Reiss, Nawrocik i Majchrzak przed sobotnim Benefisem

W sobotę, 28 czerwca na Inea Stadionie mieszczącym się przy ul. Bułgarskiej 17 odbędzie się Benefis Piotra Reissa. Dziś po godzinie 11:35 odbyła się konferencja prasowa przed zbliżającą się imprezą.


Udział w spotkaniu wziął były snajper Kolejorza, Piotr Reiss, jego kolega z zespołu i również były napastnik Lecha Poznań, Damian Nawrocik oraz były prezes naszego klubu, Radosław Majchrzak. Oto co co powiedzieli przed sobotnim Benefisem na Bułgarskiej:

Piotr Reiss (legenda Lecha):”Chciałem zaprosić wszystkich kibiców na benefis. On jest dla nich i mam nadzieję, że przyjdą wszyscy kibice, którzy przez lata byli ze mną. Swój udział w meczu Lech – Lech 2004 potwierdzili wszyscy zawodnicy, którzy wtedy grali.. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich na benefis.”

Damian Nawrocik (były napastnik Lecha):„Mam wielkie wspomnienia związane z Lechem. Jako junior zawsze chciałem grać w Lechu i fajnie, że raz jeszcze zagram w jego barwach. Tu zdobyłem przecież PP i SPP. Wielu kibiców na pewno darzy zespół z 2004 roku wielkim sentymentem. Raz jeszcze chcemy pokazać, że potrafimy grać w piłkę. Zapraszam wszystkich kibiców w sobotę na stadion.”

Radosław Majchrzak (były prezes Lecha):„Jestem szczęśliwy, że taki mecz dojdzie do skutku. Jest to ostatnia chwila, żeby wszystkich piłkarzy z 2004 roku zobaczyć razem na boisku. Zapraszam wszystkich kibiców i fancluby, którzy byli z nami w 2004 roku i nie tylko do przyjścia w sobotę na stadion.”

Piotr Matecki (firma Sportwin):”W piątek w Sali ziemi o 21:00 odbędzie się premiera filmu biograficznego Piotra Reissa oraz „Droga po puchar”. Nie zabraknie też wszystkich zawodników, którzy grali z Piotrem Reissem w 2004 roku. Natomiast w sobotę bramy stadionu będą otwarte od 13:00. O 14:00 odbędzie się mecz przyjaciół Piotra Reissa z artystami, a około 15:30-15:45 sparing Lecha z Lechem 2004. Bilety wciąż można kupować i nie jest potrzebna na nie karta kibica.”

Źródło: inf. własna
Autor: Arkadiusz Szymanowski

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


7 komentarzy

 1. jaro pisze:

  wszystko ok,tylko redakcjo popraw pomyleczke Radoslaw Majchrzak byly prezes Lecha a nie snajper.Pewnie to przez nie uwage pozdrawiam

 2. hmm pisze:

  Madej będzie?

 3. jaro pisze:

  dzieki za usuniecie pomylki

 4. pbwb ;j pisze:

  Juuudasz! Maaadeej! ;j

 5. Try pisze:

  Za 10zł to idę, na Lecha mnie nie stać przy cenach od 40zł wzwyż na zwykły mecz z byle kim.

 6. Tata pisze:

  Wydawało się, że Damian Nawrocik zrobi karierę – fajnie grał tylko kontuzje przeszkodziły mu w zrobieniu kariery.

 7. MistrzPaweł pisze:

  a kACZOROWSKI będzie ?