Mariusz Rumak przed meczem z Widzewem

rumakW poniedziałek o 18:00 Lech Poznań zagra na wyjeździe z Widzewem Łódź, a dziś po godzinie 14:00 w siedzibie klubu odbyła się przedmeczowa konferencja z udziałem trenera Kolejorza, Mariusza Rumaka. Oto co powiedział przed zbliżającym się spotkaniem.


Mariusz Rumak (trener Lecha):”Jeśli dzisiaj miałby odbyć się mecz, to nie byłoby Tomasza Kędziory i Marcina Kamińskiego. Kamiński ma infekcję, a Kędziora uraz mięśnia. Jutro powinini wrócić do treningów podobnie jak Kasper Hamalainen. Nie wiem jednak, czy do poniedziałku uda nam się tych zawodników doprowadzić do zdrowia. Paulus Arajuuri jest już zdrowy i on, jak i Dimitrije Injać, Szymon Zgarda oraz Dariusz Formella zagrają w sobotę w rezerwach. Nie wyklucza to ich występu spotkaniu z Widzewem.”

”Jedziemy do Łodzi po trzy punkty i chcemy je zdobyć. Nie będzie to łatwe spotkanie. Widzew ma określony sposób gry w defensywie i będziemy musieli jakoś pokonać tą obronę. Musimy też uważać na kontry Widzewa na które na pewno się nastawią.”

>> Przeczytaj więcej w dziale Konferencje

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


komentarzy 14

 1. angelo pisze:

  O ile mi wiadomo to pan panie Rumak nie masz innego wyjścia jak tylko zwycięstwo i wszyscy chyba czekamy aż pan powie liczy się tylko zwycięstwo przy remisie podaję się do dymisji , ostatnio to dobrze wyglądało tak więc nikt tu nie zaprząta sobie głowy innym wynikiem jak wygrana .

 2. dave861 pisze:

  Jak mnie irytuje takie zachowawcze podejście bez jaj. „Ciężkie spotkanie”, „trudny teren”… nosz do ch*** wacława! Co to jest? Liga Mistrzów? Finał Copa Libertadores? Takie podejście nie kształtuje charakteru kopaczy. Nie ma co, Żydzew to jest potęga, zamurujmy bramkę, a do gry z kontry wystawmy 15 zawodników w polu.. żenujące.

 3. Mouze pisze:

  dave861 przed meczem z Pogonia powiedzial ze ma zamiar dominować każdego rywala. I co? I się tylko ośmieszył, stad ta zachowawczość w wypowiedzi, i pewnie w grze.

 4. KKS pisze:

  I po co to gadanie że jedziemy po zwycięstwo? A niby w jakim celu zagramy z outsiderem tabeli i głównym kandydatem do spadku, o remis???:) Śmieszy natomiast jak zwykle dodanie formułki „nie będzie to łatwe spotkanie” :)))

 5. PWR pisze:

  No cóż… sformułowanie „nie będzie to łatwe spotkanie” ma na celu poszanowanie przeciwnika, bo w naszej Ekstraklapie każdy z każdym może wygrać, a co za tym idzie nie ma łatwych meczów…

 6. lechita65 pisze:

  Tylko zwycięstwo , a jak nie to w ogóle nie wracać i tyle w temacie – Panie Rumak.

 7. Karoloss pisze:

  Cos Rumak za wiele nie powiedzial o Widzewie. Pewnie rywal juz zlekcewazony

 8. tomasz1973 pisze:

  Bez 3 pkt możesz nie wracać, tyle w temacie i takie sformułowanie powinno dzisiaj paść.

  Kamiński Kędziora najprawdopodobniej nie zagrają, a więc na środku Wołąkiewicz i Arboleda, a na prawej Możdżeń, dobrze to nie wygląda, ale to my mamy atakować…..

 9. KKs7 pisze:

  jak Premiership każdy z każdym może wygrać, oczywiście zachowajcie proporcje

 10. Feruga pisze:

  Zagraja w zoltych koszulkach i niech sobie za wczasu wytna herby gdyby mieli ochote nie wygrac

 11. Bolek pisze:

  Piłka nożna to sportowa rywalizacja ze wszelkimi ideami fair play. Trenerzy, zawodnicy i działacze mają się wypowiadać z szacunkiem do rywala a nie błazeńską wyższością. Co innego kibice :)
  Dobrze, że Rumak dyplomatycznie powiedział o Widzewie. I tak, że będą grać o zwycięstwo, no ogarnijcie się…
  Chyba nie chcecie żeby nasi Lechici wypowiadali się w taki sam sposób o rywalach jak pierwszy lachociąg III RP – Leśnodupski…

 12. inowrocławianin pisze:

  znów sedzia z Wawy……….oby nie przeszkodził

 13. tom62 pisze:

  Feruga
  W żółtych? A to dlaczego?
  Nie wiedziałem że Widzew ma niebieskie barwy.

 14. Dawid pisze:

  @tom62… zajrzyj na oficjalną to się dowiesz :)