Pierwszy zimowy trening Lecha wiosną + 37 zdjęć

We wtorek, 7 stycznia piłkarze Lecha Poznań w wiosennej scenerii rozpoczęli zimowe przygotowania do rundy wiosennej piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2013/2014.


Lechici na pierwsze tegoroczne zajęcia wyszli po godzinie 11:00 udając się na jedno z bocznych boisk Inea Stadionu mieszczącego się przy ul. Bułgarskiej 17. Poznaniacy przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli od ćwiczeń rozciągających. Następnie podzieleni na trzy grupy (jedna składała się z obcokrajowców) pograli w dziadka, a potem szlifowali wyprowadzanie piłki.

Na sam koniec gracze Kolejorza na zmniejszonym boisku pograli jeszcze na jeden, dwa kontakty. Większość zajęć poprowadził dziś II-trener Lecha Poznań, Jerzy Cyrak. Warto dodać, że bramkarze ćwiczyli z całym zespołem tylko na początku zajęć. Później trenowali pod okiem trenera bramkarzy, Dominika Kubiaka. Wtorkowe zajęcia „niebiesko-białych” toczyły się w szybkim tempie i trwały 1,5 godziny.

Piłkarze Kolejorza, którzy pojawili się na pierwszym treningu w 2014 roku:

Bramkarze: Marcin Matysiak, Krzysztof Kotorowski

Obrońcy: Mateusz Możdżeń, Marcin Kamiński, Barry Douglas, Luis Henriquez, Jan Bednarek, Paulus Arajuuri, Manuel Arboleda, Hubert Wołąkiewicz, Tomasz Kędziora

Pomocnicy: Daylon Claasen, Szymon Pawłowski, Gergo Lovrencsics, Łukasz Trałka, Karol Linetty, Szymon Drewniak, Kasper Hamalainen,

Napastnicy: Dariusz Formella, Dawid Kownacki, Bartosz Ślusarski, Łukasz Teodorczyk

Nieobecni na treningu: Jasmin Burić (kontuzja) Kebba Ceesay (kontuzja), Vojo Ubiparip (kontuzja), Rafał Murawski (rehabilitacja po kontuzji), Maciej Gostomski (infekcja), Dimitrije Injać (święta prawosławne)

37 zdjęć z pierwszych zajęć Lecha Poznań w 2014 roku:

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


komentarzy 13

 1. KubaCMG pisze:

  wszyscy obecni w pełni sił?

 2. Maniek pisze:

  Super. Są też brzuchacze.

 3. Emiliano1991 pisze:

  A Gostomskiemu co?

 4. BRAGA pisze:

  Wytłumacz mi to ktoś bo nie do końca rozumiem. Co jest Murasiowi? Wczoraj czy przed wczoraj przeczytałem że napierdalał w jakimś turnieju halowym w drużynie Fabryki Futbolu, a dzisiaj ma rehabilitacje po urazie… Nie wiem na ile te informacje są prawdziwe, ale jeden portal tak podał. Ktoś się może do tego odnieść?

 5. angelo pisze:

  Tak sobie myślę , że Murasia brak właśnie z tego powodu czyli gry w turnieju ale Ceesaya to nie wiem bo słyszałem , że już indywidualnie bierze udział a tu co , no i Gostomski infekcja a to dobre , miejmy nadzieję , że to koniec płaczu i wreszcie wszyscy zjawią się w pracy.

 6. babol pisze:

  angelo

  W pracy haha to zabawa dla nich za takie pieniążki. Pracować to pracują woły bez urazy dla ludu pracującego.

 7. matiKKS pisze:

  Na 23 zdjęciu góra ziemi. Ktoś wie, czy mają zamiar ją rozgarnąć/ wywieźć ? Pewnie została po pracach robionych w okół stadionu i zapomnieli o niej.

 8. Giacore pisze:

  Aż tak po tych zdjęciach nie widać tego co pisał szef. Jednak fakt faktem kurtki zakłamują obraz obecnej formy cielesnej zawodników.

 9. T. pisze:

  Na którymś z serwisów jest takie zdjęcie jakby Henriquwz nażarł się bobu i mordę do ula wsadził.

 10. mól pisze:

  @matiKKS-górkę zrobili a, że śniegu na razie nie ma cóż…! ;)

 11. ArekCesar pisze:

  Obsada całkiem niezła, a obrona to chyba niemal w komplecie… tylko gdzie ci napastnicy. Żeby nie było nas stać na porządnego chociaż jednego obcokrajowca.

 12. a pisze:

  a co z Jakóbowskim wiecie cos?

 13. Tata pisze:

  Przejrzałem staty tego nowego Fina i nie grał za wiele. Oby w Kolejorzu grał częściej niż się leczył.