Kibice wspierali Lecha pod stadionem

Decyzją wojewody wielkopolskiego, Piotra Florka Inea Stadion mieszczący się przy ul. Bułgarskiej 17 na spotkanie 1. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy sezonu 2014/2015, KKS Lech Poznań – GKS Piast Gliwice był zamknięty. Była to kara za odpalenie pirotechniki podczas majowego spotkania z Ruchem Chorzów.


Dzięki współpracy zarządu klubu KKS Lech Poznań ze Stowarzyszeniem Kibiców Lecha Poznań i sponsorem firmą STS kibice Kolejorza mogli oglądać bój z Piastem Gliwice na żywo w iście kibicowskiej atmosferze. Pod IV trybuną nieopodal kasy numer III, trybuny III i punktu STS ustawiono telebim pod którym krótko przed godziną 15:30 zgromadziło się około 2 tysięcy osób.

Wszyscy kibice, którzy w upalną niedzielę zdecydowali się razem oglądać mecz przybyli pod stadion w barwach. Przed spotkaniem odśpiewali hymn i zmobilizowali Kolejorza odpowiednimi okrzykami do walki w potyczce z Piastem Gliwice oczekując także wygranej. Krótko potem kibice skandowali „zawsze i wszędzie”, a później skupili się już na dopingu, który w środku stadionu był bardzo dobrze słyszalny.

Kibice nie dopingowali pod stadionem cały czas. Dziś skupili się bardziej na oglądaniu meczu ciesząc się bardzo mocno z każdej zdobytej bramki. Sygnał telewizyjny jest nieco opóźniony, więc kibice pod Inea Stadionem dowiadywali się o golach około 10 sekund po strzeleniu bramki. Nie obyło się też bez gwizdów, bowiem Canalowi Plus parę razy psuła się transmisja.

Już w trakcie pojedynku z Piastem Gliwice fanatycy Lecha Poznań stojący pod obiektem przypominali zawodnikom o czwartkowym rewanżu z Kalju Nomme. Ci po ostatnim gwizdku weszli na IV trybunę i z balkonu podziękowali kibicom, którzy w upale stali pod stadionem za bardzo dobrze słyszalny doping. W czwartek, 24 lipca sympatycy Kolejorza będą mogli już wejść na trybuny stadionu przy Bułgarskiej, ale decyzją UEFA Kocioł będzie wtedy nieczynny.

Kibice Lecha Poznań stojący pod stadionem i widoczni na telebimach:

IMAG0588
IMAG0590
IMAG0591
IMAG0593

Źródło: inf. własna
Fot: KKSLECH.com

>> Śmietnik Kibica – (komentuj nie na temat) <<


4 komentarze

 1. Mouze pisze:

  Jesteśmy zawsze tam,gdzie nasz Kolejorz gra!!! Tak łatwo nas się nie pozbędziesz Florek.

 2. KKS pisze:

  Szacun dla wszystkich wiernych kiboli Lecha, ktorzy w takim upale (+34C) pojawili sie w liczbie 2 tys. pod stadionem! Kibolski Klub Sportowy jak nie spojrzec!!!:)

 3. Dawid pisze:

  brawa dla Klubu za przyniesienie dwóch zgrzewek wody 🙂 niby to mało ale gest jak najbardziej pozytywny 🙂

  głowa troszeczkę bolała po tym meczu ze względu na straszny upał ale warto było 🙂

 4. miodek pisze:

  http://lech.tv/video-id-12239-doping_jest_zawsze

  Bardzo fajnie to wyszło, szacun dla kiboli i dla klubu. Fajnie też, że Vojo został przez Was doceniony, napewno go to dodatkowo poniesie.