Lech I w WLJM – podsumowanie jesieni

W rundzie jesiennej Wielkopolskiej Ligi Juniorów Młodszych (grupa 2) juniorzy młodsi Lecha I Poznań dosłownie bawili się ze swoimi rywalami.

W tej lidze jesienią brało udział osiem drużyn, zatem Kolejorz z każdym zespołem rozegrał mecz i rewanż. Lech I Poznań wygrał wszystkie spotkania na wielkim luzie zdobywając w 14. kolejkach 42 punkty i notując bilans bramkowy 84:1.

Kolejorz I tylko raz wygrywał jedną bramką odpowiednio z Błękitnymi Wronki i Wartą II Poznań 1:0. Z „Zielonymi”, którzy jesienią bardzo mocno rozczarowali „niebiesko-biali” zanotowali bilans w dwumeczu 3:0. Od drugiej połowy września do połowy października Lech zwyciężał po 7:0, 8:0.

W dwumeczu z drugą w tabeli jesieni Nielbą Wągrowiec, która skończyła rundę 14 punktów za poznaniakami pierwsza grupa lechitów z WLJM zanotowała bilans 17:1 co jest tylko kolejnym dowodem na dominację ekipy Kolejorza w tej lidze juniorów młodszych.