnął.

43. fan pisze:

Też tego nie rozumiem. Rumak zapewne boi się, że w razie niepowodzenia beda mu wytykać stawianie w ważnym meczu na młodych niedoświadczonych. Ale to nie jest żadne wytłumaczenie.

Jest takie przysłowie: Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

44. 07 pisze:

Ten mecz jest o 6 punktów. Tylko wygrana daje nadzieje na kontakt z czołówką. My wierzymy!

45. Sadami pisze:

Jestem dobrej myśli,mam nadzieję,że pierwsi do zmian nie będą Injac i Ślusarz,ale to całkiem możliwe..

46. PWR pisze:

do: 07: jak rozumiesz słowo czołówka? Bo dla mnie czołówka to pierwsza piątka.

47. Fabler pisze:

Ale żeście się uparli na tego Formelle. Czym on się wyróżnia w 3 lidze aby miał grać w 11? Bednarek za Arbolede? W ostatnim meczu oprócz sytuacji bramkowej grał bardzo poprawnie zważywszy na fakt jakie babole walił wcześniej więc czemu miałby wejść Bednarek? Mają grać najlepsi jakkolwiek to brzmi w przypadku występu Arboledy a nie że jemu czy innemu kontrakt się kończy, grać już nie będzie u nas więc mamy go odstawić.

48. gruh pisze:

Wystawienie Bednarka to ryzyko…hmm cięzko powiedzieć nawet jak duże, bo po pierwsze takie młode chłopaki mają bardzo duże wahania formy, a po drugie nie wiemy w jakiej formie ostatnio jest Bednarek, myślę że sztab szkoleniowy więcej wie na ten temat. A ja liczę, że jak Pawłowski nic nie pokaże to Gergo na prawą a Formella z ławy na lewą 🙂

49. StivnyHooy pisze:

PWR
    Pojęcie względne. Na przykład w zeszłym sezonie ciężko było zaliczyć taki Śląsk do czołówki, bo była ogromna różnica w pkt między pierwszą dwójką a resztą drużyn.
    Póki co, Lech należy do „szerokiej czołówki”. 😉

50. capucino pisze:

Powiem Wam tyle-kurs na milicyjnych 4,0.Postawiłem 1000 zł. Jak wtopię to cóż zaboli, ale będę się cieszył z wygranej lub remisu.Jak wygram to sporo!!

51. tom62 pisze:

Wiara kibiców meczu nie wygrywa, tylko grajki i sztab sie liczy. Gdyby to kibice mieli wpływ na zwyciestwa, gralibyśmy w lidze mistrzów.

52. Pawelinho pisze:

Pomysł z Douglasem na środku obrony nie jest taki bo w meczu w Kielcach z Koroną szkot pokazał, że może być całkiem niezłą opcją aczkolwiek wolałbym aby na środku defensywy przeciwko Wiśle zagrał mimo wszystko młody Bednarek.

53. Anfil pisze:

Nie rozumiem tej paniki na forum przecież mamy taki skład ze cała liga drży przed nami o szerokiej ławce nie wspomnę !

54. WiLanow pisze:

Chociaż dzieli nas wiele to dzisiaj wpier… Milicjantom.Pozdro dla normalnych.

55. DAP pisze:

powtórka z Juventusu 🙂 nasi zaprawieni w boju 🙂 ale tego nie da się oglądać masakra szkoda że pogoda zadecyduje tu o wyniku

56. gruh pisze:

pierwsza drużyna która strzeli gola wygra…

57. Pawelinho pisze:

O dziwo niezły mecz patrząc na warunki atmosferyczne. Lech przeważa ale brakuje skuteczności zresztą nie po raz pierwszy w tym sezonie.

58. arek pisze:

Gra nie jest zla ale znajac Lecha to pewnie druga polowka bedzie zupelnie inna i to na gorzej.

59. Fabler pisze:

Następny bramkarz z Dniem Konia? Jakieś fatum chyba 😉

60. 4o pisze:

Ja jestem ciekaw, kto wejdzie na boisko z ławki, bo tam sama młodzież, nie licząc Ślusarza, Dimy.oraz Kotora.

61. 4o pisze:

@Fabler
    Akurat Wisła straciła w 19. kolejkach tylko 16 bramek, z czego aż 5 z Jagą.
    Dzień konia?
    Módlmy się, aby Miśkiewicz miał gorszy dzień.

62. StivnyHooy pisze:

Hamalainen świetnie sobie radzi w tych warunkach. W Finlandii to miał często okazje grać w śniegu.. 😉 Arboleda również dobrze.

63. gruh pisze:

dużo walki ale póki co nic z tego nie wynika, chyba najszybciej strzelimy ze stałego fragmentu

64. gruh pisze:

o kur.. Ślusarz

65. TupTup pisze:

Na tym śniegu Ślusarz ma chyba nieco przewagi nad Teo. Oby.

66. Lech1 pisze:

Teodorczyk ma po karierze, trafił niestety na trenerskiego nieudacznika.

67. Kuba pisze:

Ktos sie orientuje czy Bednarek czasem nie miał być na kadrze?
    jak Rumak go zabrał z kadry zeby chłopak sobie pooglądał mecz z ławki to rewelacja…