Wiosna Nasza

W meczu 30. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2013/2014, Lech Poznań pokonał na wyjeździe Górnika Zabrze 3:0 (2:0). Kolejorz wygrał dziś na boisku rywala pierwszy raz od listopada i w grupie mistrzowskiej powalczy o główne trofeum. Wielkopolanie w siedmiu ostatnich spotkaniach będą starali się odrobić 5-punktową stratę do lidera.

Aby widzieć wprowadzane zmiany należy odświeżać witrynę ręcznie

3 min. – Początek meczu bardzo spokojny.
4 min. – Lekki strzał Teo broni Kasprzik.
7 min. – Szybka akcja Lecha środkiem boiska, jednak zabrakło strzału.
10 min. – Uderzenie Gergo z lewej nogi. Piłka obok bramki.
12 min. – Strzał Olkowskiego broni Kotorowski.
15 min. – Strasznie wolna gra Lecha i denerwująca na razie.

17 min. – Dwie dobre akcje prawym skrzydłem i górnicy ratują się wybiciem.
22 min. – Kocioł w polu karnym po wolnym Górnika, lecz nie ma strzału.
28 min. – Coraz gorzej wygląda Lech.

31 min. – 1:0 dla Lecha! Podanie Gergo z prawej strony i Teodorczyk na raty z bliska zdobywa gola!
33 min. – 2:0! Wrzutka z lewej strony i Hamalainen pakuje piłkę głową do siatki.
35 min. – Odpowiedź Górnika, jednak Iwan chybił.
38 min. – Bomba Kosznika z powietrza nad bramką.
42 min. – Teo zwlekał ze strzałem i został zablokowany będąc w dobrej sytuacji.
45 min. – Gergo znalazł się tuż przed bramkarzem, ale strzału nie oddał.
45 min. – Lech gra gorzej niż ostatnio, jednak wynik jest w porządku.

47 min. – Lech czeka w tej połowie bardziej na kontry.
52 min. – 3:0! Prostopadła piłka do Hamalainena, a ten spokojnym strzałem praktycznie zakończył emocje w tym meczu.
54 min. – Karny dla Górnika po ręce Możdżenia, lecz Iwan nie trafił.
58 min. – Strzał Linettego z dystansu. Obok słupka.
60 min. – Zamieszanie po rogu pod bramką Kasprzika, ale żaden z poznaniaków nie oddał strzału.

65 min. – Strzał Zachary z bliska i broni Kotorowski.
69 min. – Górnik śmielej atakuje, Lech dobrze się broni.
71 min. – Teodorczyk strzelił gola ręką i dostał kartkę.
74 min. – Płaskie uderzenie Nakoulmy obok bramki.

78 min. – Strzela Łuczak. Broni Kotor po raz kolejny bardzo dobrze.
83 min. – Kownacki wyszedł sam na sam i fatalnie zepsuł. Wielka szkoda.
86 min. – Bomba Teo i w ostatniej chwili uderzenie z daleka broni Kasprzik. Byłby cudowny gol.
90 min. – Lech gra na wielkim spokoju.
90+1 min. – Gergo sam na sam i lepszy Kasprzik.
90+3 min. – Koniec. Powalczymy w grupie mistrzowskiej o majstra.

Górnik Zabrze – KKS Lech Poznań 0:3 (0:2)

Bramki: 31.Teodorczyk 33 i 52.Hamalainen

Żółte kartki: Sobolewski, Iwan – Teodorczyk, Wołąkiewicz, Claasen

Sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)

Widzów: 3000

Górnik: Kasprzik – Olkowski, Danch, Sobolewski, Kosznik – Gwaze, Łuczak (88.Małkowski) – Nakoulma, Jeż (57.Zachara), Madej (62.Majtan) – Iwan.

Rezerwowi: Witkowski, Łukasiewicz, Wełnicki, Mańka, Małkowski, Majtan, Zachara.

KKS Lech: Kotorowski – Możdżeń, Wołąkiewicz, Kamiński, Henriquez (28.Kędziora) – Trałka, Linetty – Lovrencsics, Hamalainen (80.Kownacki), Pawłowski (65.Claasen) – Teodorczyk.

Rezerwowi: Gostomski, Arajuuri, Kędziora, Claasen, Injać, Formella, Kownacki.

W grodzie Przemysłąwa, grzie koziołki bodą się
    Jest taka druzyna co sie zwie poznański Lech….

4. aliz pisze:

Każdy z nas to wie… co w zyciu liczy się…
    Tylko poznański Lech, niebiesko-biały herb…
    W żyłach szlachetna krew…
    Będziemy razem z nim… Do końca naszych dni…
    Duma i wiara w nas… Nic nie powstrzyma nas…
    Na mistrza przyjdzie czas…

5. Gorac pisze:

Czekam na naszego wonderkida. :D:D

6. aliz pisze:

NO CHŁOPAKI BUDZIMY SIĘ!!!!!!!!!!!

7. Classic pisze:

Znowu muszę ich zjebać. Kurwa mać, ruszcie pizdy i na górników! Murowanie wybitnie nam nie wychodzi.

8. Kępno pisze:

spokojnie,jest 3-0 na wyjezdzie!

9. cuba pisze:

Kaminski to obraz nedzy i rozpaczy kopacz. Stoi jak widly w gnoju. Zero zwrotnosci i walki! Gosc chyba za mocno odlecial. Wynik super!!!

@ low
    🙂 przeciez pisałam wcześniej, że komentatorów mam wyłaczonych a meczu oglądąć „na cicho” sie nie da. więc puszczam sobie przyspiewki, a mto nie mecz tylko sjesta więc te pioseneczki akurat pasują :-))

Ale Kownaś na speeda…

15. aliz pisze:

OJJJJJJJ nie poszło młodemu… szkoda

16. tomasz1973 pisze:

Mecz taki, że można o nim zapomnieć. Ważne 3 pkt. Po świętach utrzymać tę grę i gonić, gonić i jeszcze raz gonić, a może, może….
    Dzisiaj tylko wyniku w Lubinie szkoda, 5 pkt, to mimo wszystko dużo.

17. undertheskin pisze:

Sędzia lubi swoje żółte kartoniki jak widzę.

18. undertheskin pisze:

No i po wszystkim. Górnik & komentatorzy – Lech 0:3, zaś Zagłębie – legia & sędziowie 1:3

19. fox pisze:

qurwa komentarze popieprzonego Iwana.Brrrr

20. matiKKS pisze:

Ładne zachowanie piłkarzyków względem Kiboli, którzy pojechali do Zabrza.

21. 4o pisze:

Cholera…
    Pasy przegrały z Koroną.
    Wisła żniw gra padakę i do tego ten zmarnowany karny.

22. PWR pisze:

A ja jestem wkurzony, bo ten śmieszny ruch hożuf (celowo) wygrał na wyjeździe z zawiszą i jest na trzecim miejscu. Naprawdę nie wiem jakim cudem oni to robią mając I-ligowy skład. Cieszy wynik w Krakowie zwisła – Podbeskidzie 0:1, ale martwi zwycięstwo ślunska, porażka Cracovii oraz zwycięstwo ległej i śledzi :/

23. fan,fan,fan pisze:

24. DivusGomesz pisze:

Szału nie było, ale są 3 bramki i 3 punkty. Chłopaki już chyba myślami w rundzie finałowej. Kotorowi i Kędziorze chyba przerwa dobrze zrobiła – obaj dzisiaj pozytywnie mnie zaskoczyli. Może i dobrze, że Kownaś nie trafił. Za dobre miał wejście i mogło go to troszkę uśpić.

25. czuk91 pisze:

@aliz – bramkę dołożyli, aczkolwiek według mnie do przebudzenia było baaardzo daleko. Słaba gra, wynik cieszy. Szkoda, że Robak ustrzelił dzisiaj bo Teo miałby już 1 gola straty do króla strzelców tylko. 5 pkt straty do lidera, oby było pięknie za kilka tygodni 😉

26. MP pisze:

Przy tej drugiej bramce był ten gwizdek czy nie?

27. Damian pisze:

Kownacki dobra zmiana, wszedł na boisko i dodał coś od siebie. A, że nie wykorzystał to może i dobrze, jeszcze w dupie się chłopakowi poprzewraca. Strzeli na ległej

28. fan,fan,fan pisze:

Qtas Qtas Węgrzyn wszystko go boli, a najbardziej się uśmiałem jak kilku kibiców Lecha zaspiewało na koniec, a tenże qtas stwierdził, że być może przy 3 bramce to kibic Lecha użył gwizdka.

29. PrzemekCMG pisze:

Tak jak przewidywałem szału nie było, ale są ważne 3 pkt. Rundę finałową zaczynamy od meczu z Wisłą u siebie. Szkoda Cracovii

30. Fabler pisze:

Kownacki na bardzo duży plus. Zrobił co musiał a pudło? Bardzo dobrze że nie trafił. Kownaś potrzebuje takich sytuacji aby nabierał doświadczenia i w przyszłości takie sytuacje będzie wykorzystywał z zimną krwią. Przecież kiedyś musiał nie trafić. Bardzo dobry mecz Kolejorza. Oby więcej takich meczy.

31. Anfil pisze:

Moze ktoś rozpisać mecze jak gramy !!!

32. Gorac pisze:

@Damian Tak samo pomyślałem.
    Niech podpisze new contract i wtedy zacznie sie bal. ;))

Legia – Lech

Nie jest źle, powiedziałembym jest idealnie!!!!

34. kufel4 pisze:

2 połowa na stojąco, ale liczy się wynik. Brawo Lech. Kedziora świetnie zagrał.

35. Classic pisze:

Fabler – też na chłodno myślę, że taka zmarnowana sytuacja może dać więcej Dawidowi niż ewentualny gol. To było by wręcz nienaturalne, co kopnie to wpada.

36. damt610 pisze:

Ważna wygrana. 1 połowa do strzelenia bramek trochę niemrawa ale Górnik praktycznie nie istniał. Po 3 bramce nasi już chyba byli myślami w autokarze. Szkoda sytuacji Kownackiego ale potwierdza to, że jeszcze dużo pracy przed nim. Bardzo dobrze, że Śledzie przyjadą na naszą twierdzę Bułgarską. Oczekuję rewanżu, mam nadzieje, że piłkarze wyjdą na ten mecz na pełnej k…. i ich zamiotą.

37. PWR pisze:

Mamy zajebisty terminarz w rundzie finałowej.

38. Dula pisze:

Już czekam za pogonią

39. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Następnym razem jak was komentatorzy wkurwiaja włącznie radio Merkury. Emocje są nawet bez telewizorni.
    Sprawdza sie w 100%.

40. Poznaniak pisze:

Stilic i Murawski na Bułgarskiej …

41. MP pisze:

Szkoda że z Legią nie w Poznaniu

42. ArekCesar pisze:

Rozkład jazdy mamy fajny. Najważniejsze, ze wygraliśmy i utrzymujemy kontakt z liderem. Szkoda, że nie było podziału punktów w bydgoszczy i szczecinie, bo Visniakovs miał idealną szansę na 1-1. No, ale na pocieszenie Wisła znów baty.

Przed meczem pisałem, ze to będzie ciężki mecz, ale Górnik okazał się cieniutki jak całą tą rundę. Mimo to awansowali i na powtórkę z nimi czekamy na Bułgarskiej.

43. aliz pisze:

@JMB
    radio Merkury u mnie nie sięga – zbyt „blisko” mieszkam jakieś 400 km :-))

44. ArekCesar pisze:

A ja po 2 bramce poleciałem do młodego do drugiego pokoju z radochy i jak wyj.. w narożnik stołu kolanem to myślałem, że się posram. Mam nadzieję, że do meczu z Wisłą ból minie.

45. Scypion pisze:

Wisła na nas nie ma obrony, więc sytuacja jeszcze lepsze. Obawiam się wyjazdu na Zawiszę, tam się nam trudno grało jesienią. Ale ogólnie rozpiska wygląda pięknie, idealnie na to by w Wawie lać się o mistrza.

46. damt610 pisze:

Tak sobie na szybko przeleciałem nicki komentujących i praktycznie sami stali użytkownicy. Trzeba przywyknąć bo Kolejorz się rozpędza 🙂

47. Mouze pisze:

No 3 pkt i dobra pozycja wyjściowa do ataku na Legie,która niestety tez łapie formę.Nasza gra raczej średnia ale liczy się wynik a ten jest dobry.Plus ze Kotor jeszcze nic nie zawalił(choć to tylko kwestia czasu),dobra forma Kaspra i wejscie Kedziory,który pokazał ze są alternatywy,i nie trzeba za wszelka cenę stawiać na starych,wypalonych piłkarzy.

48. pyra fan kks z breslau pisze:

poprawnie ale KAMYK DNO

49. aliz pisze:

trzeba pilnować włąsnego tyłka i własnego domu – czort z tęczowymi. W grupie mistrzowskiej jest kilka druzyn, którym zależec będzie na ich oskubaniu. Najgorsze jest to, że rybia ferajna tez gra i znów odda punkty tęczowym, a na nas spina będzie jak byk. Dobrze, że przyjeżdżają do nas bo w tym syfiarskim kurniku grac sie nie da…
    Za dwa tygodnie startujemy na poważnie.Żarty sie skończyły….

50. low pisze:

@aliz ja zawsze przed tv śpiewam:-) też mam 400km pozdrowienia z Mazowsza. Hej Lech. To tylko 5pkt do boju Kolejorz! !!!!!!!!!!!

51. 07;) pisze:

3 / na 4 ważnych spotkań gramy w Poznaniu. Szansa jest pod warunkiem, że nadal Bułgarska zostanie twierdzą i przypomnimy sobie jak fajnie się punktuje na wyjazdach….

52. cuba pisze:

Dobry wynik i tyle. Tak sie gra na wyjazdach. Kaminski niech sie obudzi. Co ten gosc prezentuje to poziom A klasy.

53. tylkoLech pisze:

Myślę, że niektórzy przesadzają z tym słabym meczem. Pierwsze 30 minut było trochę nijakie, ale później Lech miał mecz pod kontrolą, może bez fajerwerków, ale jednak. Nie wymagajmy na razie, żeby każdy mecz wygrywali 6:0. Dzisiaj nawet w C+ chwalili Kolejorza, trenera i budowanie drużyny. Przyznali też, że karny dla legii z d…Na odbiór meczu wpływają też komentatorzy, przecież tego Kazka słuchać się nie da, cały czas jakaś krytyka i to chyba udziela się kibicom.

54. tylkoLech pisze:

Najważniejsze 3 pkt i wygrana na wyjeździe. Brawo, oby tak dalej.

55. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

wynik super, a gra już nie

56. paprykarz pisze:

Lech ? co ? Robak ! hehehe

już za miesiąc będziecie spoglądać w tabeli na nasze stoczniowe dupska !

57. Giacore pisze:

Dobry mecz Lecha była skuteczność statystyki podobne jak w poprzednich meczach widać powtarzalność. Po bramce na 3:0 wyraźnie odpuścili i się rozluźnili. Dobrze mimo wszystko, że w tym meczu nie wszystko wychodziło, gdyż łatwiej będzie pracować i mobilizować drużynę przez te 2 tygodnie.

58. tomasz1973 pisze:

Paprykarz
    Arboleda wam już w Poznaniu nie pomoże, a dzień robaka sie nie powtórzy. jadąc na Bułgarską, zaopatrzcie sie w wielki wór, bo wasze 5-1, będzie pobite.

59. Pszczółka pisze:

zrobiliśmy swoje i trzy punkty zasłużone,ale to co się stało w Lubinie utwierdza mnie w przekonaniu że legła ma mieć mistrza!!Karny kurwa nie wiem skąd i czerwona wypatrzyły wynik meczu.Będzie ciężko przeciwstawić się sędziom,warszawce i mediom.Te kurewki mają wygrać i tyle.

60. morswin pisze:

To co z tym hujem na głównej stronie? Było obiecane i na pewno będzie więcej wejść ze strony Tęczowych:-)

61. tomasz1973 pisze:

Dzisiaj ważne 3 pkt. Moim zdaniem, pomimo, że Górnik miał sytuację, to mecz pod całkowitą kontrolą. Górnik jest tak słaby? Czy my rzeczywiście „zaskoczyliśmy”.
    Nikomu źle nie życzę, a szczególnie piłkarzowi Lecha, ale chyba dobrze się dzisiaj stało, że Luis złapał uraz, Kędziora zagrał lepiej niż poprawnie, a przede wszystkim nie było żadnego „rzucania”łapami i nerwowych skoków do sędziego.Oczywiście mam nadzieję, ze to tylko mikrouraz i będzie gotowy do następnego meczu, bo nasza ława króciutka….
    Podali coś więcej, co z Ajaurim–ała?

62. kufel4 pisze:

Uch za..ło śledziami. Przyjedziecie dostanie trójkę i znowu pozostanie wam kuter rybacki, oraz śledzie.

63. s2 pisze:

Uważam, że Lech wcale nie zagrał źle. Mimo nieporadności w obronie Kamińskiego całkiem przyzwoita gra defensywna, sporo odbiorów w środku. W ofensywie już naprawdę nieźle: ładnie, szybko, skutecznie. Pomijam pierwsze słabe 20 min, bo liczy się efekt końcowy. Jestem pewien, że cały czas, a zwłaszcza na początku – drużyna miała z tyłu głowy wtopę w Łodzi i fakt, że nie wygrali na wyjeździe od czasów upadku cesarstwa rzymskiego.

Teraz mamy kapitalny układ gier. Gdyby spróbować poukładać terminarz samemu to nie wiem, czy udałoby się zrobić to lepiej (pamiętając, że było jasne, że ostatni mecz gramy na kiblowej).

Górnik może i wysoko poprzeczki nie postawił, ale nie można powiedzieć, że się położyli. W drugiej połowie pokazali nawet kilka całkiem ładnych akcji. I tu brawa dla Kotora, którego niektórzy wieszali przed meczem. Odszczekać proszę 🙂

64. kufel4 pisze:

Co do meczu nie było źle. Prowadzenie 3:0 i mecz pod kontrolą, nie było sensu forsować sie , bo po co. Pod koniec mogliśmy jeszcze powiększyć przewagę, ale spoko. Kotor, jak i Kędziora pozytywnie mnie zaskoczyli.

65. Alcatraz pisze:

Wynik cieszy , a to było dziś najważniejsze. Co do samej gry to poza Gergo i Hubertem reszta zanotowała mały zjazd formy, ale trochę się tego spodziewałem.

66. Gorac pisze:

Hej Lech!!!

67. seniorka pisze:

Przyznam, że bałam się tego meczu. Ale jest dobrze. Cieszy wygrana i to bardzo, bo Święta będą spokojne. Odniosłam jednak wrażenie, że Rumak, tak jakby, nie do końca był zadowolony. Natomiast ” loża szyderców”, czyli komentatorzy z C+, piali dzisiaj z zachwytu nad Kolejorzem. Aż usta otwierałam ze zdziwienia – co im się stało – chorzy, albo co…?
    Jak widać z Kotorem nie jest tak żle, jak niektórzy przewidywali. Dobrze spisał się Kędziora – oby tak dalej.

68. seniorka pisze:

Pszczółka
    Zgadzam się z Tobą. Wszystko na to wskazuje, że nikt nie da skrzywdzić k…

69. sebra pisze:

Miały być 3 punkty i są 3 punkty. Oby w rundzie finałowej zagrali równie efektywnie na wyjazdach jak dziś pod względem wyniku, a będzie dobrze. Jeśli chodzi o poziom tego meczu to nie ma sensu porównywać go do meczu z Jagą, bo każdy mecz jest inny, a jeśli ktoś liczył na powtórkę z zeszłej kolejki to faktycznie może czuć się lekko rozczarowany. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy z wyjazdów mają przywozić punkty z czym do tej pory różnie bywało, a efektowną i efektywną grę pokazywać przy Bułgarskiej. Jeśli dzięki temu uda nam się ugrać coś więcej niz drugie miejsce to będzie rewelacyjnie, a jeśli nie to niech ta runda finałowa będzie dobrym prognostykiem przed jesiennymi zmaganiami.

70. Mouze pisze:

„’Moim zdaniem na dzień dzisiejszy z wyjazdów mają przywozić punkty z czym do tej pory różnie bywało, a efektowną i efektywną grę pokazywać przy Bułgarskiej”
    sebra nic dodać nic ując. Ja osobiście z meczy wyjazdowych będę rozliczać tylko z wyniku, stylu chce na bułgarskiej.Marne zwycięstwo na bułgarskiej będę krytykować,na wyjeździe nie.Jeżeli wygramy 6 na 7 meczy,włączając w to mecz z Legia to na pewno nie będzie powodów by kogokolwiek krytykować.Niezależnie od zajętego miejsca.

71. xxx pisze:

Grali zwyczajnie zbyt ostrożnie,a spowodowane to było wyjazdową nędzą do tej pory.
    Wykonali co mieli wykonać,a teraz można im tylko życzyć smacznego jajka.

72. rotting christ pisze:

Jest ok zarówno jeśli chodzi o koncepcję, jak i o całokształt. Lekko nie będzie ale trzeba wierzyć… Do boju Kolejorz!!!

73. MaPA pisze:

Chcieliśmy wygranej nie ważne jak byle były 3 pkt.Mamy co chcieliśmy i nie wybrzydzajmy.Teraz przerwa, Swięta i ruszamy do boju o majstra.Legła pogubi punkty to pewne.Najważniejsze abyśmy nie tracili my.

74. kibic pisze:

kownacki przegwiazdorzyl.taka setka a on wali w bramkarza.

75. JMBfan(koniec koszmaru) pisze:

Co do postawy sędziego wczoraj. Osobiście miałem o nim dobre zdanie do czasu kiedy wolakiewicz dostał po raz kolejny kartkę z dupy. Jako kapitan ma prawo powiedzieć kilka zdań czarnej mambie i za to kartek sie nie rozdaje, a nasz Hubert drugi raz dostał kartkę za rozmowę z sędzia jako kapitan.
    Szacun należy sie Górnikom za to, ze wpuścili kilku naszych na swoje trybuny.

76. Greg pisze:

O matko jacy malkontenci! Żałosne

77. senior pisze:

Komentarz w Liga+ ekstra: „Lech pięknie zaskoczył, fajnie wprowadza się tam młodzież do pierwszej drużyny. Mimo nieciekawej sytuacji finansowej, Lech jest vice liderem. Legia buduje zespół na LM, pytanie na co buduje się zespół Lecha?” Co wy na to?

78. undertheskin pisze:

„Legia buduje zespół na LM” – już to chyba wszyscy w Polsce słyszą od lat. Wątpię, czy jest w Polsce ktoś przytomny, kto widzi ich w LM.
    Realistyczny komentarz powinien brzmieć: „legia jest ciągnięta za uszy na mistrza Polski, bo ma najwięcej kasy i buduje zespół na LM”.

79. tomasz1973 pisze:

A jeszcze lepiej brzmi–legia buduje zespół na ii rundę eliminacji do LM, mając nadzieję, że będzie miała szczęśliwe losowanie, bo inaczej ten wieLki potencjał, może mieć probLem z pokonanie potentata na poziomie ligi walijskiej.

80. senior pisze:

To moje pytanie dotyczy raczej waszego zdania na temat Lecha bo o ległej każdy wie jak się mówi w c+. Dla tych komentatorów każda akcja Lecha ma w zarodku przypadek a każda akcja ległej jest pięknie wypracowana i przemyślana. No cóż taki warszawski obyczaj. Co myślicie o obecnej sile Lecha na LE?

81. babol pisze:

Brawo za wynik i przełamanie, Górnik to faktycznie nie zasługiwał na ósemkę, ale zagrają i to z nami w poznaniu. Będzie ciekawie, terminarz myślę, że nawet pod nas…

82. Andrju pisze:

W lidze zostaliście rozjechani przez Legię 10 pkt w łeb plus walkower,zlekceważonej wisły nie liczę.Legia rozegrała masakryczną liczbę meczy na jesieni.Niestety wy odpadliście ze wszelkich rozgrywek w repasażach.Takiej różnicy po 30 kolejkach nie było dawno.Wy jednak dalej twardo walczycie o majstra(taki zachodni slang.Widziałem lotnisko lecąc do Alicante w 2011.Wygląd lotniska daleki od standardów Białorusi.)Legię okradł ten regulamin z 5 ciu pkt w stosunku do was ale dla was jest ok.Nieważne jak,po trupach do celu i tak wszystko pod Warszawkę.

83. MaPA pisze:

@Andrju regulamin znany był przed sezonem wiec o co chodzi?.Z tym rozjechaniem to przegięcie 0-0 i 1-0 po faulu.A jeśli tobie podobają się standardy białoruskie to się tam przeprowadż,daleko nie masz.

84. MaPA pisze:

@Andrju sorry 1-1 u nas.

85. tomasz1973 pisze:

Andrju
    Po chuj się produkujesz?! Nam, jak słusznie zauważyłeś zwisają wasze żale, zresztą 90% Polski myśli tak samo o was. Jeżeli nie odpowiadał wam regulamin, trzeba był nie przystępować do rozgrywek, bo już przed sezonem było wiadomo jak gramy, a jeżeli już teraz szukacie wymówek, to coś z wami nie tak.5 Pkt. przewagi na 7 meczy to nadal bardzo dużo, jeżeli te 5 pkt ma drużyna, która jest dobra, nikt jej nie zagrozi, a przecież, jak pamiętam macie dwie równorzędne jedenastki i mega kadrę, a wasi juniorzy to jacyś kosmici…

86. ArekCesar pisze:

My nie płaczemy, że mamy mniejszą przewagę nad resztą. Ale płakać to będziesz po 37 kolejce.

87. undertheskin pisze:

@senior
    Szczerze uważam, że w obecnej sytuacji kadrowej Lecha stać na awans do fazy grupowej LE i niestety na nic więcej. Z Żalgirisem przegraliśmy przez kontuzje, złe przygotowania,a co za nimi idzie brak formy i głupie błędy Arboledy i Kotora. Mentalnie też było beznadziejnie w tych meczach. Nie widziałem cienia walki w Wilnie, zresztą wszyscy wiemy jak było. Jednak w obecnej dyspozycji awans jak najbardziej w zasięgu, ale łatwo nie będzie i wzmocnienia konieczne. Pytanie tylko jak będzie wyglądała ta kadra przed sezonem.

@Andrju
    To prawda, wasi sędziowie rozjeżdżają wszystkich :).

88. oko pisze:

Nie 5 punktową strate tylko 6 punktową stratę bo liczy sie bezpośredni bilans spotkań w rundzie zasadniczej

89. oko pisze:

@Andrju na sędziowie okradli z punktów z wami, i połowę już drużyn ekstraklasy okradli z punktów gdy grała z wami więc nie napinaj tak z tymi punktami bo gdyby nie sędziowie to bylibyście w połowie stawki peletonu. Legia mistrzem karnych w z zeszłym i tym sezonie.

90. zibi pisze:

@Andrju daj sobie chłopie spokój. Jak jest każdy widzi. Po co się tak napinasz? Jakby zdjąć z waszej ległej parasol ochronny w postaci nachalnego pozytywnego pr-u to co by zostało z waszego wizerunku? O sędziach itp już nie będę pisał bo żal klawiatury nadwyrężać. Komentatorzy C+ jak mają coś pozytywnego do powiedzenia o Kolejorzu to im twarze tężeją. Ciężko przepychać się ze ścianą.

91. zibi pisze:

@undertheskin i @senior – nie będę już pisał o potrzebnych transferach bo niektórych to bardzo irytuje ale znacie zdanie”jak chcesz latać wśród orłów…”. Mnie natomiast irytuje ciągłe podpalanie się tym kto i za ile zostanie sprzedany z Lecha. Z czego się mamy cieszyć? Brawa dla drużyny i trenera za ostatnie dwa mecze!

92. babol pisze:

Jeżeli już rozbierać spotkanie z Górnikiem na czynniki pierwsze to wszyscy piłkarze zagrali de facto na równym solidnym poziomie. Można mówić, że przez pierwsze 30 minut mecz był solidny i oba kluby zagrały poprawnie bez rewelacji, ale stawka również była co by nie mówić duża. Górnikowi groził spadek do grupy spadkowej, a Lechowi większa strata do Legii po sezonie zasadniczym. Spodziewałem się, że mecz będzie ciężki na początku i tak również było przez mniej więcej 30 minut spotkania. Szybka zdobyta bramka ustawiła mecz, a 2 dobiła praktycznie Zabrzan nie pozostawiając złudzeń kto dzisiaj zdobędzie komplet punktów. W 2 połowie Górnik fakt miał karnego po koszmarnym błędzie chyba Możdżenia i z 2 sytuacje dogodne do strzelenia gola, ale to jednak Lech miał groźniejsze akcje, które w końcu przyniosły skutek w postaci 3 strzelonej bramki. Jakby podsumować spotkanie to można stwierdzić, że mecz był do pewnego momentu wyrównany. Górnik próbował odgryzać się z kontry, ale to Lechowi udało się jako pierwszemu strzelić gola, który ustawił spotkanie. Kolejna szybko stracona bramka przez Górnika nie pozostawiła złudzeń kto wygra spotkanie.

93. dziadu pisze:

generalnie Andrju ma rację… na pocieszenie ,strata do lidera jest taka sama jak widzewa do miejsca gwarantującego utrzymanie… a widzewiacy w to wierzą.

94. Lucas z powiatu gostyńskiego pisze:

Panowie nie oszukujmy sie i tak MP nie bedzie do tego bedzie problem zeby zakonczyc sezon na podium. Zespół Lecha musi być wzmocniony zeby walczyc o MP czy puchary bo nic nie ugramy i do tego sie znow skompromitujemy zreszta tak jak i reszta i tyle w temacie. Pozdro